Forum Krótkofalarskie PKI

SR7V - wyłaczony
T#98856
Facebook
SP8SIW
poziom 5

Administrator 
QTH: przemek kielce
#640162 28.01.2011 21:16:27
Wyłaczamy dzisiaj viktora !!! przez jakiegos debila który chyba dobrze nie wytrzeźwiał i uprawia polityke na przemienniku

Mam podejrzenia ze tajemniczy gosc zamieszkuje okolice Radomia , wiec jeżeli ktos może przekazac nam wiecej informacji na temat tego osobnika proszę info na priv
Sprawe skierujemy do UKE



https://www.facebook.com/RemoteSP/
SP7UDB
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Administrator 
QTH: Kielce - KO00HU
#640176 28.01.2011 21:33:23
Może nie całkiem wyłączamy, ale chwilowo jest taka potrzeba, ponieważ dostajemy coraz więcej informacji, że kolegom się to nie podoba. Tak, więc trzeba coś przedsięwziąć w tej sprawie.
Pierwszą rzeczą jaką mogliśmy zrobić to wyłączenie SR7V, ponieważ sprawa zaczęła wyglądać niezbyt ciekawie.
Osobnik, który nadawał na przemienniku był chyba bardzo pijany i wyzywał wszystkich. Tak jak Przemek napisał uprawiał też politykę i zachowywał się jak niespełna rozumu.
W związku z powyższym zmuszeni byliśmy go wyłączyć.



- Mariusz - Kielce -
Temperatura za oknem
SP7NLB
poziom 5

Użytkownik
QTH: KO01KC
UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY
#640192 28.01.2011 21:55:19
Bardzo dobrze koledzy .Mam informacje od Ryszardk z Rudy SQ7LQZ ,ze to jest osoba z jego rejonow sygnal S940dB.Ten co Przemek wspomnial to chyba Radom to inna osoba .Jest juz co najmniej 2 ja mysle,ze wiecej.Prowadzcie koledzy monitoring i kierujcie sprawy gdzie trzeba,moze dla wspolnego dobra kiedys bedzie spokoj na przemienniku ,dodam na koniec,ze ten od Ryska z Rudy to ponoc krotkofalowiec tak mi mowil a ten z radomia to chyba pirat pozdrawiam.
SP8LBK
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)
Użytkownik
QTH: Kraśnik KO10CX
#640229 28.01.2011 23:04:52
Jeśli wyłączycie przemiennik to on nie będzie nadawał więc raczej jest mała szansa z jego zlokalizowanie.
Za jakiś czas włączycie ponownie i znowu się pojawi. Czyli zabawa w kotka i myszkę.
Sprawę skierować do UKE dołączając nagrania a samemu kręcić antenami i próbować dziada zlokalizować po azymucie.



Vy 73
Andrzej SP8LBK
HekTor
poziom 5
Użytkownik
QTH: KO13AE
#640277 29.01.2011 08:06:28
Delikatnie zgłosić to grupom politycznym będącym w sferze zainteresowania tych "nadawców"... :-)
Już oni z tego ubiją kubły piany i narobią wrzawy.
Zainteresują się tym wreszcie, dostrzegą 'hobbystów'
Krótkofalarstwo zyska przy tym silne wsparcie i promocją wybrańców.
Albo też uchwalą, żeby wszystko powyłączać... :-(((

73!



ex SP3-7215
SP8SIW
poziom 5

Administrator 
QTH: przemek kielce
#640365 29.01.2011 10:51:34
warukowo załaczamy , wszelkie wygłupy beda skutkowały wyłaczeniem . prosze rowniez o nagrywanie i namierzanie tych piratów , wszelkie materialy bedą pomocne w celu wyeliminowania delikwenta




https://www.facebook.com/RemoteSP/
SP8LBK
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)
Użytkownik
QTH: Kraśnik KO10CX
#640629 29.01.2011 17:44:55
Więc anteny kierunkowe w ruch i pisać azymut.
Później wystarczy 3 namiary z różnych kierunków i dziad zlokalizowany + nagrania.



Vy 73
Andrzej SP8LBK
SP8SIW
poziom 5

Administrator 
QTH: przemek kielce
#640669 29.01.2011 18:34:36
serdeczna prosba do wszystkich o namierzanie i podawanie wartosci , jak ktos moze oczywiscie .



https://www.facebook.com/RemoteSP/
Ten temat jest zamknięty - nie można dodawać nowych wpisów.
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!