Ruska stara i pewnie wszystkim znana. Kolegi sq4ojd bardzo ciekawa i pewnie nie znana ogółowi _________________ - Mariusz - Kielce - Temperatura za oknem
Pozdrawiam _________________ Mariusz SQ3MVE http://sq3mve.marph.pl ----------------------------------- Dobrze jest gdy satysfakcja mówiącego nie przewyższa znacznie satysfakcji słuchających. Jerzy Bralczyk ----------------------------------- Najlepsze kursy on-line. 30 zł na start :-)
Dziękuję kolego za zainteresowanie.Ten też mam i rzeczywiście jest czytelniejszy od innych ale szukam jeszcze wyraźniejszego bo w interesującym mnie obszarze nie widać dokładnie elementów.
Proponuję wydrukować na dobrej laserówce, będzie czytelniejsze niż na monitorze. _________________ Teoria i praktyka to immanentne części jednej całości.
Należy pamiętać że z tej elektrotanii z egeszege można sasiorbać ino 2 dokumenty dziennie bez logowania i kombinacji. Poza tym dobra baza schematów i dumpów e2prom _________________ "Panta rej" jak mawiał Demokles z Akwirynu .
Znalazłem właśnie moje stare archiwum, ok 10GB not katalogowych i aplikacyjnych podzespołów przeróżnych, biorąc pod uwagę wiek tego archiwum nie należy się spodziewać rzeczy nowszych niz 15 lat. Jeśli ktoś czegoś szuka z 'dawnych czasów kiedy wszystko było lepsze' to piszcie śmiało, w miarę możliwości czasowych poszukam i podeślę. Skatalogowane mam w/g producenta, więc to info konieczne do wyszukania.
Może w 'wolnej chwili' załaduje to na jakiegoś ftp... _________________ Alles hat ein Ende, nur die Wurst hat zwei.
Wrzuć tylko listę not podzespołów po nazwie. Oszczędzisz sobie pisaniny na PW Chyba ze to lubisz _________________ "Panta rej" jak mawiał Demokles z Akwirynu .