HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » EM-COM SKIERNIEWICE

usuniety25_03_2020
05.05.2016 23:46:32

Od: 2015-12-31
Rozpoczynamy całkiem serio gromadzenie osób zainteresowanych swoim uczestnictwem w budowanej strukturze Skierniewickiej Amatorskiej Sieci Łączności Kryzysowej przy OT-15 PZK w Łodzi. W dużym skrócie jej głównym celem będzie organizacja i praktyczne zapewnienie alternatywnych form łączności radiowej dla jednostek administracji publicznej w sytuacjach wyższej konieczności działania. Oprócz tego chcemy rozwijać umiejętności i wiedzę z zakresu ratownictwa i udzielania pierwszej pomocy oraz szeroko rozumianych działań wspierających w sytuacjach kryzysowych.

Planujemy:

organizować własne ćwiczenia i manewry eterowo - terenowe w celu rozwijania umiejętności praktycznych,
wdrażać temat automatycznych stacji pogodowych,
uczestniczyć w ćwiczeniach organizowanych przez inne grupy i kluby łączności kryzysowej,
zrzeszenie się w strukturze SP Em-Com PZK i uczestnictwo w pracach nad budowaniem i doskonaleniem sieci kryzysowych w SP,
organizację w miarę naszych możliwości i zasobów wewnętrznych szkoleń i warsztatów doskonalących nasze umiejętności.
uczestniczyć w różnych wydarzeniach publicznych, gdzie alternatywna łączność radiowa będzie potrzebna.

Wszelkie pytania prosimy kierować

E-mail sq7rf@interia.pl
    E-mail: sasr@interia.eu
    GG Sieci: 59144296