NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PASMO UKF » FM-LINK

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 15 / 16>>>    strony: 1234567891011121314[15]16

FM-link

  
sq4bja
17.03.2020 21:11:43
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437698
Od: 2012-2-13
Szanowny Kolego,
Mam nieodparte wrażenie, że przespałeś wiele lat.Nadal żyjesz w czasach, w których "wszystko mi się należy". Nie, nie należy! Na egzaminie, z którego wiedzę już dawno wyparłeś, mądry Pan z UKE pytał zapewne, do czego służy przemiennik amatorski. I pewnie odpowiedziałeś wykutą regułką, że to urządzenie do umożliwienia łączności stacjom mobilnym i przenośnym na znaczne odległości. Stacje bazowe są tam obecne na zasadzie drugorzędności, ponieważ mogą nawiązywać łączności bezpośrednie. Pewnie zapomniałeś, albo niedouczony poszedłeś na egzamin. Bywa.
Próbowałem odszukać Twoje zasługi dla krótkofalarstwa... Wiesz co? Znalazłem tylko jedną. Zaczynasz karierę do nieszczenia. Słuchałem wiele razy Twoich wypowiedzi, że na przemiennikach nie może być żadnych zasad, że można tam wszystko, że osoby, które zbudowały tę sieć "są chyba głupie albo chore". Tak, mamy pewnie te same nagrania, tyle, że ja jestem bardziej w tym systematyczny i jeśli masz problemy z pamięcią, z radością umieszczę tu Twoje teorie, które beznamiętnie głosiłeś na pasmach. Nie powinno być zasad? Czyli anarchia?

Odnalazłem też dzisiejsze nagrania, o których piszesz. Kilku krótkofalowców z Twojego okręgu, podając znaki zwróciło Ci uwagę, że niewyraźnie podajesz wywołanie ogólne, a w szczególności swój znak wywoławczy. Gdy zostałeś poproszony o przeliterowanie zacząłeś reagować nerwowo. I muszę przyznać im rację. Nie było to wyraźne wywołanie, nawet jak na FM. Nie możesz się obrażać, jak ktoś prosi Cię o wyraźne wywołanie i pisać w tej sprawie do UKE.

Zastanów się, co wygadujesz. Masz internet, czytanie ze zrozumieniem zapewne też nie jest problemem. Przeczytaj uważnie stronę fm-link.pl. Tak, jest tam też sporo o Tobie. Szczególnie o Twoich kilkunastominutowych wywodach, które blokowały całą sieć.

Nigdzie nie masz zapisanego obowiązku korzystania z sieci fm-link. Masz tak dużo dostępnych kanałów, że bez trudu znajdziesz coś dla siebie. Tym bardziej że masz antenę stacjonarną. Dlaczego uparłeś się na sieć, której zasady od początku kontestujesz? Jak mi coś nie pasuje, to idę dalej. Ty mimo wszystko próbujesz udowodnić, że albo będzie po Twojemu, albo wszystko spalisz.
Nie jesteś, nie byłeś i mam nadzieję nie będziesz operatorem żadnego przemiennika, tym bardziej SR7KI. Nie włożyłeś złotówki w działanie zarówno sieci, jak i tego przemiennika, który chcesz wyłączać. Co więcej - nie należysz też do PZK, a chcesz wyłączyć przemiennik, którego licencja jest właśnie wydana na PZK. Czy Ci się coś pomyliło, czy ja coś przeoczyłem?

Tyle w temacie. I nie zawracaj głowy UKE, bo ma poważniejsze sprawy, niż czytanie bezpodstawnych bzdur od pieniaczy. Wytrwaj w spokoju do końca kwarantanny, włącz TV i nie męcz innych swoją osobą.

