| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | Anteny Magnetyczne, loops [ 1 2 ]
| Anteny | artubitu73 | 28 | 7 125 | 24.03.2019 10:07:48 |
 | | Antena na taki balkon
| Anteny | RobertG7 | 20 | 5 400 | 22.03.2019 10:48:28 |
 | | Wzmacniacz mocy MX P50 Wzmacniacze do QRP | Pasmo KF | SQ5W | 13 | 4 389 | 19.03.2019 11:26:16 |
 | | TYT MD 380 UV [ 1 2 ]
| Dla początkujących | dino1984 | 24 | 7 963 | 19.03.2019 11:23:05 |
 | | Alan 28 i pytanie laika. [ 1 2 3 4 ]
| CB Radio, PMR i okolice | Fredrikson_SQ3SII | 64 | 19 741 | 17.03.2019 21:04:18 |
 | | Tecsun pl-660 poszukuje osoby do naprawy odbiornika | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP5AEA | 9 | 1 971 | 17.03.2019 12:59:48 |
 | | Choroba psychiczna na forum... ? [ 1 2 ]
| Śmietnik [KOSZ] | SQ9MUR | 38 | 6 024 | 16.03.2019 20:28:46 |
 | | Antena KF Roomcap
| Anteny | SP6MMM | 15 | 2 101 | 15.03.2019 06:50:42 |
 | | GP7, GP7DX odciągi [ 1 2 3 ]
| Anteny | sp9mrn | 55 | 8 825 | 10.03.2019 21:24:46 |
 | | Trenowanie CW BEZ użycia komputera. [ 1 2 ]
| Telegrafia - CW | SP6MCW | 30 | 7 980 | 10.03.2019 18:41:45 |
 | | UKE a Zakłócenia [ 1 2 3 ]
| Pasmo KF | sq9ttw | 53 | 11 666 | 08.03.2019 18:37:03 |
 | | Programowalny przełącznik antenowy wg. sq1gu | Anteny | SP2SWR | 10 | 2 248 | 06.03.2019 08:50:43 |
 | | Przełącznik antenowy co wybrać? [ 1 2 ] Jaki przełącznik dla KF i 10m | Dla początkujących | sq4oah | 28 | 9 764 | 06.03.2019 08:50:07 |
 | | Half wave end feed for 40m 50 Ohm
| Anteny | sq9oub | 15 | 2 321 | 05.03.2019 18:37:35 |
 | | ICOM 706 MK2G - 70 mhz
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ9KCP | 8 | 1 753 | 04.03.2019 23:48:06 |
 | | SP5XHY Bogdan SK!! SP5OXF Krzysztof | Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | SP5OXF | 5 | 1 229 | 04.03.2019 07:48:42 |
 | | JRC 196 Automatyczna skrzynka antenowa JRC 196 morska skrzynka antenowa | Technika, konstrukcje amatorskie | sp4bhd | 15 | 2 210 | 03.03.2019 09:38:34 |
 | | poszukuję ctcss do ct145 [ 1 2 ]
| Pasmo UKF | SP8XXY | 23 | 3 643 | 02.03.2019 20:07:42 |
 | | WZMACNIACZ R-140 i pasmo 6m
| Technika, konstrukcje amatorskie | sq5alq | 12 | 1 618 | 02.03.2019 15:35:43 |
 | | Diody prostownicze 40A | Technika, konstrukcje amatorskie | SP4BF | 13 | 1 950 | 02.03.2019 14:25:03 |
 | | Linuks dla krótkofalowców [ 1 2 3 4 ]
| Inne | SP6IX | 66 | 7 621 | 02.03.2019 14:19:51 |
 | | Rozwiązanie konfliktu sąsiedzkiego - zakłócenia w TV DVBT [ 1 2 3 4 ]
| Dla początkujących | Usuniety_18.05.2018 | 67 | 18 196 | 02.03.2019 13:57:16 |
 | | AKCJA DYPLOMOWA ŻOŁNIERZE WYKLĘCI ŻOŁNIERZE WYKLĘCI 1944-1956 | Dyplomy i Zawody Krótkofalarskie | sp3tyj | 18 | 2 059 | 02.03.2019 10:28:51 |
 | | Kabel/kable do ziemii ? [ 1 2 ] w peszla, w rurę ?? | Anteny | SQ6YO | 23 | 6 489 | 02.03.2019 07:03:44 |
 | | Prozba o pomoc w ustaleniu czestotliwosci. [ 1 2 3 ]
| Poradniki dla krótkofalowców | gagarinas | 45 | 5 887 | 28.02.2019 18:15:27 |
 | | Wyprawa do 9A (Chorwacja) [ 1 2 3 ... 5 6 7 ] Ktoś był i wie jak? | Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | SP6MMM | 122 | 14 562 | 28.02.2019 12:39:54 |
 | | Antena GP MBV-27 UA2FZ | Anteny | SQ7NSN | 9 | 1 503 | 28.02.2019 09:10:16 |
 | | Antena End-Fed Multiband. Jaki balun prądowy zastosować?
| Anteny | SQ9PDJ | 13 | 8 919 | 27.02.2019 20:21:48 |
 | | FTdx-5000 vs. Flex-6600, vs. IC-7610 vs. TS890s , TS-990S wybór radia z półki cenowej 15-20k zł W który z tych modeli warto zainwestować 15-20 tys | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | Daniel.Bielik | 14 | 2 323 | 26.02.2019 17:06:44 |
 | | Łezka w oku się kręci...
| Inne | sp5it | 19 | 2 487 | 20.02.2019 21:12:13 |
 | | 433.600 Warszawa - co to jest? [ 1 2 ]
| Pasmo UKF | sybir | 21 | 4 007 | 19.02.2019 07:58:22 |
 | | Mocna antena do Uniden 125xlt
| Dla początkujących | Halszka | 20 | 5 997 | 17.02.2019 23:58:33 |
 | | Test Anten Facebook Krótkofalarstwo. Moje hobby, moja pasja. | Anteny | HF7ST | 9 | 1 590 | 15.02.2019 11:40:33 |
 | | Sens anteny do nasłuchu [ 1 2 ]
| Dla początkujących | Marmaj71 | 26 | 5 967 | 13.02.2019 18:05:07 |
 | | Icom UT-50 Może ktoś pomoże? | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP4BF | 8 | 1 713 | 13.02.2019 09:36:56 |
 | | VP6D Ducie isl. OC-182 20.10 - 3.11 2018 [ 1 2 ]
| Informacje DX'owe i propagacyjne | sp5it | 36 | 7 726 | 12.02.2019 15:20:37 |
 | | Jak sprawdzić gniazdo DATA w Yaesu 857D [ 1 2 ]
| Technika, konstrukcje amatorskie | sq9mdg | 21 | 3 376 | 08.02.2019 23:39:03 |
 | | Okropnie zakłócający zasilacz MOVANO [ 1 2 ] pochodzący od importera spod Wrocławia | Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | ante1000 | 22 | 5 483 | 07.02.2019 23:21:06 |
 | | eQSL - zapomniane hasło
| Poradniki dla krótkofalowców | SQ3OGP | 6 | 1 497 | 05.02.2019 12:53:33 |
 | | Kenwood TS2000 problem z RS232
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sebadlu | 14 | 2 289 | 05.02.2019 10:00:11 |