NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SP7PKI - SPRAWY KLUBOWE » JAK KORZYSTAĆ Z FORUM - PYTANIA I ODPOWIEDZI !

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Jak korzystać z forum - pytania i odpowiedzi !

Koniecznie zapoznaj sie z tym tekstem !!!
  
SQ7BCE
25.09.2007 14:00:28
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Administrator 

QTH: Kielce

Posty: 2165 #11444
Od: 2007-5-10


Ilość edycji wpisu: 5
Jak korzystać z forum ??

Dla osób które rzadko używają tej formy dyskusji internetowej napisze mały poradnik. Będąc pierwszy raz na forum proszę się zarejestrować przy pomocy linku rejestracja znajdującego się u góry strony „rejestracja”.

Po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego na swoje konto e-mail (podane podczas rejestracji) otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Znajdował tam się będzie link w który musisz kliknąć.

Po pomyślnym ukończeniu tej operacji możesz już się logować na forum – login i hasło podajesz u góry strony w 2 wolnych polach i naciskasz strzałeczkę aby się zalogować. Po poprawnej weryfikacji wprowadzonego loginu i hasła w miejscu w którym podawałeś te dane zostanie wyświetlona informacja o ostatniej Twojej wizycie na stronie forum. Również u góry strony znajduje się link umożliwiający wylogowanie się z forum „wyloguj: Twój Login” – jest to istotne ponieważ system „pamięta” Twoje dane do logowania a więc jeżeli logujesz się z nie swojego komputera pamiętaj aby się wylogować po zakończeniu pracy. Oczywiście jeżeli pracujesz ze swojego komputera nie ma takiej potrzeby i po ponownym wejściu na forum będziesz pamiętany przez system i nie będziesz musiał się logować.

Każdorazowo kiedy wchodzisz na stronę forum sprawdź czy jesteś zalogowany. Możesz to zweryfikować patrząc na górę forum gdzie powinna się znajdować informacje o ostatniej twojej wizycie oraz link „wyloguj: Twój Login”. Jeżeli brak jest tych informacji dostępne są pola umożliwiające logowanie podaj swój login i hasło.

Jeżeli już wiemy że jesteśmy zalogowani to w przejrzysty sposób będziemy widzieli w których tematach są nowe wiadomości – będzie tam się wyświetlała ikona innego koloru. Możemy również skorzystać z linku znajdującego się u góry strony po lewej stronie z opisem "nowe". Kliknięcie w ten link wyświetli nam wszystkie nowe tematy i komentarze jakie pojawiły się od ostatniej wizyty na stronie forum.

Każdy użytkownik ma możliwość tworzenia tematów i komentarzy. Przed dodaniem tematu lub komentarza możesz wstępnie napisać tekst np. w MS Wordzie który sprawdzi poprawność ortograficzną (często pisząc szybko nowy tekst robimy różnego rodzaju literówki i błędy). Jeżeli natomiast zamieścisz komentarz z błędem możesz go wyedytować - po lewej stronie zamieszczonego przez Ciebie posta bedzie widoczna opcja "edytuj".

To tyle na wstępie i pamiętaj aby zawsze być zalogowanym podczas przeglądania forum znacznie Ci to ułatwi nawigację i odnalezienie nowych wpisów.

Informacje jak wstawiac linki, obrazki oraz formatować tekst znajdziesz na tej stronie:

http://sp7pki.iq24.pl/bbcode.asp
_________________
Pozdrawiam
  
Electra30.11.2020 18:21:37
poziom 5

oczka
  
SQ7BCE
14.10.2007 21:46:00
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Administrator 

QTH: Kielce

Posty: 2165 #16309
Od: 2007-5-10
Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania ja korzystać z forum nie krępuj się i zadaj pytanie pan zielony
_________________
Pozdrawiam

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SP7PKI - SPRAWY KLUBOWE » JAK KORZYSTAĆ Z FORUM - PYTANIA I ODPOWIEDZI !

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny