| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | Interfejs do kenwooda TM-V7 Chciałbym zacząć | Emisje Cyfrowe | gienas | 9 | 1 884 | 04.02.2011 21:00:59 |
 | | padło mi Yaesu :-( [ 1 2 ]
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq7rtr | 39 | 5 568 | 04.02.2011 15:50:47 |
 | | Poszukuję Tranzystora 2SC3022 lub 2SC3002 [ 1 2 ] Czy ktoś posiada ewentualnie gdzie szukać | Technika, konstrukcje amatorskie | SP9O | 21 | 2 575 | 04.02.2011 11:22:16 |
 | | PTT przycisk [ 1 2 ] zgrabny biurkowy | Technika, konstrukcje amatorskie | SQ7PGO | 29 | 5 409 | 04.02.2011 11:04:49 |
 | | Zakłócenia na pasmie w Brzegu [ 1 2 3 4 ] i zachowanie Michała SP6WZC | Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | sq6acm | 74 | 11 370 | 04.02.2011 09:36:28 |
 | | SR6KB - wideorelacja ... z przymrużeniem oka ;-] | Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | SQ6ZZZ | 7 | 1 874 | 03.02.2011 11:44:36 |
 | | Duży problem na forum PKI !!! [ 1 2 3 4 5 ]
| INFORMACJE ADMINISTRATORÓW | SQ7BCE | 84 | 29 930 | 03.02.2011 10:28:51 |
 | | Praca na radiostacji [ 1 2 ] czyli dbamy o czystość językową. | Poradniki dla krótkofalowców | sp3qfe | 22 | 4 115 | 02.02.2011 11:07:27 |
 | | Alinco DJ-100TC1
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sp6aki | 2 | 955 | 01.02.2011 23:38:57 |
 | | TVN dziś 23:30 [ 1 2 ] superwizjer | Śmietnik [KOSZ] | SP4BF | 27 | 4 748 | 01.02.2011 20:26:31 |
 | | PZK a sprawa SP6AKI i innych [ 1 2 3 ... 9 10 11 ]
| PZK - Polski Związek Krótkofalowców | sp6ouj | 218 | 23 537 | 01.02.2011 14:22:32 |
 | | Reklamy na sms, bardzo dokuczliwe. [ 1 2 ]
| Inne | SP9O | 38 | 5 296 | 01.02.2011 11:52:40 |
 | | Wzywanie pomocy przez radio [ 1 2 3 ]
| Inne | ebc41 | 44 | 25 861 | 31.01.2011 19:58:13 |
 | | Co daje członkowstwo w PZK? [ 1 2 3 ... 9 10 11 ]
| PZK - Polski Związek Krótkofalowców | sp6lup | 213 | 27 748 | 30.01.2011 10:33:08 |
 | | UWAGA NA OSZUSTA [ 1 2 3 ]
| Inne | SP9O | 58 | 10 206 | 27.01.2011 13:55:56 |
 | | Problem z TV na 80m [ 1 2 ]
| Technika, konstrukcje amatorskie | SQ1RET | 21 | 3 654 | 26.01.2011 22:05:25 |
 | | Zima nam dokucza! [ 1 2 ] jakby nie było... | Inne | SQ6IUV | 25 | 2 948 | 25.01.2011 15:59:39 |
 | | Prosimy (o tym) nie rozmawiać! [ 1 2 ] czyli co słychac za kulisami | D-Star ICOM DV | sp9acq | 24 | 5 709 | 24.01.2011 12:13:36 |
 | | kable przytrzaskowe [ 1 2 ] czyli jak nie wiercic :-) | Anteny | bemol | 35 | 5 824 | 24.01.2011 01:08:39 |
 | | egzamin - zakres wiedzy
| Inne | SQ7SOP | 15 | 2 165 | 20.01.2011 16:59:01 |
 | | Proszę o wyjaśnienie
| INFORMACJE ADMINISTRATORÓW | SQ5AM | 18 | 10 991 | 20.01.2011 11:09:15 |
 | | Materjały na izolatory antenowe . [ 1 2 ]
| Anteny | max77 | 22 | 4 512 | 20.01.2011 08:51:37 |
 | | Poszukiwany Krótkofalowiec z Zagłębia Dąbrowskiego Potrzebny do udzielenia wywiadu | Inne | SP5QWK | 15 | 1 782 | 19.01.2011 09:34:56 |
 | | Telewizja cyfrowa
| Inne | SQ9MZ | 13 | 1 378 | 18.01.2011 15:22:26 |
 | | Radio w samochodzie jaka opcja zasilania | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq5str | 12 | 1 934 | 16.01.2011 22:32:03 |
 | | Moduł Mitsubishi M57745
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | Andrzej_NR.1 | 16 | 3 317 | 14.01.2011 11:59:36 |
 | | Montując antene możesz stać sie news'em z 1 strony
| Inne | SQ7BCE | 8 | 1 522 | 13.01.2011 11:37:53 |
 | | Warto obejrzeć :)
| Inne | usuniety9_04_2020 | 17 | 1 745 | 12.01.2011 21:08:56 |
 | | Nadajnik 44-53 MHz małej mocy [ 1 2 ]
| Technika, konstrukcje amatorskie | lukaczewski | 30 | 5 660 | 10.01.2011 09:38:57 |
 | | Oscyloskop z komputera. jest to cos warte? | Technika, konstrukcje amatorskie | usuniety8_02_2021 | 18 | 4 235 | 09.01.2011 21:26:10 |
 | | Kalendarz 2011 [ 1 2 ]
| Inne | sp3cad | 37 | 3 991 | 08.01.2011 21:50:23 |
 | | To nas czeka :) [ 1 2 ]
| Inne | sq3mvk | 37 | 4 004 | 08.01.2011 02:10:39 |
 | | praca KENWOOD FT-50 w modulacji AM
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ7SOP | 15 | 2 143 | 05.01.2011 12:05:10 |
 | | SR6A REAKTYWACJA ponowne uruchomienie po kradzieży | Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | sq6acm | 19 | 2 209 | 02.01.2011 20:10:22 |
 | | jaki radiotelefon kupic [ 1 2 ]
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | pppbek | 29 | 6 480 | 30.12.2010 19:32:37 |
 | | wouxun 2 metry czy duobander [ 1 2 ] warto dopłacic dla 70 cm ?? | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP9WAZ | 36 | 5 122 | 27.12.2010 23:01:54 |
 | | WESOŁYCH ŚWIĄT [ 1 2 3 ]
| Inne | boczek | 43 | 4 815 | 26.12.2010 22:19:27 |
 | | MIKROFON SM-6 [ 1 2 ]
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | Andrzej_NR.1 | 23 | 8 886 | 23.12.2010 13:33:54 |
 | | Przekaźnik 12V w metalowej obudowie
| Technika, konstrukcje amatorskie | sq9iwr | 11 | 1 917 | 22.12.2010 21:08:03 |
 | | Jaki wybrać CTCSS? czyli jaka najlepsza zasada doboru kodu? | Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | sp3qfe | 18 | 5 258 | 19.12.2010 23:50:29 |