Z życzeniami zdrowia,
Tomek SQ4BJA


_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
Electra04.04.2020 22:24:04
poziom 5

oczka
  
SP7NLB
17.03.2020 21:28:36
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437706
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 1
SQ4BJA nie zgadzam się z twoją wypowiedzią do końca mam prawo wyrazić swoje zdanie. To wy przyszliście na przemiennik SR 7 KI nie ja, ja byłem tam od dawna długiego czasu przed powstaniem FM LINK waszej sieci , po drugie zwracanie uwagi wyzywając ,każdy na przemienniku słyszał, licencja jest na przemiennik nie na system FM LINK . Tobie nie musi się podobać rozmowa moja czy innych kolegów jeśli chcesz tylko słuchać tych co ci się podobają to trudno, tak nie działa radio i łączności. List i tak skieruję do UKE ponieważ odłączacie przemiennik dzisiaj z wyzwiskami mnie bez podstaw dysponuje nagraniem. Od tego jest UKE i zabierze stosowny w tej sprawie głos. Rozmowy nasze dla wielu osób tam są ciekawe dla ciebie nie muszą być. Na przemienniku ma prawo korzystać każdy nie zależnie od stacji, i daruj sobie te twoje głupie wywody o zdawaniu egzaminu itd ponieważ zdałem go za pierwszym razem kilkanaście lat temu. FM LINK na przemienniku SR7KI wielu osobą się nie podoba tego także nie wiesz. Nie będę ujawniał znaków kolegów ale tak jest. Co robicie z kolegą z Warszawy Jackiem SP5EJC tego równiez nie widzisz, prawisz morały tylko ale jest tak jak powiedział tu SQ6ADE szkoda dalej dyskutować. Rozmowy sa na 2 minuty ale jeśli na dzień dobry się kogoś wyzywa i wyłancza przemiennik a ty mówisz ,że to w porządku to dalsza dyskusja tutaj jest dla mnie zbędna. Pamiętaj jedno przemienniki nie są twoją własnością i administracji FM LINK a nadal chcecie dyktować warunki na przemiennikach które są wspólne nie twoje. Żegnam
  
sq4bja
17.03.2020 21:44:40
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437709
Od: 2012-2-13


Ilość edycji wpisu: 1
Kolego, mam wrażenie, że chyba zbyt się uniosłeś, a już na pewno poniosła Cię fantazja. Słuchałem nagrań, jeśli źle Ci się nagrało, chętnie Ci prześlę. Większość stacji przedstawiała się znakiem zwracając Ci uwagę. To Twoje odzywki były chamskie (biorąc pod uwagę Twoje kryteria). Nikt nie wyzywał Cię, a jedynie zwrócił uwagę, że nie można zrozumieć, co mówisz. I uwierz mi, że mieli rację...
Co do sieci - wspaniale, że wypowiadasz się za innych. Rozumiem, że uzurpujesz sobie prawo do decydowania, z jakich przemienników ma korzystać 7 okręg. Zwracam Ci uwagę, że na tym samym obiekcie na Świętym Krzyżu pracują też inne przemienniki, do których masz swobodny dostęp i tam możesz także prowadzić łączności. Nie wiem, dlaczego upadłeś się na przemiennik, który Ci nie pasuje. Czy to własność prywatna? Tu muszę przyznać Ci rację. To w większości WŁASNOŚĆ PRYWATNA! Szczególnie przemiennik SR7KI jest urządzeniem prywatnym wypożyczonym przez kolegę, którego na tym właśnie przemienniku próbujesz mieszać z błotem. Jeszcze raz przemyśl to, jak się zachowujesz na pasmach i co wygadujesz. Także tu, na forum. Naprawdę chcę uniknąć sytuacji, w której będę zmuszony umieścić zapis (upubliczniony w sieci przemienników) Twojego dzisiejszego incydentu.
Co do kolegi SP5EJC (bo domyślam się, że źle zapisałeś znak), rozważamy możliwość zawiadomienia UKE z powodu używania słów wulgarnych w sieci przemienników i narażania innych odbiorców, także osoby małoletnie, na odbiór tak niespotykanie nieprofesjonalnej korespondencji. I uwierz mi, nie było to spowodowane wzburzeniem, ale padało mimowolnie, kilkukrotnie. To jakby mam nadzieję wyjaśnia całą sytuację. Apeluję o spokój i odkrywanie nowych pasm. Masz KF, satelity ... Rozwijaj się...

