| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | Diamond 144/430 [ 1 2 ]
| Anteny | Andrzej_NR.1 | 35 | 5 960 | 17.11.2010 21:45:33 |
 | | Czy istnieje polska instr.Icoma 707? [ 1 2 ] Angielskich do diabła ale tłumacz tego nie bierze. | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq9sba | 32 | 3 294 | 16.11.2010 00:25:13 |
 | | IC-7000 i PMR SilverCrest Jak sparować? | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | jakintos | 8 | 3 268 | 14.11.2010 18:38:07 |
 | | Icom IC-207h - odblokowanie TX i RX [ 1 2 ]
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ7OFD | 23 | 4 479 | 13.11.2010 23:56:13 |
 | | Wzmacniacz mocy na hybrydzie schemat wzmacniacza | Technika, konstrukcje amatorskie | sq9iwr | 5 | 1 907 | 11.11.2010 22:12:48 |
 | | SQ5MRF endrju [ 1 2 ]
| Przedstaw się | SQ5MRF | 35 | 4 354 | 10.11.2010 19:41:21 |
 | | Synteza CB LC7185 kanał 19 | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP4BF | 11 | 2 531 | 10.11.2010 11:46:51 |
 | | Antena ćwiartka na mobilu [ 1 2 ] jak to sie stroi? | Anteny | LID | 31 | 4 232 | 08.11.2010 11:40:46 |
 | | Wouxun KG-UVD1P skaner | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP4BF | 16 | 2 748 | 06.11.2010 22:11:16 |
 | | Felek sie wita [ 1 2 ]
| Przedstaw się | Felek | 40 | 5 065 | 06.11.2010 18:30:31 |
 | | Dziś w radiu [ 1 2 ]
| Inne | SQ9MZ | 26 | 4 328 | 03.11.2010 23:33:14 |
 | | IARU VHF 2010 [ 1 2 3 4 ]
| Dyplomy i Zawody Krótkofalarskie | sq2lyf | 66 | 8 439 | 03.11.2010 19:53:33 |
 | | KENWOOD TM 231E 144MHZ/FM problem z uruchomieniem radia | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | abra4 | 8 | 1 686 | 29.10.2010 15:49:53 |
 | | Alan Ct 145 Reset radia | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SQ7ACP | 5 | 2 227 | 28.10.2010 18:58:10 |
 | | PZK - jaki ma być? [ 1 2 3 ... 15 16 17 ]
| PZK - Polski Związek Krótkofalowców | sp6ebk | 325 | 29 947 | 28.10.2010 14:56:48 |
 | | Koledzy z PA Ciekawe fortki sprętu ... | Linki | SQ7BCE | 3 | 2 061 | 27.10.2010 13:38:13 |
 | | SQ7PGO [ 1 2 ] Wreszcie sie doczekałem | Przedstaw się | SQ7PGO | 32 | 5 038 | 26.10.2010 22:05:09 |
 | | Motorola cm micro dtmf brzydki odbiór dtmf | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq4jey | 7 | 1 228 | 25.10.2010 22:25:50 |
 | | Gałka do strojenia VFO [ 1 2 ] Opis w książce. | Technika, konstrukcje amatorskie | SP4BF | 21 | 4 043 | 25.10.2010 22:22:08 |
 | | SR6J i Echolink [ 1 2 3 4 5 ]
| Budowa, konserwacja i eksploatacja przemienników FM | SQ6RDY | 84 | 11 275 | 25.10.2010 10:30:42 |
 | | Zasilacz do RADMOR`a Zasilanie z akumulatora | Technika, konstrukcje amatorskie | SP4BF | 11 | 1 835 | 23.10.2010 19:25:28 |
 | | Metodologia przyznawania znaków ?
| Inne | SP1WSW | 15 | 2 185 | 21.10.2010 23:04:38 |
 | | Mikrofon stołowy IN 908 [ 1 2 ] czy warto go kupić? | Technika, konstrukcje amatorskie | sp5nvx | 24 | 5 157 | 21.10.2010 18:47:56 |
 | | Wpływ pola elektromagnetycznego na zdrowie aktualny stan wiedzy na temat | Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | usuniety_2016_02_28 | 8 | 1 562 | 21.10.2010 13:18:15 |
 | | Prośba o pomoc [ 1 2 ]
| Technika, konstrukcje amatorskie | maciek | 24 | 4 506 | 19.10.2010 23:25:00 |
 | | nowy ic-92 simlock [ 1 2 3 ]
| D-Star ICOM DV | SP7VCX | 58 | 7 341 | 18.10.2010 21:48:59 |
 | | Zasilacz 30/32A McPower McVoice [ 1 2 ] Schemat poszukiwany | Technika, konstrukcje amatorskie | SQ6RDP | 29 | 6 176 | 18.10.2010 21:29:04 |
 | | Losy licencji i znaku w stanie wojennym Zabrano, zawieszono, oddano; jak to było? | Inne | SQ7PGO | 19 | 2 671 | 18.10.2010 21:23:41 |
 | | jaki material izolacyjny uzyc dla nawiniecia cewek [ 1 2 ] bakelit? ebonit?ABS? Acrylic-pexiglass? | Technika, konstrukcje amatorskie | N2XJN | 28 | 5 709 | 17.10.2010 01:27:28 |
 | | Może tak ustalić ogólnopolska częstotliwość DV [ 1 2 ]
| D-Star ICOM DV | SQ7BCE | 30 | 5 767 | 14.10.2010 00:05:38 |
 | | TRANZYSTOR 2SC 1971
| Inne | SP8AQK | 14 | 2 471 | 10.10.2010 19:59:44 |
 | | Komunikaty Dolnośląskiego OT PZK Wracają komunikaty DOT na SR6G | PZK - Polski Związek Krótkofalowców | sp6nic | 4 | 1 487 | 06.10.2010 22:07:41 |
 | | Korzystanie z otwartej sieci wifi [ 1 2 ]
| Inne | sq5str | 21 | 6 183 | 05.10.2010 16:03:31 |
 | | Świadectwo uzdolnienia i pozwolenie radiowe Pierwsze pytania i wątpliwości | Dla początkujących | SQ5KGS | 18 | 2 910 | 04.10.2010 21:37:54 |
 | | FT-450 - szerokość pasma nadawania
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sp6u | 17 | 2 130 | 03.10.2010 10:46:07 |
 | | Nowy Digi w SP1 Tak trzymać | APRS | sq6ade | 10 | 2 400 | 01.10.2010 12:45:47 |
 | | Kenwood TM-D700 czy TM-D710 które lepiej kupić? | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | SP4BF | 11 | 3 217 | 30.09.2010 21:42:40 |
 | | Giełda [ 1 2 ]
| Inne | SQ9APD | 21 | 3 457 | 30.09.2010 11:35:57 |
 | | wzmacniacz mocy VHF
| Poradniki dla krótkofalowców | sq9mcy | 15 | 3 945 | 30.09.2010 00:04:22 |
 | | Kenwood Ts 480 High Stability Oscillator | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq9mda | 7 | 1 478 | 29.09.2010 18:44:02 |