NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PRZEDSTAW SIĘ » WITAM WSZYSTKICH SQ1SGB

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 4 / 4    strony: 123[4]

Witam wszystkich SQ1SGB

  
SP2LIG
29.04.2017 15:40:09
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12104 #2422088
Od: 2009-3-16
  sp8mrd pisze:  ......PS Jakie warunki na pasmach na północy SP?
Totalna plaża czyli d... blada. Takiej kiszki już dawno nie było.
____________
Greg SP2LIG
  
Electra25.04.2019 04:43:59
poziom 5

oczka
  
sp8mrd
29.04.2017 15:55:17
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: KO00XC

Posty: 2566 #2422091
Od: 2010-2-2


Ilość edycji wpisu: 2
  rad_n pisze:

   sp8mrd pisze:

   jesteś wybitnym teoretykiem i lubisz wymądrzać się, lecz życie tym różni się od teoretyzowania na forum, że wymaga ciężkiej pracy wykonywanej wytrwale, w "pocie czoła"...


  Stań przed lustrem i powiedz to do samego siebie oczko
  Najlepszym dowodem na to, że to Ty jesteś teoretykiem jest... stan faktyczny - SP9GMK dostał znak HF0POL bez najmniejszego problemu czyli po zmianie stosownych rozporządzeń i ostrzeżeniach WIELU osób niestety żaden z "krzykaczy" nie zrobił nic. Ta "ciężka praca wykonywana wytrwale w pocie czoła" to 5 minut na wypełnienie wniosku i 82zł opłaty, trzeba było zrobić dokładnie to, co zrobił SP9GMK (przecież w przypadku SN0HQ jakoś PZK "ciężko pracując, wytrwale i w pocie czoła" dało radę wypełnić stosowny wniosek i znak jest "zaklepany").

  Edit: Resztę bzdur i odwracania kota ogonem (zwłaszcza ostatni akapit) pomijam. Cały czas żyjesz w świecie iluzji. Myślisz, że jak kogoś "pokonasz w gadce" to zmienisz stan faktyczny. Możesz być tak dobry, że uda Ci się wszystkich przekonać o płaskości Ziemi, ale ona i tak od tego płaska się nie stanie. Tak samo możesz pisać elaboraty o tym że szacunek nie działa w jedną stronę, o śmierdzących rękach w nocniku itd. - to szczekanie psa na karawanę i zmienia dokładnie tyle co "francuska flaga na awatarze po ataku terrorystycznym" (czyli nic, bo jest to tylko działanie pozorne - iluzja działania).

rad_n,
zastanawiam się czy wszystko w porządku u Ciebie z poczuciem dobrego humoru.
Niestety błędnie odczytałeś mój ostatni wpis.
Co do lustra, to staję nieraz i jak pewnie wiesz uśmiech wywołuje kolejny uśmiech - znany i opisywany przez neurobiologów efekt lustrzany, dobrze działa rano, gdy chce się tylko spać, a tu trzeba... bardzo szczęśliwy

Znów nie skumałeś i "pitolisz" o rozporządzeniu, 5 minutach, 82 zł i PZK - podczas, gdy mowa o zupełnie czym innym (patrz odpowiedź do Grega). bardzo szczęśliwy

Tak, ja chyba żyję czasem w świecie iluzji, gdy czytam Twoje wywody oderwane od meritum sprawy i wrzucanie w tym wątku porównań do terroryzmu, wyłudzaczy, złodziei, otwartych drzwiach, śmierdzących rękach w nocniku, szczekaniu psa na karawanę... z pominięciem zachowań jasno określonych: zabawa w eksperymenty i robienie na złość.

Tak a propos otwartych drzwi, to u nas na Podkarpaciu, na wsi ludzie starsi zostawiają jeszcze drzwi otwarte. To taka tradycyjna, stara ufność w wierność zasadom, dobrym zachowaniom i i poczucie bezpieczeństwa, które w niektórych krajach europejskich też funkcjonuje.
Przed wojną złodziej miał swoje zasady...bardzo szczęśliwy
Właśnie o zachowaniu dobrych zasad, a nie stosowaniu zasady "zrobię wam na złość eksperyment i co mi zrobicie", stara się tu i w innych wątkach pisać większość w odniesienia do załatwienia sobie - zgodnie z prawem - znaku HF0POL. Taka zabawa jest naganna.
Czaisz to wreszcie? zakręconyporuszony
Jeśli nie, to szkoda czasu na dalsza polemikę - wracam na 14 MHz. bardzo szczęśliwy

PS
  rad_n pisze:

  Wypowiedz się może o tych, co mu obiecali przy najbliższej okazji "mordę obić".

Wypowiem się: to niedopuszczalne, haniebne, bez kultury i taktu... zachowanie, do którego doprowadził Was eksperymentator i bawiący się w robienie Wam na złość. Daliście się wkręcić. zdziwiony
_________________
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, nadal SP22107-OP
stacja klubowa SP8POP / SO90LKK, dawniej kluby SP6KKE, SP6KGN, SKK AZS SP6KBR WSP w Opolu
(mąż pierwszej i jednej żony, tato trójki dzieci, opiekun sznaucera... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ku refleksji: Póki żyjemy nigdy nie jest zbyt późno, aby się zmienić...
https://www.youtube.com/watch?v=7cFF11leMoQ
https://www.youtube.com/watch?v=PawDzqGCIsc#t=1380
  
sp8mrd
29.04.2017 22:10:45
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: KO00XC

Posty: 2566 #2422206
Od: 2010-2-2


Ilość edycji wpisu: 3
Dobre sobie.
Masz szczęście, że mam dziś wolne, więc Ci jeszcze raz odpowiem, bo mi humor poprawiasz swymi wywodami.
Piszesz nie na temat poruszony przez korespondenta, do którego się zwracasz. Na dokładkę zmieniasz temat, by pisać swoje wywody o zagrożeniach, terroryzmie, teoretycznych sytuacjach z SN0HQ, itp.
Uciekasz od niewygodnych pytań, by w końcu sam zadać pytanie:
  rad_n pisze:

  A Ty "czaisz wreszcie" że nie o tym pisałem?

Haloo, rad_n tu Ziemia - od początku zwracałem Ci uwagę, że piszesz nie o tym co ja.
Mamy więc wreszcie pierwszy sukces - bo chyba skumałeś w czym rzecz. Chyba. bardzo szczęśliwy
  rad_n pisze:

  Wyobraź sobie, że na przykład rzeczywiście zarejestruję sobie znak towarowy SN0HQ (ten z symbolem zbioru pustego zamiast zera) - to będzie złośliwe, naganne, godne potępienia, niehonorowe, będę ostatnim szują i szubrawcem itd. ale... to będzie tylko i wyłącznie Twoje gadanie, które nie zmieni niczego ani przed faktem ani po fakcie. Czaisz wreszcie?

Bzdury piszesz Waćpan, że rzekomo to "będzie tylko i wyłącznie moje gadanie" o takim zachowaniu, a nie o fakcie prawnym możliwości zarejestrowania sobie SN0HQ.
Co do tego faktu nikt nie ma wątpliwości - pokazał to przykład HF0POL.
Próbowałem Ci to wytłumaczyć. Greg zrozumiał w lot i sprawa załatwiona. bardzo szczęśliwy
To nie będzie tylko i wyłącznie moje gadanie o takim zachowaniu!
Podobnie jak w przypadku HF0POL będzie wielu uważała takie "zachowanie za złośliwe, naganne..."
Sam ich potępiasz wypominając "pomyje" i takie tam inne Ciebie nie dotyczące.
Czaisz wreszcie czy dalej będziesz mieszał dwie różne sprawy?

  rad_n pisze:

  To ze moje zachowanie byłoby godne potępienia zupełnie nie zmieni faktu, że Twoje gadanie/pisanie będzie działaniem pozornym (bo będzie nieskuteczne i niczego nie zmieni) - będzie zwykłym bajkopisaniem na forum i niczym więcej.

