Forum Krótkofalarskie PKI

Ostrzeżenie przed zakupem interfejsu
T#37676 Seria jak nie wydać bez sensu 120 zł
Facebook
Mond73PL
poziom 2

Użytkownik
QTH: Northampton/Łódź
#558400 18.07.2010 17:59:13
Tak jak juz wspominalem mam dwa takie interfejsy dzialaja wysmienicie nic z nich nie wycieka. W czasie kiedy je kupowalem tal22 mial pozytywne komentarze i chyba tak zostalo. Wydaje sie ze czesc osob kupowala je chyba od kogos innego wesoły Jak dla mnie wykonanie bardzo dobre bo nic sie nie psuje a czasy kiedy rozbieralem cos na czesci minely w dziecinstwie. Jesli mnie na cos nie stac to nie kupuje a w tym wypadku cena chyba njlepsza na rynku. Cos tu dziwnego sie dzieje ale myslenie przeciez nie boli najlepsze rozwiazanie sprawdzac komentarze sprzedajacych tam nic nie da sie ukryc.
M0EBC/SP7EVG



Krzysztof
---------------
SP7EVG/M0EBC
---------------
SQ5ABF
poziom 3

Użytkownik
QTH: Mława KO03EC
#616498 11.12.2010 15:07:42
Kolego Przemku zdjęcie które przedstawiłeś z Twoim interfejsem na pierwszy rzut oka jest przeznaczone do emisji cyfrowych z separacją audio i kluczowanie PTT, nie wydaje mi się aby był przeznaczony do komunikacji komputer - radio.
Inną sprawą jest wykonanie - hmm powinien producent tego interejsu tak go zakleić aby nikt tego nie oglądał - mimo że może działać wyśmienicie oczko (w myśl - prowizorki są najtrwalsze)
Pozdrawiam
Artur SQ5ABF



Artur - MŁAWA
sq7lrc
Użytkownik
#749882 14.08.2011 08:51:28
Jestem zainteresowany kupnem interfajsu do trx ft 817 czy icom 718 port 232 z mozliwoscia na usb ,prosze o rade jnteresuje model tanszy
sp9vnm
poziom 3
Użytkownik
QTH: Kraków
#750942 16.08.2011 09:56:34
sq7lrc - nie zdefiniwałeś "tańszy". Osobiście i na szczęście już dawno odkryłem prawdziwość stwierdzenia , że co tanie to drogie...
Ze swojej strony radzę Ci abyś wszedł w kontakt z Grzegorzem NTH a może skroi coś na miarę. Używam jego interfejsu do FT-817 już 2 lata, chodzi jak burza a poza tym jest nietypowy bo na radiu wisi mi ATU T1 Elecrafta (trzeba było rozdzielić sygnał.

A propos tego "urządzenia" z Allegro, zauważcie ile do jego wykonania zużyto gumy do żucia. Materiał to jedno a robocizna przeżuwania to drugie. Przy tej cenie to "okazja".

73/72!
Jerzy SP9VNM
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!