_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 21:58:53
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437712
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Nadal chcesz wykluczać z przemiennika,który jest własnością PZK nie twoją tego nie rozumiesz nadal. Skoro wysyłasz mnie na inne przemienniki inne pasma to jest dyktatura właśnie twoja. Tak równiez postępujecie z innymi użytkownikami . Ja prowadzę łączności bez wyzwisk za kogoś nie będę odpowiadał. Jeśli chcesz udawadniać rację to je udowodnimy ja mam jasno nagrane chamską odzywkę wobec mnie kolegi a potem odłączenie przemiennika. Powiem ci na koniec jedno , ja nie zrezygnuję nigdy z radia bo tobie się to nie podoba, mam kolegów i będziemy rozmawiali na SR 7 KI , jeśli będziecie wyłanczali przemenniki albo wyzywali kogo kolwiek lub wycinali , sieć FM LINK na świetym krzyżu długo nie będzie istniała. Znam sytuację przemiennika doskonale i kolegę który go instalował. Zakończ rozmowę i daj ludziom porozmawiać nie zachowuj się jak dyktator , bo tak się zachowujesz przemienniki nie są twoją własnością a wszystkich więcej tego nie będę powtarzał. Jeśli jeszcze raz ktoś z was będzie wyzywał i wyłanczał przemiennik wtedy ,możesz być pewny,że zawiadomie nie tylko UKE ale inne osoby również w tej sprawie. Oglądaj TV i nie dyktuj komuś co ma robić i gdzie rozmawiać. To nie jest twoja sprawa co kto ma robić czy rozmawiać czy oglądać TV, zdaj sobie sprawę również,że dosyć mogą mieć osoby również waszego zachowania FM LINK. Nie odpowiadaj już czas pokaże jacy będziecie dalej a materiał trzymam w razie co będzie wysłany opisany dokładnie co robicie. 73 !
  
sq4bja
17.03.2020 22:06:09
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437718
Od: 2012-2-13


Ilość edycji wpisu: 1
RATUNKU! Tu chyba jednak jest problem czytania ze zrozumieniem. Ja piszę wyraźnie, Ty swoje. Przeczytaj jeszcze ze 2 razy mój wpis, wyedytuj swój i popraw, albo usuń. Przecież zachęcam Cię do rozwoju, KF, satelity, mikrofale, łączności cyfrowe. Masz milion możliwości wyżycia się. A Ty uparcie chcesz gadać w sieci, która nie pasuje do Twojego założenia. Wolisz iść z wszystkimi na wojnę, zamiast przemyśleć swoje zachowanie. Nikt z nas nie wyzywał Cię. Uwierz mi, na przemienniku są też inne stacje. Nie każdy, kto odzywa się, jest administratorem. W Twoim dzisiejszym incydencie nie uczestniczył nikt z nas. Przesłuchaj swoje nagrania - większość stacji podawała znaki wywoławcze. Zrób coś dla innych, zanim zaczniesz niszczyć to, co inni robią dla Ciebie. Nie bądź szkodnikiem. Trochę wstyd. Znowu trzeba będzie znak zmieniać?