Tak. I chcesz powiedzieć, że po Tobie to spływa, jest Ci obojętne, co inni sobie o Tobie pomyślą, powiedzą, napiszą. "Gratuluję" takiego podejścia.
Jednak czemu przy takim nastawieniu masz o to pretensje w przypadku HF0POL skoro to tylko "zwykłe bajkopisanie na forum i nic więcej"?
Gdzie tu logika, zdrowy rozsądek podpowiadający, że takie zachowanie nie jest dobre, prowadzi do eskalacji konfliktu?
  rad_n pisze:

  Wiara w to, że pełne 100% środowiska będzie się zachowywało wg "dobrych zasad" (co jest dobrą zasadą to też kwestia dyskusyjna, ale załóżmy, że to mamy identyczne zdanie) jest uciekaniem od rzeczywistości.

Hej, a czy ktoś tu coś takiego napisał - o owych 100%? Sam wiesz, że nie, więc już jest 99%.bardzo szczęśliwy
  rad_n pisze:

  Nie, ludzie nie są doskonali i opieranie wszystkiego o "wiarę w człowieka" nie zawsze działa.
Faktycznie ludzie nie są doskonali i wiara w zachowywanie przez 100% środowiska "wg "dobrych zasad" jest naiwnością. A jak do tego pojawi się eksperymentator i taki, który robi coś na złość temu środowisku, to tym bardziej.
  rad_n pisze:

  Za PRL-u też nie działało, dlatego była "pałka ZOMO" w postaci wyrzucenia z PZK (a tym samym odebranie prawa do uprawiania hobby) i to było elementem dyscyplinującym (tak samo jak czasowe zabieranie pozwolenia itp.) - i nie mów, że wtedy nie było "złych" krótkofalowców, byli tak samo jak i teraz, różnica jest jedynie w środkach jakie są do dyspozycji.
Nie mówię, znów coś mataczysz o PRL, ZOMO, zmieniając temat... (mieszkam na przeciwko byłej, wojewódzkiej jednostki ZOMO zdziwiony ).
  rad_n pisze:

  Zachowujesz się dokładnie jak "starszy człowiek z Podkarpacia" - nie zamykasz drzwi "bo kiedyś nikt nie zamykał" i się dziwisz post factum, natomiast młodsi ZAPOBIEGAJĄ poprzez zamykanie domu zamiast płakać nad tym, że rzeczywistość nie jest taka, jaka wg nich powinna być.
Podziwiam Twoja pewność siebie w używaniu słowa "dokładnie" - wyssaną z forum PKI. zdziwiony
Mylisz się, zamykam drzwi - na dwa zamki. bardzo szczęśliwy
  rad_n pisze:

  Wg Ciebie producenci zamków do drzwi powinni zbankrutować a policję i sądy powinno się zlikwidować, bo wystarczy dobry "kaznodzieja" który powie wszystkim jak mają żyć i od razu wszyscy bez wyjątku się zmienią i będą żyć w zgodzie, harmonii i pokoju - jest nawet na to specjalna nazwa: utopia (piękna, idealna wizja doskonałego świata, tyle że nierealna).
Halo, halo tu Ziemia "jasnowidzu"! Według mnie jesteś kolejnym bajkopisarzem - witaj w klubie! bardzo szczęśliwy
Znów bajdurzysz wiedząc co "wg mnie" powinni inni zrobić (producenci, policjanci, sądy...), co się stać powinno i by tak się stało wystarczy jakiś dobry "kaznodzieja"... Ciekawa bajeczka autorstwa rad_n.
Ale, ale co tam bajki. Mam drugi sukces w postaci wspólnego zdania: takie podejście jest faktycznie utopią, nierealną wizją świata, o której nikt tu przed Tobą nie pisał. poruszonyzakręconyzdziwiony

Przypominam, że tematyka naszej wymiany zdań dotyczy zachowań obecnego właściciela historycznego, cennego dla wielu krótkofalowców w Polsce i na świecie znaku HF0POL.
Zachowań, o których publicznie przyznał się tu na tym forum pisząc, że zrobił "mały eksperyment", a jak się zezłościł, bo nie uzyskał akceptacji na forum, to zrobił na złość - jak widać innym i sobie, i teraz ma z tym problem żaląc się tu i ówdzie.
Ma co chciał i to są fakty rad_n.
  SP9GMK pisze:

  Postanowiłem zrobić mały eksperyment i wystąpiłem do UKE o HF0POL (jako pozwolenie dodatkowe na 1 rok) - szczerze, to nie spodziewałem się, że ten znak dostanę - ale Urząd zadziałał normalnie i zdrowo i pozwolenie dostałem. Początkowo planowałem dać temu znakowi wygasnąć w 2017 roku...ale...zaczął się ,,cyrk na PKI" i wylewanie na mnie pomyj, groźby rękoczynów i jeszcze inne ,,kwiatki" toteż trochę na złość w kwietniu 2016 postarałem się o pozwolenie kategorii 1. ze znakiem HF0POL - malkontentom na złość.
I to byłoby na tyle z mojej strony. Idę obejrzeć jakiś dobry film. bardzo szczęśliwy
Dobrej nocy i dobrej niedzieli wszystkim bez wyjątku życzę.
_________________
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, nadal SP22107-OP
stacja klubowa SP8POP / SO90LKK, dawniej kluby SP6KKE, SP6KGN, SKK AZS SP6KBR WSP w Opolu
(mąż pierwszej i jednej żony, tato trójki dzieci, opiekun sznaucera... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ku refleksji: Póki żyjemy nigdy nie jest zbyt późno, aby się zmienić...
https://www.youtube.com/watch?v=7cFF11leMoQ
https://www.youtube.com/watch?v=PawDzqGCIsc#t=1380
  
malcolm
29.04.2017 23:26:58
poziom 4Grupa: Użytkownik

QTH: Kepler-186f

Posty: 391 #2422223
Od: 2013-10-1
rad_n - niby bezstronniczy sędzia, niby adwokat-obronca "uciśnionych" a jednocześnie ich wróg nr1. Nie wiesz o czym piszesz; przekornie i dwulicowo zreszta... Zdecyduj się w końcu po której stronie stoisz. Sory ale ktoś musiał podsumować Twoje wywody. Nie miej mi tego za złe; patrzę na sytuację jako całość i biorę pod uwagę także zachowanie pozostałych...
_________________
Obrazek
Żółtą nić ściężnicy kaźń

...i kiedy widzisz dno gardło ściska ta toń...

Szybki elektron!!!

  
Waldi1954
30.04.2017 00:05:51
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: loc. KP19PX

Posty: 155 #2422235
Od: 2015-2-16
Wiesz rad____n...? Czytajac Twoje posty, mam wrazenie jak bym czytal posty kogos innego (zainteresowanego tym tematem) ale w lekko w innym wydaniu; tok rozumowania ten sam. Sory ale takie odnosze wrazenie. Byc moze nieslusznie.
Sprawa jest prosta jak budowa cepa a Ty filozofujesz i probujesz wciagac na swoje drzewko innych jak bys sie przed czyms bronil...
Chcesz uslyszec HF0POL z Arctowskiego czy nie? To uderz sie w piers i pomysl jak wplywaja Twoje posty na dobro sprawy... Ciulowo.

Do sp9gmk,
Wiem, ze to czytasz. Bedziesz niedlugo w uke. Nawiaz kontakt z zalozycielem tematu, dogadajcie szczegoly przekazania znaku i poczyn swoja powinnosc. Olej forumowych wariatow (w tym mnie) i zachowaj sie jak mezczyzna. To bedzie Twoja decyzja (przekazania znaku na arctowskie) a nie innych. Prawidlowa decyzja, jaka podjales wnioskujac o ten znak. Wierze w to.
I nie boj sie uzywac swojego znaku. Po dluzszym czasie sam stwierdzisz, ze SP9GMK bez HF0POL jest wartosciowsze w Twoich rekach jak nie uzywane obydwa znaki...
_________________
Pozdrawiam, Waldi Norway
  
sp9ikf
30.04.2017 07:37:54
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: JO90GC, Rybnik

