NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » SP UKF KLUB

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 17 / 18>>>    strony: 12345678910111213141516[17]18

SP UKF Klub

Klub PZK
  
sp9aki
27.06.2017 17:36:46
poziom 6Grupa: Użytkownik

QTH: nr Olesno Śl.

Posty: 932 #2438354
Od: 2012-3-13


Ilość edycji wpisu: 2SP8LBK,
byłeś łaskaw połączyć moje komentarze do dwóch autorów postów w jedno, kol. SQ6NDM i kol. SP9GMK.
Zauważ, że to dwa różne "byty" i jest błędem łączyć je w jedno.

Podobnym błędem jest dopatrywanie się szkodliwego rozdwojenia jaźni, u ważnej osoby funkcyjnej władz naczelnych PZK.


_________________
jaQbek, SWL: SP9-50023
  
Electra06.04.2020 20:08:56
poziom 5

oczka
  
sp9mrn
27.06.2017 17:46:34
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Gliwice JO90IG

Posty: 2893 #2438356
Od: 2009-6-22
  SQ6NDM pisze:

   "SP8LBK" pisze:

   Najwięcej krytycznych tekstów dotyczących działań PZK piszą osoby spoza związku, oraz ci, którzy nie biorą udziału w zebraniach oddziałowych.


  Ale ale... chwila... to co, już nie można krytycznie pisać? To chyba dobrze, że pojawia się krytyka i to z zewnątrz bo tak to by Wam za dobrze szło w PZK.


Można a nawet należy ;-)
Rzadko bronię LBK, ale wydaje mi się, że chodziło mu o to, że najwięcej do gadania mają ci, którzy dla środowiska (niezależnie od tego czy w PZK czy poza PZK) kompletnie nic nie robią i nakręcają się robieniem gównoburz. W większości przypadków nie zrobią nawet nic dla klubu ani kolegi zza miedzy. Za to z lubością sprawdzają garnki sąsiadce.
Absolutnie nie twierdzę, że nie mają do tego prawa.
Otóż mają.
Ale wolę takiego CIKa czy HFiarza, którzy czepiają się Zarządu - bo przynajmniej wykonują jakąś pracę a nie chrzanią jak potłuczeni.
Po prostu ja też mam prawo do oceny ;-) - a krytycznie to nie znaczy głupio i bezpodstawnie. Krytyka nie opiera się na "mnie się wydaje". Jak się chce krytykować, to wypadało by przynajmniej wykonać pracę polegającą na zapoznaniu się ze stanem prawnym (oraz zrozumieć, co NAPRAWDĘ napisał HF1D i dlaczego podziękował polarnikowi ;-) )...

MAciek


_________________
Zjazd Techniczny Burzenin 2020 - 9-13 września 2020
http://zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl/
www.facebook.com/PolskiZwiazekKrotkofalowcow
  
SP2LIG
27.06.2017 19:58:59
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12379 #2438372
Od: 2009-3-16


Ilość edycji wpisu: 1
  sp9aki pisze:

  [


  ......Zasłużeni działacze z kol. SP2JMR na czele, chętnie widzą w PZK pieniądze z tytułu OPP.
  Relacja w odwrotną stronę, nie jest już tak gładko realizowana.


jokubek, jesteś jednym z nich że masz taką wiedzę ??????
Ty jak zwykle pożar benzyną gasisz aż sobie kiedyś kitę przypalisz i będzie total smród na całe SP.
________________
Greg SP2LIG
  
SP6GWB
27.06.2017 20:34:22
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 111 #2438384
Od: 2012-12-23
Obserwuję ten wątek mimo kompletnej jałowości większości wypowiedzi, pełnych buty a zarazem ignorancji w temacie tego wątku.
Oby tylko 'mój' znak czy nick się pojawił, oby komuś na ślepo dowalić, oby moje było na wierzchu...Internet zastępuje tu większości piszących aktywność w eterze, szczególnie tym , co nie mają znaku ani imienia, albo i tego i tego.

