| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | Karty QSL
| Poradniki dla krótkofalowców | SP2QBI | 11 | 3 049 | 13.01.2017 22:20:56 |
 | | Radio na łódce [ 1 2 3 ] Krótkofalarstwo na łódkach | Inne | sp5ikc | 42 | 9 267 | 09.01.2017 11:50:29 |
 | | R-134 na złom
| Inne | SP5IS | 6 | 2 516 | 06.01.2017 23:29:53 |
 | | Zakup transceiver'a KF do 5k zł. [ 1 2 3 4 ]
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ9PUS | 66 | 9 734 | 04.01.2017 09:52:24 |
 | | Patrzę i uczę się
| Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | sp6ces | 6 | 1 568 | 02.01.2017 20:29:12 |
 | | Wzmacniacz wojskowy 300W + ATU na tranzystorach
| Zakupy sprzetu krótkofalarskiego | sq9kdt | 17 | 2 481 | 02.01.2017 00:12:21 |
 | | Szczęścia i zdrowia 2017
| Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | SQ6NDM | 12 | 1 232 | 01.01.2017 15:39:18 |
 | | Logger32 - ogłupiał po aktualizacji
| Programy dla Krótkofalowców | sp4lvc | 14 | 1 781 | 30.12.2016 20:35:13 |
 | | ICOM-7600
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sp6ces | 9 | 1 776 | 30.12.2016 15:56:55 |
 | | FT-2000 panadapter od Stive G0OYQ problem podczas nadawania.
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP3P | 3 | 867 | 28.12.2016 21:30:57 |
 | | FILTR EMC OPC-2095 Icom
| Technika, konstrukcje amatorskie | mot_cez | 10 | 2 206 | 28.12.2016 18:23:56 |
 | | WiFi Display Dongle ???
| Inne | hummer130 | 8 | 1 558 | 27.12.2016 20:26:05 |
 | | Drugie podejscie....icom 7300 czy ft dx 3000 , kròtko i na temat Tym razem prosze bez ķłotni na forum | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | Rafal_SP2RAF | 20 | 3 884 | 27.12.2016 18:34:47 |
 | | Mikrofon z zasilaniem PHANTOM rozterki związane z podłączeniem do radia..... | Technika, konstrukcje amatorskie | jarzebski | 16 | 2 829 | 27.12.2016 15:01:59 |
 | | Święta Bożego Narodzenia 2016 życzenia dla każdego... | Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | sp8mrd | 13 | 1 567 | 24.12.2016 21:17:22 |
 | | Budowa analizatora antenowego
| Technika, konstrukcje amatorskie | m72 | 9 | 2 048 | 22.12.2016 11:33:42 |
 | | Nowe PCB do HotSpot-ów multimode
| D-Star ICOM DV | sp8nth | 3 | 1 568 | 21.12.2016 22:10:20 |
 | | Jak chłodzić małą płytkę z montażem smd [ 1 2 ]
| Technika, konstrukcje amatorskie | Yeti | 24 | 4 176 | 21.12.2016 12:43:25 |
 | | Filtry wejściowe.
| Technika, konstrukcje amatorskie | m72 | 12 | 1 686 | 21.12.2016 10:37:00 |
 | | Program 'commander 8.5.9' gdzie ?
| Programy dla Krótkofalowców | noEL | 7 | 1 691 | 20.12.2016 18:31:07 |
 | | Delta M0PLK vs EADELTA11
| Anteny | hc2000 | 9 | 2 098 | 19.12.2016 22:08:02 |
 | | "Ludzie dobrej roboty" są wśród nas! [ 1 2 3 4 ]
| Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | sp9aki | 72 | 8 392 | 18.12.2016 19:19:22 |
 | | Dipol 80m Dylemat nad materiałem | Anteny | SP5IS | 16 | 2 089 | 18.12.2016 07:56:11 |
 | | Słuchawki KOSS SB40 [ 1 2 ]
| Poradniki dla krótkofalowców | SP6DVP | 34 | 8 890 | 17.12.2016 01:58:03 |
 | | Przełącznik we/wy audio
| DIY - Konstrukcje | Hoolygaan | 12 | 4 103 | 16.12.2016 23:44:09 |
 | | LOTW PROBLEM [ 1 2 3 4 ]
| Poradniki dla krótkofalowców | SQ3KCC | 62 | 11 177 | 16.12.2016 23:31:18 |
 | | Zagwostka z Yaesu Ft 817ND Zagwostka z yaesu Ft 817ND | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ4IXT | 16 | 2 079 | 15.12.2016 09:19:39 |
 | | Ham RadiodeLux i kluczowanie w RTTY.
| Emisje Cyfrowe | SP9SM | 18 | 2 231 | 13.12.2016 12:16:17 |
 | | Antena na pasma od 7 MHz i wzwyż [ 1 2 ]
| Anteny | SQ7SOP | 24 | 9 791 | 11.12.2016 00:29:55 |
 | | Internet Archive Ktoś tu bywa, zasysa archiwalne materiały ARRL | Inne | SP95094KA | 6 | 1 757 | 09.12.2016 13:09:16 |
 | | Yaesu FT-890 Full TX
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SO7AFK | 8 | 1 724 | 07.12.2016 20:45:44 |
 | | Antena COBWEB multiband czy ktoś zna ten projekt | Anteny | sq9fmp | 16 | 7 163 | 06.12.2016 21:14:06 |
 | | Ważność polskiego świadectwa operatora za granicą
| Inne | SQ7JZP | 11 | 1 768 | 03.12.2016 22:23:39 |
 | | Dziwny sygnał
| Inne | sp5it | 5 | 1 306 | 02.12.2016 23:31:47 |
 | | Co, jak nie Delta Loop by M0PLK? [ 1 2 ]
| Anteny | sp2qou | 35 | 5 629 | 29.11.2016 20:47:50 |
 | | Kultowy kryminalny film z motywami krótkofalarstwa [ 1 2 ]
| Inne | SQ9NFI | 38 | 4 652 | 27.11.2016 18:22:10 |
 | | Antena GP7DX i sieć wi-fi
| Technika, konstrukcje amatorskie | jarzebski | 12 | 1 798 | 27.11.2016 12:05:31 |
 | | Pomoc dla SWL_SP5! [ 1 2 3 4 ]
| Inne | spike_sp9nj | 64 | 7 469 | 25.11.2016 13:28:23 |
 | | Nowy trzysystemowy hotspot od SharkRF
| D-Star ICOM DV | SQ9NFI | 10 | 2 269 | 25.11.2016 10:22:01 |
 | | Nasze inne hobby. [ 1 2 3 ... 5 6 7 ]
| Inne | SQ2GAM | 133 | 12 071 | 24.11.2016 19:04:44 |