Posty: 1074 #2422285
Od: 2010-3-17


Ilość edycji wpisu: 1
Witam,
Om Waldi1954,
dobrze wiesz że tak sie nie stanie. kol SP9GMK nie ma "cohones" natomiast jego lista poboznych życzeń + wsparcie "adwokatów diabła" raczej rokuje - nidgy więcej HF0POL w eterze z Arctowskiego. i szkoda pisaniny. argumenty kol SP9GMK to dziecinada. może gdyby choc raz w zyciu usłyszał pile-up i setki stacji cierpliwie wołających HF0POL moze wtedy poczułby sie jak krótkofalowiec a tak to sam widzisz. pewnych klimatów nie da sie zrozumieć trzeba je poczuc prawie jak gęsia skórke z wrażenia. a tego nie ma bo i skąd. z kol rad_ nie ma co sie kopac. jakies dyrdymały o ochronie znaku. znak sam sie chronił i nie potrzebował przez lata czegokolwiek. to wasza chora wyobrażnia i ocenianie ludzi przez pryzmat samego siebie wygenerowało ta całą hecę. NIE BYŁOBY TEJ JAŁOWEJ DYSKUSJI GDYBY KOL SP9GMK ZAJĄŁ SIE ROBIENIEM QSO ZAMIAST "RATOWAC" HF0POL PRZED TAKIMI SAMYMI KRÓTKOFALOWCAMI JAK ON. czy każde pozytywne zachowanie wynika z groźby sancji. pomysl kolego bo to co tu opowiadasz to jakies chore historie. u mnie na wsi nikt nie zamyka drzwi kiedy gospodyni wychodzi do sklepu, no chyba że trzeba sie zacząc obawiac hołoty (to nie pod Twoim adresem) myslacej w zaprezentowany przez ciebie sposób. czyżbys był zwolennikiem panstwa policyjnego - bo takie sadzisz tutaj teorie?? poza pasmem nie nadajesz ze strachu przed sankcja czy dlatego że podjąłes zobowiązanie że nie będziesz tego robił i tego nie robisz. a może nadajesz niezgodnie z bandplanem bo przez nikt tego nie pilnuje i nie ma za to sankcji? jesli nie potrafisz pojąc o czym tutaj piszemy to poproś osobe nie związana w ogole z krótkofalarstwem aby przeczytała watek i odpowiedz jej szczerze na pytania. może wtedy dostrzeżesz absurdalnośc swoich wywodów. bo wydźwiek jest niestety taki - hulaj dusza piekła nie ma, albo jeszcze gorzej - w niektórych kawałkach przeziera prawo dżungli. to smutne. jak ci sie udaje funkcjonowac w społeczności. czyzbys zył w ciagłym stresie sankcji jesli popełnie cokolwiek. A wystarczyło zadac pytanie o HF0POL i to nie tutaj na forum tylko kilku krótkofalowcom z okolicy i nie byłoby tej całej zadymy.
zyczę miłej niedzieli i więcej wiary w ludzi!!

jacek sp9ikf
  
SP2LIG
01.05.2017 09:08:11
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12104 #2422508
Od: 2009-3-16
  sp9ikf pisze:


  ........dobrze wiesz że tak sie nie stanie. kol SP9GMK nie ma "cohones" natomiast jego lista poboznych życzeń + wsparcie "adwokatów diabła" raczej rokuje - nidgy więcej HF0POL w eterze z Arctowskiego.........SP9IKF.

Jacek, czytając Twoje posty w tym wątku doszedłem do jedynego słusznego wniosku że totalnie świadomie robisz za Lucyfera rzeczonych "adwokatów diabła ".
Na kim psy wieszasz, na chłopaku który być może nie zdawał sobie sprawy jaki "skandal" wywoła ?????
Dlaczego nie czepiasz się nawiedzonych którzy totalnie olali zabezpieczenie HF0POL przed tym co stało się ??????
Takie masz bolesne obstrukcje i chroniczne bóle w tej kwestii, co Ty personalnie zrobiłeś żeby znak HF0POL pozostał w rezerwie dla wyspy KG ??????
Zapewne totalne nic a płaczesz wiecznie jak stara baba. Masz szansę zrehabilitować się i daj przykład pozostałym "bohaterom", bądź pierwszy który zapoczątkuję ściepę na wysyłkę SP9GMK na wyspę KG.
Co Ty na to przyjacielu drogi ?????
_______________
Greg SP2LIG
  
sp8mrd
01.05.2017 12:43:06
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: KO00XC

Posty: 2566 #2422549
Od: 2010-2-2


Ilość edycji wpisu: 1
  SP2LIG pisze:

  Na kim psy wieszasz, na chłopaku który być może nie zdawał sobie sprawy jaki "skandal" wywoła ?????
Greg, własnym oczom nie wierzę!
Co Ci się stało, że takie bajki piszesz po przeczytaniu wyznań: "chłopaka" o eksperymentowaniu i robieniu na złość? Piszesz jakby to był mały chłopczyk, który bawił się w piaskownicy i do tego zapałkami, których użył i zdziwił się, że niektórzy po "łapkach" mu dali, a mimo to na złość bawi się dalej.
Współczuję, biedny ów "chłopak", który rzekomo "nie zdawał sobie sprawy".zdziwiony
  SP2LIG pisze:

  Dlaczego nie czepiasz się nawiedzonych którzy totalnie olali zabezpieczenie HF0POL przed tym co stało się ??????
Jeszcze "lepszy" tekst. Kimże są owi nawiedzeni Greg?????
  SP2LIG pisze:

  Takie masz bolesne obstrukcje i chroniczne bóle w tej kwestii, co Ty personalnie zrobiłeś żeby znak HF0POL pozostał w rezerwie dla wyspy KG ??????
Sorewicz Greg, a co Ty personalnie zrobiłeś, że teraz tak tu się oburzasz?
Czemu Jacek lub ktoś inny miał coś robić skoro jak większość OM's zdrowo-rozsądkowo myślących i szanujących tradycję nawet przez myśl mogło im nie przejść, że ktoś tak się zachowa.
  SP2LIG pisze:

  Zapewne totalne nic a płaczesz wiecznie jak stara baba.
Greg, pohamuj swe totalnie babskie porównania proszę - przykro to czytać.
  SP2LIG pisze:

  Masz szansę zrehabilitować się i daj przykład pozostałym "bohaterom", bądź pierwszy który zapoczątkuję ściepę na wysyłkę SP9GMK na wyspę KG.
  Co Ty na to przyjacielu drogi ?????
Chyba coś Ci zaszkodziło, bo inaczej trudno uwierzyć, że to Ty napisałeś.
Zrehabilitować się? Wysyłka "chłopaka" z zapałkami na KG - ściepa czy ściema ?
Tragifarsa lub humor satyra, kot by się uśmiał Greg... zakręconyzdziwionyporuszony

Licznik Greg nabijasz czy "jaja powielkanocne" sobie robisz? bardzo szczęśliwy
Chyba jakieś przeprosiny przydałyby się.

PS Bohaterze forumowych wpisów, a może zamiast pisać takie głupoty i pouczać "starych marynarzy" (IKF), dałbyś dobry przykład i pomógł Sebastianowi, który jest na KG i na którego "ściepy" robić nie trzeba (kilka Osób już to zrobiło - ja tyż bardzo szczęśliwy).
_________________
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, nadal SP22107-OP
stacja klubowa SP8POP / SO90LKK, dawniej kluby SP6KKE, SP6KGN, SKK AZS SP6KBR WSP w Opolu
(mąż pierwszej i jednej żony, tato trójki dzieci, opiekun sznaucera... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ku refleksji: Póki żyjemy nigdy nie jest zbyt późno, aby się zmienić...
https://www.youtube.com/watch?v=7cFF11leMoQ
https://www.youtube.com/watch?v=PawDzqGCIsc#t=1380
  
sp9ikf
01.05.2017 13:46:58
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: JO90GC, Rybnik

Posty: 1074 #2422562
Od: 2010-3-17


Ilość edycji wpisu: 1
witam,
jestem zajęty nie mam więc za bardzo czasu na epistołe i wiwisekcje Twojego (SP2LIG) tekstu. To Twój problem że nie rozumiesz o czym piszesz. zabezpieczyc - co zabezpieczyc. puknij sie w głowe. ckni ci się za poprzednią rzeczywistościa czy jak?? mnie ambicja nie zżera. nie mam potrzeby szukania swojego znaku w nagłówkach kolorowych gazet. bawi mnie radio, a swoja "misję" realizuje - szkole ludzi aby mieli frajde podobnie jak ja mam kiedy siadam do radia. Mam wrażenie ze ego ci zaraz trzaśnie, wyhamuj więc nieco. potepiam zachowanie SP9GMK, jako nieetycznie i niekoleżeńskie. reszta to brednie. jak pisałem wcześniej nie byłoby tej całej awantury gdyby nie jakas chora ambicja poczatkującego amatora. Z każdej sytuacji nawet najbardziej niezręcznej można wyjść z twarzą i ludzie to potrafią docenic. ale aby tak się stało trzeba spełnic 2 warunki - "cohones" i publiczne przyznanie się do błedu. to mało i duzo. zalezy na kogo trafi. Piotrze, stary jestem to fakt ale moje pare lat na statku pozwala mi jedynie buty czyścic kol SP2LIG. ale to nie istotne i nie boli kiedy publicznie o tym mówię. było mineło.

pozdro z zimnego Gdańska
jacek sp9ikf
  
sp8mrd
01.05.2017 14:15:07
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: KO00XC

Posty: 2566 #2422569
Od: 2010-2-2


Ilość edycji wpisu: 1
Dzięki Jacku, pozdrawiam serdecznie Ciebie i piękny Gdańska z chłodnego i pochmurnego Rzeszowa.

Co do wpisów Grega, to nie wiem co Mu się stało, bo jednocześnie tego samego chłopaka, którego tu broni w innym wątku ochrzania:
  SP2LIG pisze:

  Kolejne totalnie chore pomysły rodzą się w gorących czerepach dot likwidacji/zmniejszenia ilości OT, np wojewódzkie Oddziały.
  Już wcześnie w czasie konsultacji społecznych podobne również totalnie chore pomysły doprowadził do obecnego totalnego bajzlu znakowo/okręgowego i totalnej jazdy na PZK.
  Dzięki takim totalnie durnym pomysłom doprowadzicie do tego że obecnie w nienajlepszej kondycji Związek popadnie totalnie w nieuleczalne suchoty.
  Czy na tym wam zależy "uzdrowiciele" PZK z bożej łaski ??????? A kysz.
  _____________
  Greg SP2LIG
Totalnie nie pojmuję jak totalnie można tak totalnie pisać. bardzo szczęśliwy
A może przyczyną jest właśnie nadmiar siedzenia, także siedzenia na forum.
Neurobiolodzy w najnowszych badaniach potwierdzają, że na demencję pomagają nie tylko krzyżówki czy brydż, ale jeszcze bardziej ruch na świeżym powietrzu, który bardzo dobrze wpływa na mózg.

Pamiętam Jacku nasze pierwsze spotkanie chyba w 1987 r. kiedy wpadłeś do akademika na spotkanie klubowe SP6KBR i opowiadałeś z Jackiem SP6LHI (jest znów czynny na pasmach) o Waszej wyprawie na OH0.
W tamtych czasach Wasza młodzieńcza ekspedycja była wyczynem godnym pochwały.
A dziś - "chłopak" siedzi w ciepłym mieszkanku i chwali się znakiem HF0POL "zrealizowanym" w ramach eksperymentu i robienia na złość, dumny jest z przynależności do DARC i wypisuje bzdury o uzdrowieniu PZK przez składkę 100 euro, łączeniu OT, itp. zdziwiony poruszony
_________________
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, nadal SP22107-OP
stacja klubowa SP8POP / SO90LKK, dawniej kluby SP6KKE, SP6KGN, SKK AZS SP6KBR WSP w Opolu
(mąż pierwszej i jednej żony, tato trójki dzieci, opiekun sznaucera... :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ku refleksji: Póki żyjemy nigdy nie jest zbyt późno, aby się zmienić...
https://www.youtube.com/watch?v=7cFF11leMoQ
https://www.youtube.com/watch?v=PawDzqGCIsc#t=1380
  
SP2LIG
01.05.2017 17:11:19
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12104 #2422602
Od: 2009-3-16


Ilość edycji wpisu: 1
SP8MRD.

Piotr, jeżeli ja mam poważnie podchodzić do Twoich postów i nie nazywać Ciebie "marudą" tak jak inni koledzy nazwali Ciebie prędzej(czy bez powodów ?)to miej minimum kultury i tak samo traktuj moje wpisy. Jeżeli myślisz że czerep posypię popiołem i założę włosiennicę to zmień kierunek myślenia o 180 stopni, będzie Ciebie mniej bolało.
W moich wpisach wytykam wasze lenistwo w zablokowaniu HF0POL, nigdy nikomu nie ubliżam. To że moje wpisy są nie po waszej myśli to już jest wasz problem.
Kolejny raz przeczytaj ten wątek a będziesz wiedział kogo mam na myśli. Ja nie mam podstaw żeby zmienić zdanie, Twoje argumenty są totalnie do bani.
_____________
Greg SP2LIG
  
Electra25.04.2019 04:43:59
poziom 5

oczka
  
SP2LIG
01.05.2017 17:22:57
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12104 #2422610
Od: 2009-3-16


Ilość edycji wpisu: 1
SP9IKF.

Jacek, ja do Ciebie zwracam się per imię a Ty do mnie per znak, jak mam to odebrać ????? Szczególnie ten cytat "puknij sie w głowe." koniec cytatu.
Wysoki poziom kultury, strzelasz focha, emocje Toba kierują czy inne bóle tu nie wymienione.
Tu niestety a może stety pokazałeś Twój poziom wychowania, nigdy nie odważyłbym się publicznie do kogoś na forum zwrócić się w tym tonie.
Myślę że dalsza wymiana poglądów jest totalnie z Tobą niemożliwa ze względu na inwektywy którymi rzucasz jak chłop gnojem po polu oraz na emocje które wzięły górę nad zdrowym rozsądkiem.
Jak ochłoniesz możemy podjąć temat.
_____________
Greg SP2LIG
  
sp5dpd
01.05.2017 17:40:52
poziom 3

Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 159 #2422619
Od: 2010-1-13
Przepraszam ,
Ze się wtrącam
mam takie pytanko
Ale czy to forum czy magiel?
  
sp3bgd
27.08.2017 17:46:25
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #2458834
Od: 2012-4-12
  SQ1SGB pisze:

  Witam serdecznie.
  Nazywam się Seba. Egzamin zdałem w Kołobrzegu w 2003. O znak wystąpiłem w 2008 (jak widać nie spieszyło mi się szczególnie). Zaczynałem na CB radiu w latach 2000 jak jeszcze internetu i komórek nie byłowesoły
  Do działania na pasmach natchnęła mnie praca na stacji polarnej Arctowskiego. Przed wyjazdem wystąpiłem o HF0ARC bo HF0POL (jak koledzy wiedzą z wątku na forum) został zajęty.
  Postawiłem 12m maszty 2 tyg temu, rozwiesiłem Deltę Mini od kolegi SP1BKS i składam przystawkę do nadawania w JT65A.
  Nasłuch już mam, teraz kombinuję z nadawaniem (niska głębokość modulacji). Ale o tym napiszę w innym wątku jeśli sobie nie poradzę.
  Pracuję na Icomie 735 w godzinach ~23.00 - 01.00 UTC w zasadzie codziennie. 7.076 i 14.076MHz. SSB na 40m
  Na 80m nie pracuję bo mam SWR=3. Od 20 do 14m jest 1.5.
  Będę aktywny na Wyspie Króla Jerzego do początku listopada tego roku (koniec kontraktu).
  Do usłyszenia/napisania niebawem!wesoły
  73!Cześć Sebastian,
jak się z Tobą skontaktować priv ?
Vy 73
de Stan SP3BGD ex HF0POL 1998
SP3BGD@WP.PL
  
SQ1SGB
28.08.2017 15:24:00
Grupa: Użytkownik

QTH: Spitsbergen

Posty: 15 #2459119
Od: 2017-4-26
Mój adres email:
gleich.seba@gmail.com
  
Electra25.04.2019 04:43:59
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 4 / 4    strony: 123[4]

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PRZEDSTAW SIĘ » WITAM WSZYSTKICH SQ1SGB

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta