HOME
|
QRZ.PL
|
FILMY VIDEO
|
RADIO GIEŁDA
|
MAPA KRÓTKOFALOWCÓW
|
STRONA KLUBU SP7PKI
|
OT PZK 03
|
REGULAMIN FORUM
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
<<
<
Strona: 63 / 75
>
>>
strony:
61
62
[63]
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
Temat/Opis
Autor
Odpowiedzi
Wyświetleń
Aktualizacja
FT-450 i notch
sq5fbi
7
1 141
22.01.2012 00:31:39
Problem z AT w TS450SAT
Problem z AT w TS450SAT
sp2hfh
4
819
20.01.2012 20:53:32
IC-720A - jak dostać się do przełącznika?
sp3rat
1
717
20.01.2012 19:24:15
ICOM USB CW HRD WIN7.
SP9LWH
7
1 934
19.01.2012 21:36:26
ICOM UT--106
sp9mav
9
2 718
19.01.2012 11:39:57
Icom IC-207H
[
1
2
]
proszę o opinię
sq3pae
25
7 141
18.01.2012 12:19:42
FT-100 wymiana batrii litowej
sp9rvp
6
1 332
14.01.2012 22:22:25
Yaesu FT-450AT co w zamian
[
1
2
3
]
sp6u
45
6 313
14.01.2012 00:28:41
Motorola GM 350 - brak odbieranego audio
sq7kgh
10
2 452
12.01.2012 23:24:07
Yaesu FT-8100 R - jak resetować to radio ?
SQ7RKF
4
1 121
11.01.2012 17:03:53
Problem z radiem Yaesu FT-450 AT
sq1ksa
17
3 073
11.01.2012 07:40:53
IC-7000, REJESTRATOR DŹWIĘKÓW
globetrotter
12
1 641
10.01.2012 07:33:34
Radio na pasmo 2m
[
1
2
]
urządzenie odporne na wszystko :)
SQ2NIM
38
4 903
09.01.2012 20:28:21
CAT do FT-897
SQ9ORQ
18
2 175
08.01.2012 20:45:09
Który skaner lub radio wybrać - tylko nasłuch
[
1
2
3
]
nikt01
42
11 205
08.01.2012 13:54:58
instrukcja obslugi po Polsku icom 746pro
GREGOR78
4
1 661
04.01.2012 20:01:43
ts 2000 problem z sub odbiornikiem
1mk315_krzysztof
13
1 834
04.01.2012 19:51:37
Yaesu VX-7R vs Kenwood F-6/7
antibes
17
2 333
04.01.2012 18:09:13
KG-UV6D NEW - Czy po odblokowaniu radia, można zaprogramować kanały morskie ?
[
1
2
3
4
]
wojtekpolska
69
9 569
02.01.2012 23:23:41
President Jackson na pasmo ..........6m
usuniety8_02_2021
17
2 144
02.01.2012 18:52:14
FT1000MP
sq4ixm
11
2 141
31.12.2011 07:58:12
Yaesu VX-8E - Konfiguracja APRS
[
1
2
]
radiostacja
27
3 813
30.12.2011 13:37:28
Motorola GM1200 - zasilanie.
3z8fly
7
2 517
30.12.2011 12:55:11
Wzmacniacz mocy HF KL-300P lub z takiej serii
[
1
2
]
wynalazek czy coś użytecznego...
sq9ddl
31
8 269
27.12.2011 10:42:15
KENWOOD TS-120V SSB/CW QRP KW-Transceiver
uszkodzony
sp5nvx
12
3 776
25.12.2011 00:10:08
Elecraft K3 - prelekcja SP7HT
[
1
2
]
[VIDEO]
SQ7BCE
38
16 577
24.12.2011 14:49:55
Kenwood TS-570
SQ6KIN
10
4 180
22.12.2011 20:00:41
ADAT ADT-200A
sq5_
2
1 235
22.12.2011 15:32:44
UV-3R problem.
SnajperTBG
19
2 439
20.12.2011 10:23:04
Woxun KG-UV2D Wideoprezentacja część 1
[
1
2
3
]
[VIDEO]
ebc41
49
10 466
20.12.2011 07:12:36
Fajny Radioshack
SP7UDB
16
3 446
19.12.2011 23:41:43
interfejs CAT Yaesu 817,857, 897 - pytanie
sq5pen
8
1 816
18.12.2011 16:35:55
hb-1a rtx qrp MADE IN CHINA - ???
opinie, jak kupić
SP9WAZ
7
2 491
18.12.2011 11:04:48
RONSON RT-26, TYT-2R
gniazdo USB
croatia1960
9
1 991
17.12.2011 12:01:16
Ronson - skanowanie pamięci
sq2lxk
8
1 155
16.12.2011 08:14:00
Uszkodzony Yaesu FT-747
Uszkodzony Yaesu FT-747
Kazik.S
7
2 001
15.12.2011 22:19:34
Kenwood 480sat czy Icom -7000 do auta ???
VA2HU_ex_SP5SAK
17
2 493
13.12.2011 18:32:37
Wouxun UV2D dwa pytania
PMR => wouxun i programowanie "z palca"
wbielak
17
2 288
13.12.2011 14:08:36
Alinco DJ-190/DJ191
wyświetlanie numeru kanału
croatia1960
14
1 720
09.12.2011 10:08:35
Icom IC-207H
SQ7RKF
4
1 053
08.12.2011 05:25:42
<<
<
Strona: 63 / 75
>
>>
strony:
61
62
[63]
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
HOME
»
RADIA - TRANSCEIVERY - RADIOTELEFONY - ICOM, YAESU, KENWOOD
Aby pisać na forum musisz sie zalogować !!!
TestHub.pl - opinie, testy, oceny