| | |
| sp9wlc | 25.06.2026 21:02:13 |


Grupa: Użytkownik
QTH: Rybnik, jo90gb, G-RN
Posty: 458 #8386921 Od: 2011-4-9
| Koledzy gdzie znajdę informacje na temat transformatora antenowego D-2x13 To wojskowa konstrukcja Zlacze antenowe wojskowe 7/16 Podejrzewam 75ohm Ale chetnie cos wiecej sie dowiem Chocbyt do jakiej radiostacji był używany. Za każde informacje z góry dziękuję. Pozdrawiam _________________ klub SP9KJT kontakt: sp9kjt@mks.rybnik.pl, https://mks.rybnik.pl/sp9kjt/home Pozdrawiam Tomasz, Rybnik kontakt sp9wlc@wp.pl
|
| | |
| Electra | 27.06.2026 10:05:49 |

 |
|
| | |
| sp3suz | 25.06.2026 21:29:28 |

Grupa: Użytkownik
QTH: JO72SV
Posty: 3505 #8386923 Od: 2011-3-19
| Masz może zdjęcie? _________________ Pijmy piwo jedzmy śledzie , będziem silni jak niedzwiedzie! |
| | |
| sp5it | 25.06.2026 22:03:39 |


Grupa: Użytkownik
QTH: KO02OI
Posty: 7906 #8386928 Od: 2009-12-28
| GIYF
 _________________ You can't have too many antennas...
 |
| | |
| sp3suz | 25.06.2026 22:48:00 |

Grupa: Użytkownik
QTH: JO72SV
Posty: 3505 #8386944 Od: 2011-3-19
| Wygląda mi to na odbiorczy na KF. Podepnij pod to NANO VNA i wszystko zobaczysz. Nadajnika od R 118 ani od tym bardziej R 140 bym pod to nie przypiął. Jedynie odbiornik. Ale to trzeba przegwizdać. _________________ Pijmy piwo jedzmy śledzie , będziem silni jak niedzwiedzie! |
| | |
| sp7mgh | 26.06.2026 15:49:58 |

Grupa: Użytkownik
QTH: Stalowa Wola, KO10AM
Posty: 109 #8387101 Od: 2011-7-14
| Antena 2x13m jest od R140, 75 OHm/zasilany czarny kabel koncentryczny, wtyk 7/16/, moc do 100W. Przy mocy 1000W używało się anteny dipol 2x13m zasilanej drabinką 600 OHm. W czasie jazdy używa się anten APP/antena promieniowa pionowa/. Pozdrawiam. _________________ VY, 73!Adam SP7MGH. TS-590S, AR146, Dragon SY550, ZEW-2m,Baofeng UV-5R, Ant. Inverted "V", Hustler 4BTV, Fd3, Diamond X200N. |
| | |
| Electra | 27.06.2026 10:05:49 |

 |
|