Nawiązując do wątku, jeśli jeszcze kogoś to interesuje, uważam, że ZG PZK odmową przyznania atrybutu ogólnopolski zrobił temu klubowi przysługę. Zamiast na mętne, ogólnopolskie wody, klub wypłynął na europejskie, ba - światowe wody. Dopisując uczestników spotkania w Gajowie do listy klubowiczów, klub niedługo wystąpi do RSGB z wnioskiem o zastąpienie nim UK-microwave , zważywszy na rosnący apetyt jego twórców ogrzania się w cieple cudzego blasku...
Na dodatek klub za patrona przyjął sobie EuropejskieCentrumRadiokumunikacjiAmatorskiej, komercyjną firmę, która wyrugowała amatorów z wieży Góry Chełmiec.

Mam nadzieję, że dzięki temu strona klubu, jego regulaminy, uchwały itd itp wkrótce będziemy mogli czytać po angielsku, może po niemiecku czy czesku a idee twórców klubu niewątpliwie wpłyną na podniesienie poziomu europejskich, a może i światowych mikrofal ! Oczywiście, pierwsze co zrobią nowi członkowie to zaprzestaną pracy w zawodach UKF - bo te są be, nieuczciwe i nie pozwalają słabym operatorom ich wygrać...

Tym, co ubolewają, iż nie mogą być członkami PK UKF, bo nie mają znaku, stacji, anteny lub chęci do robienia QSO czy nawet do lutowania czegokolwiek, zapewniam, iż żaden członek PK UKF, którego znam, nie odmówi pomocy, rady czy rozmowy na tematy UKF czy mikrofal. Lista członków klubu jest dostępna, zachęcam do rozmowy czy uczestnictwa w zjazdach klubu.

73's de Staszek SP6GWB
  
SP8LBK
27.06.2017 21:03:58
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraśnik KO10CX

Posty: 5172 #2438389
Od: 2010-8-3
  EI2KK pisze:

   SP8LBK pisze:   Najwięcej krytycznych tekstów dotyczących działań PZK piszą osoby spoza związku, oraz ci, którzy nie biorą udziału w zebraniach oddziałowych.  O widzisz.. juz do czegos powoli dochodzimy.. teraz pomysl dlaczego.. dlaczego czesc ludzi nie bedaca w PZK jest tak bardzo zainteresowana sprawami PZK..

Napiszę tak, bo są zwykłymi niechciejami, ktorym nic się nie chce się robić dla innych a nawet dla siebie. Gdyby było inaczej, to wystarczy zapłacić składkę, wybrać się na najbliższe zebranie spr-wyborcze w oddziale i tam wywalić kawę na ławę. Oczywiście z propozycją rozwiązania problemu a nie na zasadzie "ja rzucam problem i oczekuję szybkiego i gotowego rozwiązania", czyli weźmy się i zróbcie.

Abyś i Ty to zrozumiał napiszę prostymi słowami.
W PZK rządzą jego członkowie. Nie bezpośrednio ale przez swoich przedstawicieli wybieranych w oddziałach, w demokratycznych wyborach.
Zarząd oddziału i delegatów na zjazd krajowy wybierają sami członkowie.
Zarząd oddziału wybrany na tym samym zebraniu przez nich samych wybiera swojego przedstawiciela do ZG PZK.
Do kogo później można mieć pretensję?

Wracając do tego "nieszczęsnego" SP UKF Klubu.
Co zrobił SP6MLK, jako inicjator całej akcji? NIC!!!
Zapewne myślał, tak jak wielu, że im się to należy jak psu buda i nikt się nie sprzeciwi a przynajmniej większość, że wystarczy złożyć wniosek do PZK.
Wiedział już po posiedzeniu Prezydium ZG, że mogą być problemy. Potwierdziło to głosowanie elektroniczne a finał nastąpił 13 maja na posiedzeniu ZG. Daję piwo, że nawet nie pomyślał, aby przed zebraniem zacząć lobbować swój pomysł wśród członków ZG. Gdyby mu na tym naprawdę zależało, to wybrał by się na to posiedzenie i tam próbował przekonać zebranych. Jako przedstawiciel wnioskodawcy miał takie prawo.
Podejrzewam, że tematem nie zainteresował nawet przedstawiciela swojego OT, aby wspólnie szukać sprzymierzeńców tego projektu.
To jest przykład, że ZG PZK nie jest jednak maszynką do głosowania, jak niektórzy sądzą.
Na razie mamy 0-3 dla PZK.

