| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | Prawo Budowlane kontra maszty na dachu. [ 1 2 3 ]
| Poradniki dla krótkofalowców | SP5JEC | 49 | 10 406 | 03.02.2011 19:40:32 |
 | | Praca na radiostacji [ 1 2 ] czyli dbamy o czystość językową. | Poradniki dla krótkofalowców | sp3qfe | 22 | 4 115 | 02.02.2011 11:07:27 |
 | | Jaka Antena
| Dla początkujących | SQ3KCC | 14 | 2 699 | 01.02.2011 17:47:14 |
 | | Reklamy na sms, bardzo dokuczliwe. [ 1 2 ]
| Inne | SP9O | 38 | 5 296 | 01.02.2011 11:52:40 |
 | | vertical czy obrotowy dipol na 40m?? [ 1 2 ]
| Anteny | sq4jen | 27 | 4 478 | 01.02.2011 09:10:58 |
 | | Brak instalacji odgromowej [ 1 2 3 ] nie ma w moim bloku | Anteny | bemol | 41 | 6 469 | 31.01.2011 15:39:38 |
 | | program
| Inne | SP8EET | 13 | 1 644 | 30.01.2011 13:50:26 |
 | | Ładowarka do akumulatorów prosta ładowarka do pakietu 4,8V | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | croatia1960 | 13 | 2 113 | 30.01.2011 12:45:35 |
 | | Co daje członkowstwo w PZK? [ 1 2 3 ... 9 10 11 ]
| PZK - Polski Związek Krótkofalowców | sp6lup | 213 | 27 748 | 30.01.2011 10:33:08 |
 | | UWAGA NA OSZUSTA [ 1 2 3 ]
| Inne | SP9O | 58 | 10 206 | 27.01.2011 13:55:56 |
 | | Prosimy (o tym) nie rozmawiać! [ 1 2 ] czyli co słychac za kulisami | D-Star ICOM DV | sp9acq | 24 | 5 709 | 24.01.2011 12:13:36 |
 | | kable przytrzaskowe [ 1 2 ] czyli jak nie wiercic :-) | Anteny | bemol | 35 | 5 824 | 24.01.2011 01:08:39 |
 | | SQ6PNP Witam :) | Przedstaw się | SQ6PNP | 14 | 1 799 | 22.01.2011 23:24:46 |
 | | SKED umówiona łączność [ 1 2 ] umawiamy się na ciekawą łączność | Inne | sp6lup | 22 | 3 434 | 21.01.2011 22:09:52 |
 | | Proszę o wyjaśnienie
| INFORMACJE ADMINISTRATORÓW | SQ5AM | 18 | 10 991 | 20.01.2011 11:09:15 |
 | | FT-2000 z innym prefiksem [ 1 2 ] zabawka dla dużych dzieci | Inne | SQ6IUV | 39 | 3 923 | 19.01.2011 16:48:32 |
 | | Naprawa TS-830S
| Inne | max77 | 15 | 2 168 | 19.01.2011 09:35:17 |
 | | JAKI KF KUPIC
| Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | SQ4HRZ | 20 | 2 381 | 15.01.2011 22:25:40 |
 | | Jakos lamp pochodzacychze starych zapasow
| Technika, konstrukcje amatorskie | SP7WT | 10 | 2 829 | 12.01.2011 14:45:49 |
 | | Nadajnik 44-53 MHz małej mocy [ 1 2 ]
| Technika, konstrukcje amatorskie | lukaczewski | 30 | 5 660 | 10.01.2011 09:38:57 |
 | | Oscyloskop z komputera. jest to cos warte? | Technika, konstrukcje amatorskie | usuniety8_02_2021 | 18 | 4 235 | 09.01.2011 21:26:10 |
 | | Jak to jest z antenami [ 1 2 ] dachowo antenowe zapytanie bemola | Anteny | bemol | 26 | 3 777 | 09.01.2011 11:53:33 |
 | | PZK a opłata 120 zł [ 1 2 3 4 5 6 ] Jakie podjąć działania, by uniknąć opłaty? | PZK - Polski Związek Krótkofalowców | sp8mrd | 104 | 13 351 | 06.01.2011 08:44:46 |
 | | Dekoder CW
| Telegrafia - CW | Dyzio | 14 | 5 859 | 27.12.2010 10:12:45 |
 | | Poszukuje schematow budowy kratownic [ 1 2 3 ]
| Technika, konstrukcje amatorskie | UN/SP5RMD | 46 | 8 510 | 26.12.2010 16:07:21 |
 | | Pionowa antena na pasma 1,8 3,5 i 7 MHz [ 1 2 ]
| Anteny | Jacek_sp7vmz | 28 | 10 093 | 19.12.2010 07:33:46 |
 | | Egzamin krótkofalarski w Siemianowicach /błąd/ [ 1 2 ]
| Inne | SP9O | 38 | 4 619 | 13.12.2010 23:02:27 |
 | | SQ7LQW [ 1 2 ] Witam wszystkich... | Przedstaw się | SQ7LQW | 26 | 4 740 | 10.12.2010 21:31:17 |
 | | Pasmo 80m Dlaczego nie słychać stacji z SP | Informacje DX'owe i propagacyjne | SP4BF | 20 | 4 017 | 09.12.2010 12:12:22 |
 | | Pasmo 40m - kiedy i gdzie? [ 1 2 3 ]
| Informacje DX'owe i propagacyjne | SP4BF | 58 | 13 693 | 05.12.2010 12:31:52 |
 | | Czy Ktoś z Was może używa takiej anteny?
| Anteny | SQ6IUV | 20 | 2 090 | 04.12.2010 14:27:08 |
 | | antena na KF- trudne warunki czy LW lub mobilowa na balkon | Anteny | SP9WAZ | 19 | 3 592 | 03.12.2010 18:33:41 |
 | | Dipol 80m [ 1 2 3 ] VIDEO prezentacja i zagadka z balunem | Anteny | SQ4KBB | 44 | 16 296 | 03.12.2010 10:07:31 |
 | | SP6MMM Witam serdecznie wszystkich! :) | Przedstaw się | SP6MMM | 14 | 2 084 | 02.12.2010 22:21:16 |
 | | Numer seryjny w radio Kenwood
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | stepien2000 | 7 | 2 470 | 02.12.2010 13:46:22 |
 | | Problem w FT-450 [ 1 2 ] wpływ wiatraka na modulację | Technika, konstrukcje amatorskie | sp6u | 35 | 4 871 | 01.12.2010 14:08:55 |
 | | Antena - Tak-Tenna
| Anteny | sq7bcb | 8 | 2 421 | 29.11.2010 22:39:51 |
 | | Antena Diamond W8010 Opinie... | Anteny | SP4BF | 4 | 1 191 | 25.11.2010 21:53:19 |
 | | Świat radio 04/2010 [ 1 2 3 ]
| Inne | sp5xsl | 57 | 7 371 | 25.11.2010 15:29:57 |
 | | CB radio- podstawa prawna [ 1 2 3 ]
| CB Radio, PMR i okolice | Pawel_Rzeszow | 46 | 7 306 | 25.11.2010 11:08:43 |