FM-link
Nadal chcesz wykluczać z przemiennika,który jest własnością PZK nie twoją tego nie rozumiesz nadal. Skoro wysyłasz mnie na inne przemienniki inne pasma to jest dyktatura właśnie twoja. Tak równiez postępujecie z innymi użytkownikami . Ja prowadzę łączności bez wyzwisk za kogoś nie będę odpowiadał. Jeśli chcesz udawadniać rację to je udowodnimy ja mam jasno nagrane chamską odzywkę wobec mnie kolegi a potem odłączenie przemiennika. Powiem ci na koniec jedno , ja nie zrezygnuję nigdy z radia bo tobie się to nie podoba, mam kolegów i będziemy rozmawiali na SR 7 KI , jeśli będziecie wyłanczali przemenniki albo wyzywali kogo kolwiek lub wycinali , sieć FM LINK na świetym krzyżu długo nie będzie istniała. Znam sytuację przemiennika doskonale i kolegę który go instalował. Zakończ rozmowę i daj ludziom porozmawiać nie zachowuj się jak dyktator , bo tak się zachowujesz przemienniki nie są twoją własnością a wszystkich więcej tego nie będę powtarzał. Jeśli jeszcze raz ktoś z was będzie wyzywał i wyłanczał przemiennik wtedy ,możesz być pewny,że zawiadomie nie tylko UKE ale inne osoby również w tej sprawie. Oglądaj TV i nie dyktuj komuś co ma robić i gdzie rozmawiać. To nie jest twoja sprawa co kto ma robić czy rozmawiać czy oglądać TV, zdaj sobie sprawę również,że dosyć mogą mieć osoby również waszego zachowania FM LINK. Nie odpowiadaj już czas pokaże jacy będziecie dalej a materiał trzymam w razie co będzie wysłany opisany dokładnie co robicie. 73 !