_________________
Vy 73
Andrzej SP8LBK
  
canis_lupus
27.06.2017 21:08:55
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraków

Posty: 5289 #2438391
Od: 2013-7-18
  SP8LBK pisze:

   EI2KK pisze:
   O widzisz.. juz do czegos powoli dochodzimy.. teraz pomysl dlaczego.. dlaczego czesc ludzi nie bedaca w PZK jest tak bardzo zainteresowana sprawami PZK..

  Napiszę tak, bo są zwykłymi niechciejami, ktorym nic się nie chce się robić dla innych a nawet dla siebie. Gdyby było inaczej, to wystarczy zapłacić składkę, wybrać się na najbliższe zebranie spr-wyborcze w oddziale i tam wywalić kawę na ławę. Oczywiście z propozycją rozwiązania problemu a nie na zasadzie "ja rzucam problem i oczekuję szybkiego i gotowego rozwiązania", czyli weźmy się i zróbcie.Zacytuje klasyka "masz rację, ale tylko teoretycznie"

Bo: "nie da się" "nie można" "to sie nie spodoba" "nie wolno" "czy ty wiesz o czym mówisz?" "czy ty wiesz ile to kosztuje?!"

Cytaty autentyczne.
_________________

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, do d**y" z Hackerspace Kraków

  
SQ6NDM
27.06.2017 21:26:58
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: JO90AK

Posty: 1828 #2438394
Od: 2009-3-29
Staszku, tak ogólnie. Dobrze piszesz.

  SP6GWB pisze:

  Oczywiście, pierwsze co zrobią nowi członkowie to zaprzestaną pracy w zawodach UKF - bo te są be, nieuczciwe i nie pozwalają słabym operatorom ich wygrać...


Ja wiem, że z Twojej strony to ironia, ale niech Ci nowi członkowie uświadomią sobie albo ktoś im uświadomi, że nie zawsze istotą zawodów UKF to wygrywanie i zajmowanie pierwszych miejsc. Istotą jest sam fakt ogarniania UKF-u zaczynając od techniki, a kończąc na zrozumieniu poszczególnych rodzajów propagacji.

  SP6GWB pisze:

  Tym, co ubolewają, iż nie mogą być członkami PK UKF, bo nie mają znaku, stacji, anteny lub chęci do robienia QSO czy nawet do lutowania czegokolwiek, zapewniam, iż żaden członek PK UKF, którego znam, nie odmówi pomocy, rady czy rozmowy na tematy UKF czy mikrofal. Lista członków klubu jest dostępna, zachęcam do rozmowy czy uczestnictwa w zjazdach klubu.


Te słowa Staszka... potwierdzam. Sam osobiście otrzymałem propozycję pomocy, pomimo nie posiadania 100 #. Trzeba tylko chcieć. A z propozycji pomocy itp. skorzystam na pewno, powoli do przodu bardzo szczęśliwy.
Działać aktywnie na UKF-ie i nie patrzeć na przeszkody tylko starać się je omijać.
_________________
Szymon
http://www.noaa.2o.pl/
pk-ukf.org.pl/news.php
144MHz FT290R + PA 100W + 6 el. DK7ZB (boom 2,6m) + rotor/70cm FT817 + 14 el. DK7ZB (boom 3,1m) + rotor

ObrazekObrazek
  
SP6IX
27.06.2017 21:27:49
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 6942 #2438395
Od: 2008-3-18
  EI2KK pisze:

   SP8LBK pisze:   Najwięcej krytycznych tekstów dotyczących działań PZK piszą osoby spoza związku, oraz ci, którzy nie biorą udziału w zebraniach oddziałowych.  O widzisz.. juz do czegos powoli dochodzimy.. teraz pomysl dlaczego.. dlaczego czesc ludzi nie bedaca w PZK jest tak bardzo zainteresowana sprawami PZK..


To proste niektórych szlak trafia jak marnowane są społeczne pieniądze a bezsilność jest najgorszym doradcą.płacze
_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
sp9mrn
27.06.2017 22:41:44
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Gliwice JO90IG

Posty: 2893 #2438416
Od: 2009-6-22
  SP6IX pisze:


  To proste niektórych szlak trafia jak marnowane są społeczne pieniądze a bezsilność jest najgorszym doradcą.płacze


Chętnie o tym marnowaniu posłucham...
_________________
Zjazd Techniczny Burzenin 2020 - 9-13 września 2020
http://zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl/
www.facebook.com/PolskiZwiazekKrotkofalowcow
  
sq6ade
27.06.2017 22:47:22
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: Słoneczna 5

Posty: 13539 #2438417
Od: 2008-3-21
Ej. Po co Wam ten klub wesoły Samemu też można coś zdziałać. Byłem w woju i na falę miałem wyebane. Cieniasy trzymają się fali. To nieudacznicy co sami nic nie zrobią.
_________________
Obrazek
  
SP8LBK
27.06.2017 23:11:36
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraśnik KO10CX

Posty: 5172 #2438421
Od: 2010-8-3


Ilość edycji wpisu: 1
Ktoś napisał wcześniej, że PZK nie interesują UKFy.
Tylko w SP8 (woj. Lubelskie i Podkarpackie) PZK jest właścicielem 42 pozwoleń dla stacji bezobsługowych czyli tzw. przemienników. Stan na dzień dzisiejszy.
Te przemienniki nie zostały kupione z kasy PZK a prawie w 99,9% powstały z pieniędzy prywatnych członków i zostały wykonane własnoręcznie aby służyły wszystkim użytkownikom a nie tylko członkom PZK.
Każdy przemiennik wykonało średnio 3-5 osób i nie zawsze byli to członkowie PZK. Z tego widać, że jak się chce to można coś zrobić a nie tylko czekać, aż ktoś coś zrobi, a dopiero wówczas oceni się jego pracę. Najczęściej negatywnie.
_________________
Vy 73
Andrzej SP8LBK
  
Electra06.04.2020 20:08:56
poziom 5

oczka
  
SP8LBK
27.06.2017 23:19:05
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraśnik KO10CX

Posty: 5172 #2438422
Od: 2010-8-3
  EI2KK pisze:

   SP8LBK pisze:

   to wystarczy zapłacić składkę, wybrać się na najbliższe zebranie spr-wyborcze w oddziale i tam wywalić kawę na ławę. Oczywiście z propozycją rozwiązania problemu a nie na zasadzie "ja rzucam problem i oczekuję szybkiego i gotowego rozwiązania", czyli weźmy się i zróbcie.  I ty w to wierzysz?
  Wierzysz, ze ktos wstapi do PZK, zaplaci skladke i ktokolwiek sie przejmie jakakolwiek inicjatywa z jego strony?

  Wroc do poprzedniej strony, tam ktos napisal jak to dziala...

  Caly ten temat to doskonaly przyklad.. jest jakis klub poza PZK, uwazajacy sie za elitarny.. zebrala sie grupa ludzi, ktorzy chcieli zrobic cos w ramach PZK i dla PZK, bez bagazu elitarnego.. i co? A nic, zeby nie robic przykrosci 46 kolegom ktorzy dzialaja poz Zwiazkiem, uwalono inicjatywe wewnatrz Zwiazku.. Cos jeszcze chcialbys zaproponowac?

  Skladki powiadasz.. najpierw zaplac, a potem sie dowiesz jak to dziala? Czy moze warto zobaczuc jak to dziala zanim 'sie zapiszesz'?


Tak wierzę.
Teraz przykład. Masz zamiar wstąpienia do ARRL, DARC, REF. Musisz opłacić składkę.
Napisz nam wprost jaki masz wpływ na funkcjonowanie tych organizacji siedząc sobie w Irlandii? Nie interesuje mnie jakie "fanty" uzyskasz w ramach składki ale wyłącznie jak masz wpływ na działalność swojej organizacji.
Napisz bez owijania i bicia piany.
_________________
Vy 73
Andrzej SP8LBK
  
sp9mrn
27.06.2017 23:29:20
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Gliwice JO90IG

Posty: 2893 #2438424
Od: 2009-6-22
  EI2KK pisze:

  A nic, zeby nie robic przykrosci 46 kolegom ktorzy dzialaja poz Zwiazkiem, uwalono inicjatywe wewnatrz Zwiazku..


No i znowu nie czytasz uważnie ;-)
_________________
Zjazd Techniczny Burzenin 2020 - 9-13 września 2020
http://zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl/
www.facebook.com/PolskiZwiazekKrotkofalowcow
  
SO3Z
27.06.2017 23:50:07
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: JO82 / KO02

Posty: 2004 #2438427
Od: 2009-12-13


Ilość edycji wpisu: 6
Serio ? Powtarzam po raz kolejny zawiązanie SP UKF było celowym działaniem jednej osoby, która nie potrafiła dojść do porozumienia z resztą przez własne ego jak i ego pozostałych oponentów. I patrząc po pewnym czasie absolutnie nie chodziło o aktywizację baofangowców, FMowców (od czego i ja zaczynałem historyczny TR-2500 nadal mam).
Dodał bym parę zdań w tej kwestii, ale nie wypada, więc przemilczę.

od przyszłego roku zacznę notować znaki w logu ilu z SP UKF ilu z PK UKF i ilu nierzeszonych jest aktywnych na pasmach, odzywa się i startuje w zawodach.

Bo części z naczelnych obrońców wszystkiego co nie związane i przeciw historycznemu nieidealnemu PK UKF nie widać na pasmach i nie słychać - nie mam w logu 144MHz od 2007 roku...


diabeł

Pięknie sprawę podsumował Vlad OK1VPZ - ale i tu niektórych krew zalała i nie potrafili tego zrozumieć i przeboleć.
A Kolega VPZ o ogromnej wiedzy technicznej ma również doświadczenia historyczne związane z przemianami ustrojowymi i konfliktami pomiędzy ludźmi i organizacjami.
Zupełnie jak w SP.
_________________
Andrzej SO3Z
SN7L so3z.com sp3yor.net qrz
  
canis_lupus
27.06.2017 23:52:51
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraków

Posty: 5289 #2438428
Od: 2013-7-18
  SO3Z pisze:

  Serio ? Powtarzam po raz kolejny zawiązanie SP UKF było celowym działaniem jednej osoby, która nie potrafiła dojść do porozumienia z resztą przez własne ego jak i ego pozostałych.
  Dodał bym parę zdań w tej kwestii, ale nie wypada, więc przemilczę.

  od przyszłego roku zacznę notować znaki w logu ilu z SP UKF ilu z PK UKF i ilu nierzeszonych jest aktywnych na pasmach, odzywa się i startuje w zawodach.

  Bo części z naczelnych obrońców wszystkiego co nie związane i przeciw historycznemu nieidealnemu PK UKF - nie mam w logu 144MHz od 2007 roku...


  diabeł


Z tego co mi się gdzieś obiło to SP UKF ma koło 40 członków.
_________________

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, do d**y" z Hackerspace Kraków

  
sp9mrn
28.06.2017 00:13:17
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Gliwice JO90IG

Posty: 2893 #2438431
Od: 2009-6-22
  canis_lupus pisze:


  Z tego co mi się gdzieś obiło to SP UKF ma koło 40 członków.


PK-UKF - 53
a SP-UKF 46

MAc

_________________
Zjazd Techniczny Burzenin 2020 - 9-13 września 2020
http://zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl/
www.facebook.com/PolskiZwiazekKrotkofalowcow
  
canis_lupus
28.06.2017 00:15:27
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraków

Posty: 5289 #2438433
Od: 2013-7-18
  sp9mrn pisze:

   canis_lupus pisze:


   Z tego co mi się gdzieś obiło to SP UKF ma koło 40 członków.


  PK-UKF - 53
  a SP-UKF 46

  MAc


Czyli jakby niewiele mniej od PK UKF… To daje do myślenia. Pytanie - jaka jest część wspólna bardzo szczęśliwy
_________________

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, do d**y" z Hackerspace Kraków

  
SP6IX
28.06.2017 06:37:11
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 6942 #2438458
Od: 2008-3-18
  sp9mrn pisze:

   SP6IX pisze:


   To proste niektórych szlak trafia jak marnowane są społeczne pieniądze a bezsilność jest najgorszym doradcą.płacze


  Chętnie o tym marnowaniu posłucham...

Jak sam masz w stopce "potrzebny prezes do OT"a jak mi wiadomo to to jest praca za friko a to nie popularne,nie ma kasy niema ludzi do pracy społecznej.Chętnych do brania jest wielu do roboty mało.A gdzie marnowane są pieniądze w pzk to niech sprawdzą sami członkowie mnie nic do tego już nie jestem z tej bajki,jeżeli im to odpowiada to proszę bardzo marnujcie dalej.
_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
SP8LBK
28.06.2017 09:10:16
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Użytkownik

QTH: Kraśnik KO10CX

Posty: 5172 #2438489
Od: 2010-8-3
[quote=EI2KK]
  sp9mrn pisze:

   canis_lupus pisze:


   Z tego co mi się gdzieś obiło to SP UKF ma koło 40 członków.


  PK-UKF - 53
  a SP-UKF 46

  MAc


Dla pelnego obrazu informacji warto moze by dodac jak dlugo oba kluby funkcjonuja..[/quote]

masz 2w1
PK-UKF - 53 czlonków, ktorzy mają potwierdzone minimum 100 średnich kwadratów
Początki klubu datowane są na rok 1963, jako klub specjalistyczny PZK.
Obecnie jako odrębne stowarzyszenie istnieje od 11.10.2002.
http://pk-ukf.org.pl/news.php

SP UKF Klub - 46 członków, osiągnięcia członków nieznane.
Powołanie klubu - 2016.
Koniec informacji.
_________________
Vy 73
Andrzej SP8LBK
  
SP8UFT
28.06.2017 09:38:58
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO11JI

Posty: 761 #2438493
Od: 2013-12-27
A co ma do tego długość istnienia organizacji.......myślę, że za 2-3 lata połowa grupy inicjatywnej zakładającej SP..... zapomni, że cokolwiek zakładała. Jeżeli Prezydent pewnego pięknego miasta zapomniał wpisać do oświadczenia majątkowego dwóch mieszkań to jakiż problem zapomnieć wpłacić składkę w wysokości 10 złotych polskich aniołek . Po odliczeniu zagranicznych członków SP.....(ciekawe czy oni mają świadomość, że się gdzieś zapisali??) i doliczając kilku wolnych strzelców wychodzi na to że w SP UKF-em na poważnie zajmuje się może ze 200 osób, a to jest bardzo mało w stosunku do wydanych licencji. płacze Więc czy w Polsce będzie działać jeden czy dwa kluby UKF-owe, czy będą działać w strukturach PZK czy poza nimi nie ma to wpływu krótkofalarstwo w SP. Podobnie nie będzie to miało wpływu na moje HAM-skie życie jak i na to życie rodzinno-zawodowe. Natomiast jeżeli sprawdzi się prognoza pogody na czwartek dla mojego QTH to może mieć to wpływ na moje oba wcielenia i to na kilka lat do przodu. płacze I na koniec do Jacka EI2KK.... zapisz się do jakiejś HAM-skiej organizacji w Irlandii i zacznij ich reformować pewnie będą Ci wdzięczni. Masz taką samą wiedzę o krótkofalarstwie w SP jak urzędnik w Brukseli o polskim rolnictwie. bardzo szczęśliwy
_________________
VY 73! Tomek
  
Electra06.04.2020 20:08:56
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 17 / 18>>>    strony: 12345678910111213141516[17]18

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » SP UKF KLUB

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny