NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » GIEŁDA KRÓTKOFALARSKA PRZENIESIONA NA STRONĘ: GIELDA.QRZ.PL » NIEUCZCIWI HANDLUJĄCY / PROBLEM Z TRANSAKCJAMI

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 27 / 43>>>    strony: 212223242526[27]28293031323334353637383940

Nieuczciwi handlujący / problem z transakcjami

  
sp2qou
02.06.2015 20:44:50
poziom 4

Grupa: Użytkownik

QTH: IO91TV - Luton UK

Posty: 325 #2117902
Od: 2008-11-4


Ilość edycji wpisu: 1
Te post bedzie troszkę wiekszy niż inne ale jest do tego powód. Handel to nie tylko sprzedaż ale też i usługi. I ja włąśnie padłem ofiarą takiego psełdo usługodawcy. Umieściłem temat na forum jako przestrogę dla innych ale został usunięty. Może tu, bedzie odpowiedniejsze miejsce na takową informacje. Niestety ja takiej informacji nie znalazłem jak oddawałem sprzęt. A teraz wiem ze nie tylko ja małem problemy z tym panem (otrzymałem kilka emiale od innych kolegów związane z tym samym krótkofalowcem). Dzięki Bogu to nył tylko zasilacz. Ale mogło być gorzej.
Sprawa bedzie skierowana na Policje, poniewaz bezczelność tego osobnika sięga zenitu.

Oficialnie informuje kolegów przed oddawaniem jakiegokolwiek sprzętu do naprawy koledze SQ4KDK z Pasłęka.

Poniżej zamieszczam przyczynę umieszczenie tego pana w tym dziale oraz jego odpowiedz którą pozostawiam bez komentarza.
I tak jak napisał Admin, prosze nie komentowac tego postu tylko przyjąć to jako informacje z materiałem dowodowym, zeby nie było że kogoś pomawiam bez podstaw.

Mija już kolejny miesiąć, tak miesiąć a nie tydzień, od kiedy zaoferowałeś sie naprawić moj zasilacz.
Dla przypomnienia podam że sam odpowiedziałęś na moj post na tym forum. Wysłem Ci zasilacz i prosiłem o wstępną wycenę naprawy aby wiedzieć czy jest ona opłacalna ekonomicznie. Tak jak pamiętasz wymieniliśmy sie danymi kontaktowymi, a wumie raczej Ty mi ich nie daleś tylko odesłałeś do QRZ.com czy QRZ.pl. No ale mniejsza o to. Namiary znalazłem. Zasilacz wysłałem. No i tu zaczyna sie.
Podany numer komórkowy przez Ciebie był niewłaściwy. Na emaile nie odpowiadałeś. Jak juz dostałem na emaia od Ciebie poprawny numer komórkowy to przestałeś odbierać (no może nie mogłeś z tytuły wykonywania jakieś pracy, ale próbowałem różne pory dnia).
Po kilkunastu dniach a nawet kilkudziesięciu jak sie do Ciebie dodzwoniem oznajmiłeś mi że w zasilaczu poszło prawie połowa elektroniki i że już wszytko jest wymienione poza jednym elementem którego nie można obecnie dostać.
Ok. Biorąć pod uwagę że nie zapytałeś się czy naprawiać zasilacz, mogł pokusić sie że ta naprawa to jakaś samowolka z Twojej strony. Ale ok. zgodziłem sie z tym co zrobileś. uznałem ze lepiej mieć naprawiony zasilacz na nwych podzespołach niż kupować kolejny używany który niewoadomo jak długo bedzie pracować.
Zatem zostało mi tylko czekać na jeden element który był juz gdzies zamówiony i za jakiś czas cieszyć sie z pracującego radia. No ale jak sam zauważyłeś, między innymi przez ten list na forum lub poprzedni jak szukałem do Ciebie kontaktu, mija juz kolejny miesiąć, nie wiem czy 3 czy 4ty. a ja dzięki Tobie mam cisze w radiu.
W jednym, dosłownie może na palcach jednej ręki do policzenia, emialu napisałęs mi, wg naszej umowy, numer kontai wpłaciłem Ci kwotę jaką wydałeś na elementy wraz z naprawą. Przelew poszedł w kilka dni. Tak samo poszedł emial z informacją o wpłacie oraz prośba o potwierdzenie ze wszytko doszło. CISZA.

W pewenym momencie pisałem Do Ciebie emaile średnio 2 razy dziennie. No nie wspomne, tego ile razy do Ciebie dzwoniłem. Nawet na echolinku na obu kanałach Pasłęckich i na twoim prywatnym (jak byłeś zalogowany oczywiście) wołałem. Wszytko na nic.

Napisałem na forum ze szukam do Ciebie kontaktu lub proszę o kontakt od Ciebie, bo może, nie wiem co, ale zadne wiadomości do Ciebie nie dochodzą, numer moze zmieniłes i wydzwaniam do kogoś innego, a moze zasilacz Ci padł i też radio masz wyłączone. Nie wiem. Są różne katakliżmy i może jakiś Cie dopadł.

Ale nie. Po publicznym wywołaniu Ciebie do kontaktu napisałes do mnie. Nie wiem czemu w tym krótkim emialu można było odczuć tak wilką pretensje że szukam kontaktu do Ciebie. Pisałeś też że wysyłałeś do mnie emiale z informacjami na bieżąco i zdziwiony byłeś ze nic nie doszło. Ale oczywiście ten emial doszedł a poprzednie nie. Zaproponowałeś kontakt poprzez GaduGadu. Oczywiście nie podałeś mi numeru tylko odesłałes na QRZ. Pomyslałem że super, bo to może ułatwi nam wymianę informacji. Lecz na próżno sie cieszyłem. Ten rodzaj kontaktu też nie działa.

Jestem osoba dociekliwą i nie lubię jak ktoś oszukuje i kłamie i skontaktowałem sie z Administracją swojej poczty. Podałem im wszytkie numery IP jakie miałem z Twoje korespondencji do mnie (dodam ze dużo tych numerów nie było) i poprosiłem o informacje czy były jakieś emiale wysłane do mnie których ja nie odebrałem lub system pocztowy prowidera odrzucił. Odpowiedz była bardzo szybko i krótka. Zadna poczta poza tą którą podałem w swoim wykazie nie dotarła do serwera pocztowego. a jeżeli nawet była by odrzucona to otrzymałbyc takową wiadomość za każdym razem i powód jej odrzucenia.

Obecnie i pełną konsekwencją swojego postępowania, postanowiłem uruchomić ostateczny rodzaj kontaktu czyli publiczne forum. Tu chociaż mam potwierdzenie ze poczta która wysyłam do Ciebie jest dosępna i dochodzi, tak samo jak Twoja do mnie.
Ktoś mogłby powiedzieć że mogę pojechać do Ciebie wyjaśnic sprawe, ale jest to fizycznie niemożliwe.

W obecnej chwili nadal nie odpowiadasz na telefonie. emaili nie wysyłasz. Na GG poinformowałeś mnie ze 22 MArca (po 3 tygodniowym szkoleniu - zazdroszcze firmy która robi takie długie szkolenia, no ale moze tak było) wyślesz zasilacz. I tyle. nawet nie napisałeś ze go naprawiłęś i co było. Nie znam sie na echolinku, ale Ty jako SysOp pewnie tak, ale nie moge połączyć się z żadnym z Pasłęckich stacji. przypadek czy umyślnedziałanie. Nie wiem, nie znam sie, ale po tych problemach z kontaktem z Toba moge mieć prawo myśleć różne rzeczy.

Dziś jest Dzień Dziecka, a ja nie mam ani zasilacza, ani zadnej wiadomości od Ciebie.
Nie chciałbym użyć stwierdzenia w stosunku do Ciebie że jesteś kłamcą i oszustem, ale narazie tak to wygląda.
Pozwól też że w obecnej sytuacji mam podejrzenia co do prawdziwych kosztów naprawy zasilacza i tego co tam było wymienione.

Nie znam Ciebie ani poprzez radio ani osobiście i nie wiem jaką opinię masz w swoim towarzystwie krótkofalarskim, ale domyślam sie że bycie SysOp-em to nie dla każdego stanowisko. I tu dla mnie dwie sprzeczności. Odpowiedzialność - jako SysOp oraz kłamstwo, unikanie kontaktu, itp. (patrz cała wypowiedz emiala) w kontaktach ze mną i kwesti mojego zasilacza.

Nie wiem jak chcesz tę sprawę teraz załatwić. Ale miej na uwadze ze mogę mieć teraz prwo wątpić w to że radio jest naprawione, że, jezeli nawet naprawiłeś zasilacz, naprawa kosztowała tyle ile podałeś.
Liczę sie z tym że w ramach zemsty za ten list odeślesz mi nienaprawiony zasilacz lub tak naprawiony ze i tak niedługo sie zepsuje ponownie (mieć mogę tylko nadzieje ze nie zepsuje mi ten zasilacz teraz radia).

I nie mniej prosze do mnie pretensji, ale takie zachowanie z Twojej strony, u mnie już wyczerpało moją cierpliwość.
Zastanów sie nad tym co teraz chcesz zrobić lub zrobisz, i jak to zrobisz.
Nie bede już do Ciebie pisać, ani dzwonić , ani kontaktować sie na GG. Jezeli masz coś do powiedzenia to proszę pisać tutaj, jezeli Administracja forum na to pozwoli.
A jezeli jednak chcesz skontaktować sie ze mną poza forum, to dane kontaktowe znajdziesz w moich emialach do Ciebie. A jak to jest zbyt trudne, to znajdziesz wszytko na QRZ (jako komputerowiec powinieneś znaleśc moje wszytkie dane). pan zielony

Z krótkofalarskim pozdrowieniem
Marcin SP2QOU


Oraz odpowiedz od pana SQ4KDK poza forum:
Obrazek

Znalezione w archiwum Googla
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0RE7psl7UFMJ:sp7pki.iq24.pl/default.asp%3Fgrupa%3D3538%26temat%3D421941%26nr_str%3D1+&cd=14&hl=en&ct=clnk&gl=uk
_________________
Teraz kupuje na www.gieldakrotkofalarska.pl
  
Electra28.11.2020 00:10:19
poziom 5

oczka
  
sq4egb
02.06.2015 22:26:47
poziom 1

Grupa: Użytkownik

QTH: Suwałki

Posty: 43 #2117988
Od: 2009-10-16
Ja też kiedyś wierzyłem że krótkofalowcy to jedna rodzina ,tak śpiewano na spotkaniach /ogniskach/krótkofalowców/aż tu nagle to-[/url]http://www.sq4egbko14lc.republika.pl/index.html
Dawno to było ale jednak coś zostało w pamieci
_________________
W życiu piękne są tylko chwile

http://www.sq4egbko14lc.republika.pl/
http://sq4egb.strefa.pl/
  
SQ5AM
03.06.2015 00:14:06
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: KO02LG

Posty: 2229 #2118047
Od: 2009-2-3
Po odpowiedzi SQ4KDK widać jasno jaka jest sytuacja.
A tego człowieka szerokim łukiem i będzie OK.
_________________
Adrian
  
Bodek
03.06.2015 08:07:15
poziom 5Grupa: Użytkownik

QTH: śląskie

Posty: 603 #2118105
Od: 2013-6-21
  SQ4KDK pisze:  Bicie piany ciąg dalszy...

  cytat klegi z gg to staje się nudne

  Dziękuję za ten wpis. Przywlaszczenie mienia, a teraz szantaż jest w naszym prawie karane.
  Żądam. Z
  00:41
  Żądam zwrotu mojego zasilacza wysłanego do Ciebie poczta polecona w celu naprawy za ustaloną kwotę 200zł w ciągu 14dni. W przypadku niewywiazania się z naprawy radio, w stanie sprzed naprawy, ma być odeslane na mój adres. Dodatkowo w w/w przypadku żądam zwroty wpłaconej kwoty na rzecz naprawy wraz w ustawowymi odsetkami do dnia wpłaty. Jeżeli nie otrzymam naprawionego zasilacza lub zwrotu wpłaty wraz z zasilaczem, w ciągu 14 dni, sprawę przekazuje Policji.
  Pozdrawiam serdecznie
  Wyszczekany koleś z forum


No co chcesz, dobrze Ci napisał i rzeczowo. Albo naprawiony zasilacz, albo nie naprawiony i zwrot kasy. Konkretniej nie można. Co ten zasilacz w ogóle u Ciebie jeszcze robi? Powinno to wyglądać tak: dostajesz zasilacz, w ciągu trzech dni diagnozujesz usterkę i podajesz czas i koszt naprawy jeśli masz części i możesz go naprawić czekasz na decyzję. Jeśli przy naprawie wyniknie coś nieprzewidzianego, nagle nie możesz kupić części albo potrzebujesz więcej czasu to przedstawiasz sytuację i uzgadniacie co dalej. Bieżący kontakt i uzgodnienia to podstawa. Nie mam czasu na robotę, na kontakt - nie robię.
_________________
Bogdan, Katowice.
  
SQ9JXT
03.06.2015 08:20:25
poziom 5Grupa: Użytkownik

Posty: 686 #2118109
Od: 2011-5-10
No cóż, z umów się należy wywiązywać - z umów honorowych szczególnie. Swoje skromne zdanie kiedyś wyraziłem. Takich ludzi jak ww. opisanym przypadku należy unikać. Szkoda zdrowia i czasu na prowadzenie z takimi osobami bezsensownej polemiki. Też kiedyś miałem podobny przypadek, sprawę zgłosiłem organom ścigania i w ten sposób moja własność szybko do mnie wróciła. Zatem być może to jest dobre rozwiązanie.
Swoją drogą nie rozumiem ludzi, którzy tak postępują, przecież gdyby był dobry kontakt ze zleceniobiorcą to całej sprawy zapewne by nie było. Przecież niekiedy z różnych powodów termin naprawy może się zmienić, ale tedy trzeba wyjaśniać klientowi. Brak odzewu zawsze tylko pogarsza sprawę i wzbudza podejrzenia co do prawdziwych zamiarów.
Pozdrawiamwesoły
  
SQ5AM
03.06.2015 10:42:41
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

QTH: KO02LG

Posty: 2229 #2118215
Od: 2009-2-3


Ilość edycji wpisu: 1
  SQ4KDK pisze:


  00:41
  Żądam zwrotu mojego zasilacza wysłanego do Ciebie poczta polecona w celu naprawy za ustaloną kwotę 200zł w ciągu 14dni. W przypadku niewywiazania się z naprawy radio, w stanie sprzed naprawy, ma być odeslane na mój adres. Dodatkowo w w/w przypadku żądam zwroty wpłaconej kwoty na rzecz naprawy wraz w ustawowymi odsetkami do dnia wpłaty. Jeżeli nie otrzymam naprawionego zasilacza lub zwrotu wpłaty wraz z zasilaczem, w ciągu 14 dni, sprawę przekazuje Policji.
  Pozdrawiam serdecznie
  Wyszczekany koleś z forum


I bardzo słusznie kolega napisał. Nie chcesz, nie masz czasu, nie potrafisz, to nie deklaruj się, że się podejmujesz naprawy.
Jeśli już się zadeklarowałeś, to zrób to porządnie, bo cała sytuacja nie stawia się w korzystnym świetle, jako osoby uczciwej i słownej.
Nie tak się załatwia takie rzeczy. I tak masz szczęście, że jeszcze nie wszedł na drogę prawną z tym, bo ja zrobiłbym to po max 3 tygodniach od wysłania i braku możliwości kontaktu.
_________________
Adrian
  
sp2qou
03.06.2015 12:18:23
poziom 4

Grupa: Użytkownik

QTH: IO91TV - Luton UK

Posty: 325 #2118285
Od: 2008-11-4


Ilość edycji wpisu: 1
  SQ5AM pisze:

   SQ4KDK pisze:


   00:41
   Żądam zwrotu mojego zasilacza wysłanego do Ciebie poczta polecona w celu naprawy za ustaloną kwotę 200zł w ciągu 14dni. W przypadku niewywiazania się z naprawy radio, w stanie sprzed naprawy, ma być odeslane na mój adres. Dodatkowo w w/w przypadku żądam zwroty wpłaconej kwoty na rzecz naprawy wraz w ustawowymi odsetkami do dnia wpłaty. Jeżeli nie otrzymam naprawionego zasilacza lub zwrotu wpłaty wraz z zasilaczem, w ciągu 14 dni, sprawę przekazuje Policji.
   Pozdrawiam serdecznie
   Wyszczekany koleś z forum


  I bardzo słusznie kolega napisał. Nie chcesz, nie masz czasu, nie potrafisz, to nie deklaruj się, że się podejmujesz naprawy.
  Jeśli już się zadeklarowałeś, to zrób to porządnie, bo cała sytuacja nie stawia się w korzystnym świetle, jako osoby uczciwej i słownej.
  Nie tak się załatwia takie rzeczy. I tak masz szczęście, że jeszcze nie wszedł na drogę prawną z tym, bo ja zrobiłbym to po max 3 tygodniach od wysłania i braku możliwości kontaktu.


Bo jeszcze nie docenił że trafił na tolerancyjnego i spokojnego papuge diabeł
_________________
Teraz kupuje na www.gieldakrotkofalarska.pl
  
sp3cad
09.06.2015 08:57:09
poziom 5

Grupa: Użytkownik

Posty: 445 #2121380
Od: 2010-7-28
500 zł za naprawę zasilacza? Nowy kosztuje 300zł wesoły Jak można tak z ludzi robić idiotów? I jeszcze to bredzenie o ilości spędzonego czasu opatrzone jakże piękną polszczyzną...

Kolego, wyślij temu delikwentowi pocztą, za potwierdzeniem odbioru, wezwanie do natychmiastowego oddania NAPRAWIONEGO zasilacza, a jeśli to niemożliwe to natychmiastowego ZWROTU wpłaconej kwoty wraz z zasilaczem w stanie sprzed naprawy. Poinformuj delikwenta, że brak spełnienia żądania w ciągu 7 dni roboczych będzie skutkowało złożeniem do Prokuratury zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z Art. 286. zagrożonego karą do 8 lat więzienia! Tyle w temacie.
  
SP6JJ
09.06.2015 09:59:47
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: Opole

Posty: 1018 #2121438
Od: 2011-8-23
[quote=sq4egb]Ja też kiedyś wierzyłem że krótkofalowcy to jedna rodzina ,tak śpiewano na spotkaniach /ogniskach/krótkofalowców/aż tu nagle to-[/url]http://www.sq4egbko14lc.republika.pl/index.html
Dawno to było ale jednak coś zostało w pamieci[/quote]

Tez miałem nieprzyjemność kontaktu handlowego z tym ...kimś...
Kiedyś rozmawialiśmy na ten temat.
Czy podesłałbyś mi na priv jego znak? Jakoś mi uleciał z pamięci a jednak warty pamiętania aby już nigdy więcej się na niego nie naciąć.
_________________
Vy 73!
Jacek de SP6JJ (M0RMT)
  
SP6IX
09.06.2015 11:28:06
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 7275 #2121509
Od: 2008-3-18
Koledzy bez obrazy ale krótkofalowców jest mało a namnożyło się "krótkofalaży" i z tond te problemy.zdziwionyoczko
_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
SP2LIG
09.06.2015 13:42:22
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12481 #2121581
Od: 2009-3-16
  SP6IX pisze:

  Koledzy bez obrazy ale krótkofalowców jest mało a namnożyło się "krótkofalaży" i z tond te problemy.SP6IX.

Grzegorz, ale my nie będziemy pękać(jak rura)z tego powodu, oby tylko takie problemy Towarzystwo miało to na spokojnie damy radę.
___________
Greg SP2LIG
  
Electra28.11.2020 00:10:19
poziom 5

oczka
  
SP6IX
09.06.2015 15:40:31
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 7275 #2121678
Od: 2008-3-18
Ja nie pękam jak rura tylko było inaczej teraz mnóstwo cwaniaków i co my biedne szaraczki zmienimy świat.
_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
sp2qou
09.06.2015 16:09:12
poziom 4

Grupa: Użytkownik

QTH: IO91TV - Luton UK

Posty: 325 #2121695
Od: 2008-11-4
  sp3cad pisze:

  500 zł za naprawę zasilacza? Nowy kosztuje 300zł wesoły Jak można tak z ludzi robić idiotów? I jeszcze to bredzenie o ilości spędzonego czasu opatrzone jakże piękną polszczyzną...

  Kolego, wyślij temu delikwentowi pocztą, za potwierdzeniem odbioru, wezwanie do natychmiastowego oddania NAPRAWIONEGO zasilacza, a jeśli to niemożliwe to natychmiastowego ZWROTU wpłaconej kwoty wraz z zasilaczem w stanie sprzed naprawy. Poinformuj delikwenta, że brak spełnienia żądania w ciągu 7 dni roboczych będzie skutkowało złożeniem do Prokuratury zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z Art. 286. zagrożonego karą do 8 lat więzienia! Tyle w temacie.


Już dostał tę informację. Dałem mu 14 dni aby miał czas na naprawę. Sprawdzę zasilacz jak bedzie wyglądac po naprawie. jak bede miał jakieś obiekcje to dam do ekspertyzy co do naprawy. Ale mam nadziej że juz nie bedzie wiecej problemów.
_________________
Teraz kupuje na www.gieldakrotkofalarska.pl
  
SP2LIG
28.09.2015 09:22:26
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !Grupa: Użytkownik

QTH: GDYNIA

Posty: 12481 #2180335
Od: 2009-3-16
Masz zastrzeżenia co do tych którzy wystawiają swoje towary na giełdzie nie podając lokalizacji, z góry ich podejrzewasz o przekręt.
Jaką masz gwarancję że ten który ujawnia wszystko tj nazwisko, znak, namiary jest uczciwym sprzedającym.
Osobiście nie widzę gwarancji uczciwości ani w jednym przypadku ani w drugim.

Swego czasy będąc naiwnym wierząc w uczciwość krótkofalowców wyraziłem chęć zakupu pewnego urządzenia na giełdzie RS, odpowiedziało dwóch sprzedających podając pełne namiary.

Jeden ten ze Szczecina przysłał mi urządzenie niesprawne za które pobrał już pieniądze, po odesłaniu niesprawnego urządzenia do nadawcy zwrócił mi niepełną kwotę( nie 100%) wcześniej pobraną za urządzenie sprawne. Dodam że praktycznie wymusiłem na nim przyjęcie swojego bubla.

Drugi ten z Częstochowy przysłał mi urządzenie totalnie uszkodzone(pourywane elementy po zdemontowaniu pokrywy), totalny szrot.
Nauczony pierwszym przykrym doświadczeniem zastrzegłem że zapłace dopie3ro po sprawdzeniu czy urządzenie jest sprawne.
Oczywiście urządzenie odesłałem do nadawcy ale już na jego koszt. Rżnął totalnego głupa że nie był świadomy stanu technicznego tego badziewia które przysłał jako sprawne.

Co dało to że oboje nie ukrywali swoich całkowitych namiarów ????? Totalnie nic nie dało, oboje okazali się oszustami z nazwiskiem, znakiem i adresem.

Zaliczając te dwie totalnie nieudane transakcje z giełdy zostałem rzaz na zawsze wyleczony z zakupów z second hand i przed takimi zakupami zawsze ostrzegam innych żeby cokolwiek kupowali zawsze z kimś kto wie co należy sprawdzić w danym urządzeniu.

Nie bądź naiwnym i nie wierz w to że ktoś kto podaje swoje namiary jest na bank kryształem, że gwarantuje udaną transakcję. Oczywiście większość sprzedających kolegów ma zapewne dobre intencje.
____________
Greg SP2LIG
  
HF3P
28.09.2015 22:08:57
poziom 4Grupa: Użytkownik

QTH: JO82PL

Posty: 333 #2180775
Od: 2013-1-8


Ilość edycji wpisu: 1
Krótko na temat:
http://allegro.pl/nissei-rs-502-i5688278475.html
Reflektometr uszkodzony.
Informacja pewna.
_________________
VY73! de Tomek HF3P
Website: http://www.hf3p.pl
2m/70cm RPT 144.3SSB, 145,425FM,C4FM, 80-6m,
SysOp of APRS Digi/iGate: http://pl.aprs.fi/info/a/SR3NPB
Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa http://www.wasr.pl
Member of SP3YDE http://www.sp3yde.pl
  
sp4msu
28.09.2015 22:49:26
poziom 6

Grupa: Użytkownik

QTH: KO12KR

Posty: 873 #2180818
Od: 2009-5-5
[quote=HF3P]Krótko na temat:
http://allegro.pl/nissei-rs-502-i5688278475.html
Reflektometr uszkodzony.
Informacja pewna zgłoś , jak pewna ?????

_________________
73 Rysiek
  
SP6IX
28.09.2015 22:50:08
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 7275 #2180819
Od: 2008-3-18


To pewne ?smutny
_________________
http://sp6ix.pl.tl poczta sp6ix@interia.pl

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze.

Nie znoszę nieuków i arogantów.
  
HF3P
29.09.2015 10:44:03
poziom 4Grupa: Użytkownik

QTH: JO82PL

Posty: 333 #2180958
Od: 2013-1-8


Grzegorzu, gdybym nie wiedział, to bym nie pisał. Pewno ktoś się przekona, kto kupi i porówna z innym w ramach testu.
_________________
VY73! de Tomek HF3P
Website: http://www.hf3p.pl
2m/70cm RPT 144.3SSB, 145,425FM,C4FM, 80-6m,
SysOp of APRS Digi/iGate: http://pl.aprs.fi/info/a/SR3NPB
Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa http://www.wasr.pl
Member of SP3YDE http://www.sp3yde.pl
  
SQ9JXT
29.09.2015 13:20:10
poziom 5Grupa: Użytkownik

Posty: 686 #2181006
Od: 2011-5-10
[quote=HF3P]

Grzegorzu, gdybym nie wiedział, to bym nie pisał. Pewno ktoś się przekona, kto kupi i porówna z innym w ramach testu.[/quote]

Jak pewna, skoro napisane że sprawny. Jak się okaże że nie sprawnym, odsyłasz i zwrot gotówki.
Nie ma co się doktoryzować na zakupem kawałka złomu wesoły

Pzdr!
  
P_iter
21.11.2015 13:48:35
poziom 4

Grupa: Użytkownik

QTH: KO02LH

Posty: 276 #2205263
Od: 2012-3-15
Na giełdzie qrz ukazało się ogłoszenie z linkiem do Allegro o sprzedaży w atrakcyjnej cenie IC746PRO. http://gielda.qrz.pl/wyswietl.asp?id=94402 http://allegro.pl/icom-ic-746-pro-i5806233998.html Poprosiłem o podanie znaku wywoławczego. Najpierw odpisał, że znaków ma kilka i nie podał żadnego a jak nalegałem o podanie znaku, bo chciałbym wiedzieć kto sprzedaje a jednak dla mnie Gołdap, to koniec świata i osobiście nie odbiorę, to napisał, że nie trzeba mu takich kupujących i żebym nie licytował.Ogłoszeniodawca chce zlecić także naprawę wzmacniacza i tam podaje inny numer telefonu. Absolutnie nie twierdzę, że sprzedawca jest nieuczciwy ani nie odradzam zakupu urządzenia jednak sugeruję odbiór osobisty.
_________________
Pozdrawiam P_iter
sq5wip
  
Electra28.11.2020 00:10:19
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 27 / 43>>>    strony: 212223242526[27]28293031323334353637383940

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » GIEŁDA KRÓTKOFALARSKA PRZENIESIONA NA STRONĘ: GIELDA.QRZ.PL » NIEUCZCIWI HANDLUJĄCY / PROBLEM Z TRANSAKCJAMI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny