| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | Wspomien czar
| Inne | SQ9GEH | 7 | 1 533 | 10.03.2011 10:45:57 |
 | | Sumator sygnałów m.cz. Praca dwóch wzmacniaczy m.cz. na jeden głośnik | Technika, konstrukcje amatorskie | sp7xft | 20 | 2 165 | 10.03.2011 09:21:24 |
 | | Głośnik zewnętrzny [ 1 2 3 ] Monitor aktywny Yamaha HS50M | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP9DR | 53 | 8 175 | 09.03.2011 20:58:59 |
 | | Pomysły genialne zwariowane i takie sobie Tak ludzie wymyślili koło... | Poradniki dla krótkofalowców | sp5vr | 14 | 2 583 | 09.03.2011 19:03:03 |
 | | APRS + TRX i to wszystko na jednej antenie [ 1 2 ] Jak i czym to pogodzić? | APRS | SP6MMM | 36 | 6 084 | 09.03.2011 18:59:43 |
 | | Piractwo na Echolink [ 1 2 3 ] Dyskusja | Inne | SP7NLB | 57 | 7 949 | 08.03.2011 19:04:09 |
 | | Polak potrafi [ 1 2 3 ]
| Inne | usuniety8_02_2021 | 41 | 8 283 | 07.03.2011 19:26:29 |
 | | podszywajacy sie czlowiek pod znak krotkofalowca sq7nlb [ 1 2 3 4 ]
| Inne | SP7NLB | 77 | 14 107 | 06.03.2011 21:09:12 |
 | | Yaesu FT-817ND jak wykalibrować voltomierz
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP4BF | 15 | 2 120 | 05.03.2011 22:42:12 |
 | | Kontakt do SP6WZC poszukuję tel lub mail | Inne | sq6ade | 8 | 2 154 | 04.03.2011 21:52:03 |
 | | Kenwood TH-D72 polskie video [VIDEO] | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq2hcz | 20 | 3 896 | 03.03.2011 17:10:04 |
 | | Sterownik do Inspire T3100 Gdzie znaleźć? | Inne | sp6ebk | 8 | 1 657 | 26.02.2011 17:33:41 |
 | | Film, folder, prezentacja o krótkofalarstwie [ 1 2 ] Co wybrać do wymienionych w tytule materiałów? | PZK - Polski Związek Krótkofalowców | sp8mrd | 33 | 6 232 | 25.02.2011 10:52:17 |
 | | Tiny Trak a FT 8800 połączenie | Technika, konstrukcje amatorskie | Dami24 | 10 | 2 071 | 23.02.2011 10:32:16 |
 | | Oscyloskop JC1102TA -opinie
| Technika, konstrukcje amatorskie | SQ4KBH | 10 | 2 198 | 23.02.2011 08:11:36 |
 | | sterownik do rotora proszę o poradę | Anteny | sp5mxl | 7 | 2 052 | 22.02.2011 13:14:26 |
 | | FT-8800 S-metr
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | kola | 10 | 1 689 | 22.02.2011 13:10:54 |
 | | Antena pętlowa typu DDRR Prośba o opinie | Anteny | sp3qfe | 10 | 3 276 | 20.02.2011 23:58:42 |
 | | Software Defined Radio USB dongle na pasmo 60 MHz do 1700 MHz
| Łączności Satelitarne | teddybear | 6 | 2 888 | 20.02.2011 20:00:42 |
 | | Woxun KG-UV2D Wideoprezentacja część 3 VIDEO | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | ebc41 | 13 | 2 977 | 20.02.2011 14:42:20 |
 | | ARCOL Amateur Radio on the COLumbus | Łączności Satelitarne | sp3qfe | 9 | 1 458 | 19.02.2011 23:21:08 |
 | | Początkujący :) [ 1 2 ] Zwracam sie z proźbą do was o pomoc ... :) | Dla początkujących | ferseer | 22 | 4 845 | 19.02.2011 16:29:31 |
 | | SP4JKV [ 1 2 3 4 ] Witam | Przedstaw się | sp4jkv | 64 | 7 480 | 19.02.2011 12:03:23 |
 | | Na wesoło o naszych problemach lepiej się pośmiać, niż martwić | Inne | oldHam | 8 | 1 728 | 18.02.2011 21:39:12 |
 | | Z notatnika nasłuchowca
| Inne | mtx | 15 | 2 895 | 17.02.2011 04:35:25 |
 | | Nowy model wouxuna model nr 3 http://www.powerwerx.com/wouxun-radios/wouxun-kg-u | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ9MUR | 16 | 2 009 | 16.02.2011 09:39:18 |
 | | Historia znaku [ 1 2 ]
| Inne | SP9O | 26 | 4 603 | 13.02.2011 22:32:47 |
 | | Odbiór emisji AM na radiu FM [ 1 2 ]
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | ebc41 | 24 | 5 396 | 13.02.2011 17:29:30 |
 | | Zasilacz AV 825M
| Poradniki dla krótkofalowców | SP5MJJ | 6 | 3 367 | 13.02.2011 08:45:00 |
 | | W temacie forum pytanie do userów. [ 1 2 ] Kto się nudzi niech odpisze kulturalnie :) | Inne | sq6ade | 23 | 2 956 | 12.02.2011 22:23:30 |
 | | Częstotliwość 3.585 MHz Co tam jest? | Emisje Cyfrowe | SQ9KEJ | 6 | 1 962 | 12.02.2011 13:10:33 |
 | | Czy ten suffix jest zajęty? [ 1 2 3 ] A dokładnie EBC | Inne | ebc41 | 41 | 4 271 | 11.02.2011 20:17:49 |
 | | Co na 1200 MHz stacjonarne | Zakupy sprzetu krótkofalarskiego | sq5_ | 7 | 3 128 | 11.02.2011 14:44:15 |
 | | Cellphone GPS
| Inne | sq5_ | 10 | 1 687 | 11.02.2011 11:03:02 |
 | | TAA440 szukam danych katalogowych
| Technika, konstrukcje amatorskie | KONTO_USUNIETE | 5 | 953 | 10.02.2011 17:48:09 |
 | | Woxun KG-UV2D Wideoprezentacja część 2 VIDEO | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | ebc41 | 10 | 2 653 | 09.02.2011 13:51:10 |
 | | SQ9KME [ 1 2 3 ]
| Przedstaw się | SQ9KME | 42 | 4 904 | 08.02.2011 19:08:03 |
 | | Jak wstawic zdjęcie do postu ?
| Inne | sp2hfh | 20 | 2 644 | 06.02.2011 19:03:53 |
 | | Linie wysokiego napięcia a nadawanie
| Inne | sq9mdg | 16 | 3 574 | 06.02.2011 00:24:11 |
 | | Programator do ALINCO DJ-190 schemat | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | croatia1960 | 8 | 1 613 | 05.02.2011 15:34:19 |