HOME
|
QRZ.PL
|
FILMY VIDEO
|
RADIO GIEŁDA
|
MAPA KRÓTKOFALOWCÓW
|
STRONA KLUBU SP7PKI
|
OT PZK 03
|
REGULAMIN FORUM
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
<<
<
Strona: 74 / 75
>
>>
strony:
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
[74]
75
Temat/Opis
Autor
Odpowiedzi
Wyświetleń
Aktualizacja
YAESU PMR VX-351
jak i czym zaprogramowac
stm1
4
1 213
11.03.2010 23:34:04
Jaki transciwer z dwoma odbiornikami ?
2m + 70cm + KF
sq9cat
15
1 825
10.03.2010 13:23:10
ICOM 751A WYMIANA TRYMERÓW
SP9O
7
1 334
08.03.2010 15:59:11
HEIL PRO-SET HC-4 + FT-857D
Mały problemik :)
SQ8N
11
3 031
08.03.2010 13:39:40
wouxun - szukam wsadu z pamięciami SP6
SQ6MQY
15
2 228
07.03.2010 17:19:07
IC-746 wyświetlacz
problem
SQ1FYM
8
2 009
04.03.2010 19:25:34
DIG w 857 problem
sp9hyx
6
1 181
02.03.2010 23:13:04
Kenwood TS-850 rozblokowanie
SQ9LDE
7
1 745
28.02.2010 19:21:19
Motorola MC2100 - Brak PTT po zwarciu
Brak PTT po próbie podłączenia foxtraka
SQ9MUR
4
1 149
27.02.2010 22:16:04
Yaesu VX-7 - pomiar napięcia
Czy napięcie mieżone przez radio można kalibrować?
SQ6EZJ
8
1 272
25.02.2010 10:48:00
Yaesu VX 7 i FT 8800 - nasłuch AM na dwóch RX
nitka1
17
2 032
24.02.2010 16:57:03
ICOM IC E 92 Odbiornik parametry toru odbiorczego
sq9cat
6
1 438
20.02.2010 13:55:35
Przesiadka z FT-950 na IC-756 PRO III
Czy warto?
SQ6ZZZ
8
2 123
15.02.2010 16:41:25
YAESU FTL-2011
Proszę o pomoc w przerobieniu radia
sq1ksa
3
1 123
14.02.2010 15:31:51
Prośba o software do FT-7800
SQ8EFK
8
1 852
10.02.2010 18:22:06
Ton 1750 Hz w Kenwoodzie TH 78 a
j/w
Marcelixt
6
1 626
09.02.2010 22:39:47
Kenwood TH-77E szukam akcesoria
SP9O
1
667
05.02.2010 21:22:50
Kenwood TH-77E szukam akcesoria
SP9O
1
676
03.02.2010 10:29:59
icom ic-2720
Nestor
11
2 695
01.02.2010 16:56:29
Yaesu VX-2E - Jak z wersji E2 zrobić E1
sq7iqe
14
2 451
29.01.2010 17:04:56
Co wybrać Yaesu FT 8800 czy Icom IC-2725E ?
andipol
19
5 099
29.01.2010 10:44:09
Icom IC-746 vs Yaesu FT-60 czułość
Porównanie czułości na 2m
SQ4KBB
15
2 398
24.01.2010 12:45:03
VX-7 - menu serwisowe
Jaki parametr w deviacji
SQ6EZJ
12
1 651
20.01.2010 19:48:05
Antena do Yaesu VX7
[
1
2
]
ryba_ns
31
4 795
19.01.2010 21:10:27
Kenwood TH-77E Ręczniak
kod odblokowania instrukcja pl
SP9O
3
1 248
19.01.2010 16:41:24
Intek KT-350EE - problem z modulacją
SQ9MUR
2
847
19.01.2010 11:54:03
Kenwood TR-2500
krok strojenia: czy jest większy zakres
SP9O
6
1 424
18.01.2010 20:35:38
Problem z kenwood TS570D - Nie trzyma Pamięci
SQ6RGG
3
1 645
18.01.2010 19:32:42
icom 706 spadła czułość
[
1
2
]
pppbek
25
4 198
15.01.2010 22:38:09
IC-E92D software
SQ7KHZ
5
1 481
15.01.2010 15:38:11
Jak najlepiej ustawic menu Kenwood Ts 570D
Kenwood TS-570D
SQ6RGG
0
970
13.01.2010 00:21:27
Co wybrać??
sp6u
8
1 626
12.01.2010 00:25:55
Mikrofon MD-100
Instrukcja po polsku mikrofonu
sq1ksa
19
3 379
04.01.2010 13:23:52
icom ic-v8
instrukcja
marek57
1
734
02.01.2010 14:01:41
strojenie ameritrona 811h
[
1
2
]
jakim kablem polaczyc ameritrona 811h z ft-950
sp4twv
21
2 834
28.12.2009 22:27:16
poszukuję polskiej instrukcji do FT-817
SP4BF
5
1 617
23.12.2009 13:08:35
Jakie radio dla początkującego
[
1
2
]
Arturw82
25
5 078
23.12.2009 12:56:01
TRX ręczy na 2m
[
1
2
]
SQ3OGP
22
4 717
23.12.2009 07:36:56
Wouxun dual-reset
gex023
3
1 183
22.12.2009 12:27:49
Jaki tuner dla Yaesu FT 857
sp2qou
4
1 827
12.12.2009 17:13:57
<<
<
Strona: 74 / 75
>
>>
strony:
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
[74]
75
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
Aby pisać na forum musisz sie zalogować !!!
TestHub.pl - opinie, testy, oceny