P.S. Obejrzyj, jeśli jeszcze nie widziałeś
https://www.youtube.com/watch?v=SP-UN8r7WGQ
_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 22:20:03
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437725
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Od zawsze chciałem mieć znak SP dawniej był brak możliwości, z racji końca terminu pozwolenia przy okazji zmieniłem sobie , to równiez jest nie twoja sprawa a nadal się mieszasz w kogoś prywatne życie . Widać mało zrozumiałeś co ci powiedziałem, z racji kolegów z którymi znamy się długo mają brak,możliwości pracy na innych pasmach będziemy rozmawiali również na SR 7 KI, jeśli nadal nie rozumiesz,że przemienniki są dla wszystkich to mam nadzieję,że list delegatury ci o tym przypomni, bo w tej chwili chcesz na siłe wykluczyc mnie z przemiennika. Nic dziwnego ,że FM LINK jest taki skoro ty masz czelność coś takiego do mnie pisać. Będą zakłócenia czy wyzwiska albo wyłanczania ,wtedy będzie miała co delegatura do roboty i tyle w temacie. Słuch mam lepszy od ciebie bo jestem muzykiem i słyszę znaki i całą treść nagrania, nie przekonuj tutaj do swoich racji. Ja mam swoje stanowisko do ,którego mam prawo. Jeśli będziesz blokował rozmowy moje lub kolegów na przemienniku na pewno spodziewaj się stosownej reakcji służb i likwidacji FM LINK na SR7KI. Warto zakończyć rozmowę z Tobą tutaj . Mam nadzieję,że nigdy na pasmach nie spotkam takich ludzi jak ty oraz tych co są w FM LINK twoich administratorów.
  
sq4bja
17.03.2020 22:28:07
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437729
Od: 2012-2-13
Przykro mi to czytać, ale każdy rozumny wyciągnie z tego swoje wnioski. Mam nadzieję, że także UKE ma możliwość obciążania zgłaszających bezpodstawnymi interwencjami. Choć z drugiej strony, jeśli jakikolwiek inspektor przeczyta opis Twojej sprawy - pęknie ze śmiechu. Niemniej jesteśmy do dyspozycji, masz ochotę pisz. Tego nikt Ci nie zabroni. Chcesz do prokuratury? Pisz do prokuratury... Twoja sprawa.
Efekt będzie taki, że kolegom odechce się wszystkiego i województwo świętokrzyskie zostanie bez przemiennika 70cm. I to bynajmniej nie z powodu UKE, tylko zwykłej ludzkiej przekory. Wtedy mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, do kogo użytkownicy będą mieli pretensje? Nie ma co, umiesz zapisać się w historii krótkofalarstwa...

_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 22:44:25
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437736
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Daj już spokój bzdur nie pisz. Daj normalnie ludziom rorozmawiać są 2 minuty i się ciesz. Przemiennik będzie zawsze bo zależy nam na tym , od czasu waszego podłączenia się do SR 7 KI w FM LINK jest taki bałagan , wcześniej był spokój fajne rozmowy całego okręgu ,każdego co chciał. Jak wy jesteście tak wszystko straciło sens przez was. Sąd nie jest niczym złym czy delegatura jeśli jakaś jednostka próbuje sobie przywłaszczyć prawo do nie swojego przemiennika albo nakazywać komuś gdzie ma rozmawiać.Lub blokować np przemiennik wyłączeniami nie jest to zgodne z prawem, nie zdajesz sobie sprawy chyba ,że jako przemiennik strategiczny do zadań kryzysowych ,każde wasze wyłączanie nie dość że denerwuje ludzi to również na to UKE nie da wam zgody, przemiennik ten ma pracować cały czas. Albo będziesz człowiek w porządku i dasz ludziom tam rozmawiać albo ja nie strasze nie będzie tam FM LINK, my będziemy zadowoleni i tak bo mamy zasięg bardzo duży , nie jest konieczne praca z waszym FM LINK . Daj ludziom normalnie rozmawiać i każdemu apeluje o to do ciebie chyba z 5 raz nie wykluczaj mnie i innych, od ciebie zależy czy będzie wszystko dobrze . My sobie chcemy tylko rozmawiac do tego jest radio i przemiennik nie by stał pusty i tyle. Bez was rozmowy były mnustwo stacji każdy miał radość z radia pasji z tematów , powinno ci to wiele dać też do myślenia Panie Tomku.
  
sq4bja
17.03.2020 22:59:52
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437743
Od: 2012-2-13
Ech... ciężki zawodnik. Trudno się to czyta, ale mimo wszystko próbuję. Skoro FM-LINK jest na SR7KI niepotrzebny, to po jaką... cały czas wołasz CQ? Skoro uważasz, że lepiej wyłączyć przemiennik i rozszerzasz Twoje własne frustracje na wszystkich, to może przegadaj to faktycznie z ludźmi. Nikt nie oczekuje od Ciebie dziękuję, fajnie to zrobiliście, super, ze zamiast zmienić samochód budujecie przemienniki, z których sami w zasadzie nie korzystacie. Nikt po Tobie się tego nie spodziewa. Przestań po prostu szkodzić... UKE nie ma nic do tego. UKE nie jest od utrzymywania przemienników, tylko od łapania piratów, albo tych, którzy powodują zakłócenia. Jak dostaniesz bana na forum, to też idziesz do Ministerstwa Cyfryzacji na skargę? Opanuj się...
Chcesz korzystać, staraj się wykazać dobrą wolą, ham spiritem i czym tam jeszcze chcesz. Masz w nosie zalecenia (sam tak mówisz) to chociaż zachowaj się koleżeńsko. Stosując Twoją logikę: przemiennik nie jest tylko dla Ciebie. To nie prywatny telefon. Jest dla wszystkich i także tych, których zmuszasz do słuchania kilkunastominutowego stękania do mikrofonu. Nie lubisz innych - może kochasz przyrodę. Wiesz, ile prądu bierze taki przemiennik? A jak nadaje 15 jednocześnie? I to wszystko z węgla... Bądź eko.


_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 23:09:18
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437745
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Słuchaj nikt z kolegów ,którzy mnie znają z 7 okręgu którzy robią przemienniki itd i innych pretensji nie ma do moich czy innych osób my bardzo dobrze się rozumiemy i prywatnie ty jedyny z 4 okręgu zabierasz głos ogólny, jesli ty masz problemy ,że rozmawiamy to wyłącz to radio chłopie bo nie dla ciebie ta pasja minąłeś się z powołaniem całkowicie radio nie jest dla ciebie. Ja nie będę ci mówił jak wygląda sprawa na przemienniku instalacji czy opłat bo to nie jest twoja sprawa. Nie znasz mnie też o sobiście a wypowiadasz się w sposób bez sensowny. Nie powinneś być administratorem sieci , jeśli by taki ktoś był w 7 okręgu administratorem to nie zrobili by nic koledzy wiesz, masz dziwne rozumowanie i tyle. Teraz znowu masz tupet pisać,że robie wywołania ogólne , oczywiście że robiłem i robie bez waszego fm link również robiłem. Lubie nowe łączności nie zabronisz mi i nikomu z nas pracować na SR 7 KI nie twoje doczekanie na pewno. Jeśli dalej będziesz tak robił i pisał to szkoda czekać nawet na zachowanie wasze lepiej od razu jutro złożyć zawiadomienia w stosowne miejsca. Dobra daj mi już spokój mam ciekawsze rzeczy do roboty jak pisać z tobą tu godzinami. Rozmawiać będziemy wszyscy na SR 7 KI i tego nie zmienisz nigdy, nie masz do tego prawa.Przemienniki są dla wszystkich.
  
sq4bja
17.03.2020 23:12:53
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437746
Od: 2012-2-13
Dobranoc.
_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
Electra04.04.2020 22:24:04
poziom 5

oczka
  
SP7NLB
17.03.2020 23:24:25
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437747
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 1
Raczej po tym co dzisiaj napisałeś, nie liczę że będzie dobrze w sieci na przemienniku SR7 KI, idea jest fajna łączenia przemienników zasięg na Polskę ale administratorzy są jak rząd u koryta i władza do głowy uderza i to jest właśnie najsmutniejsze w tym wszystkim, nie sprzęt instalacje prąd anteny a tacy jak ty. Może z korzyścią będzie jednak wycofanie FM LINK z przemiennika wszystko na to wskazuje,że większość będzie zadowolona z kolegów w naszym okręgu. Róbcie tak dalej będziecie mieli wiecej ludzi i przemienników raczej pustych i zmniejszającą się ilość użytkowników przez zachowania takie jak wykonujecie właśnie. Ale jeśli ktoś będzie blokował nam rozmowy na SR 7 KI badz pewien,że wasz FM LInK będzie na pewno odłączony. Zmień podejście i daj ludziom rozmawiać nie dyktuj o czym i jak mają , bo stajesz się jak słynny niemiecki dyktator. Jest wolność demokracja ludzie nie lubią rozkazów waszego typu. Mam nadzieje,że będzie w porządku na naszym przemienniku strategicznym na cała Polske . Ciesz się,że należysz obecnie do tego przemiennika i szanuj to co masz. Szanuj ludzi którzy z niego korzystają.Bo wy z nikim tam nie rozmawiacie nie bardzo macie o czym i z kim przez to co robicie ale też tego nie rozumiesz . Dobranoc
  
sq4bja
17.03.2020 23:30:11
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437748
Od: 2012-2-13
Weź prysznic i idź już spać... Dobranoc.
_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 23:36:19
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437750
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Słuchaj poważnie tutaj napisałem ty to olewasz , i dlatego raczej spodziewaj się OFF FM LINK SR7KI nie będzie się nikt użerał tutaj z tobą i twym FM LINK . Jak nie rozumiesz po co jest radio i przemiennik i do czego służą rozmowy to nie mój problem. Znowu dyktujesz mi co mam zrobić , może chce pograć sobie lub co innego . Zawsze byłeś takim dyktatorem ?czy ja ci mówie co masz robić albo co w domu robisz, zastanów się nad sobą. Pa
  
sq4bja
17.03.2020 23:41:51
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437751
Od: 2012-2-13
Ale za każdym razem, gdy przeczytasz moje wcześniejsze wpisy nie musisz znowu odpisywać. Doceniam, że próbujesz zrozumieć. Plus dla Ciebie. Ty przemyśl, co tu wypisujesz, bo czynisz deklaracje mając ZERO możliwości... Życzę powodzenia i jeszcze raz dobrej nocy. QRT QSY http://www.egzaminkf.pl/viewpage.php?page_id=1
_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 23:44:41
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437754
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Kody Q znam od dawna wszystkie, widać że jesteś dziwak . Z racji ,że jestes taki nic nie rozumiesz to sprawy zgłaszam gdzie należy i zdania już nie zmienie nigdy. Pa
  
sq4bja
17.03.2020 23:46:24
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437755
Od: 2012-2-13
Wspaniale! Kupuję popcorn i kibicuję. I trzymam Cię za słowo.
_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 23:48:12
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437756
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Ilość edycji wpisu: 2
Słowa dotrzymam to będzie wielka radość odłączenie was z SR7 KI. Takich jak wy należy eliminować .
Możesz sobie rządzić w domu jak ci żona pozwoli nie ludzmi na radiu co mają robić i nie przemiennikiem SR7 KI . Ludzie zawsze będą rozmawiali a ty nie rozumiesz wogóle co to radio i do czego służy PTT, jesteś jak stary komunista i tyle Pa.
  
sq4bja
17.03.2020 23:53:28
poziom 3Grupa: Użytkownik

QTH: Warszawa

Posty: 120 #5437757
Od: 2012-2-13
No i wreszcie wiadomo, o co Ci chodzi...
_________________
Tomek SQ4BJA/5
http://sp4.jestok.com
http://fm-link.pl
http://dxcluster.pl
  
SP7NLB
17.03.2020 23:56:04
poziom 5

Grupa: Użytkownik

QTH: KO01KC

Posty: 511 #5437758
Od: 2010-12-8UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
Skoro nie będziecie dawali ,możliwości rozmów będzie to jedyna droga. SR7 KI i ludzie tutaj nie są tobą i inaczej postrzegamy tu radio rozmowy i przemiennik, dlatego najlepsze będzie rozstanie się z siecią FM LINK, 23.55 idz już spać panie dyktator.
  
Electra04.04.2020 22:24:05
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 15 / 16>>>    strony: 1234567891011121314[15]16

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PASMO UKF » FM-LINK

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny