ŁOŚ 2018
Pomiar LNA
  SP5WCX pisze:

  Ewidentnie widać że ktoś próbował usiąść albo walnął czymś twardym w "cyferblat".
  Pewnie chłopaki sobie stolik pod wódeczkę i śledzika z tego zegara zrobili. No i ktoś przysnął przy stoliku i walnął łbem w blat.
  Jak by zegar był litą konstrukcją z żelbetonu, to by się nic nie stało.


  sp3nyu pisze:

  Na fb SQ9WRT wrzucił fotkę. Fajnie się łosie bawią...


No super opinia idzie w świat... wstyd.

Ja już słyszałem w tym tygodniu opinie o Łosiu, że to poniżej poziomu pijackie ochlaj party, z pchlim targiem w tle.

Widok niektórych zalanych w trupa pod drzewem bezcenny. wesoły bardzo szczęśliwy

Wyjątkowo byłem w tym roku pierwszy i ostatni raz... wg. mnie i nie tylko mnie szkoda czasu... są lepsze spotkania jak i miejsca na spotkania w bardziej cywilizowanych miejscach niż środek pola z kupą piachu.

Śmiejemy się z CB-stów, ale oni naprawdę potrafili zrobić na wysokim poziomie międzynarodowe spotkania jak np te grupy AT w Soczewce http://www.mazowsze.plocman.pl/?page_id=4 na początku lat 2000... w czasie swojej świetności grupy

PZK jako wiodąca organizacja krótkofalarska w kraju powinna zorganizować raz do roku wielki Meeting dla wszystkich krótkofalowców.
A nie na doczepkę do Łosia czy SPdx clubu dla wybranych.

Wyszukać fajny tani ośrodek wypoczynkowy gdzieś w centrum PL aby każdy miał względnie blisko z cywilizowanym noclegiem, łazienką dużym parkingiem dla mieszkajacych w przyczepach, miejscem na duże wspólne ognisko, zamknięty ogrodzony z bufetem restauracją, piwem, + jakieś atrakcje dla rodzin z dziećmi, np. jezioro, park linowy, plac zabaw czy inne. itd. A nie spotkanie w polu na piachu. i robić cyklicznie w długi weekend zawsze od ( Bożego Ciała)do niedzieli a nie w czasie jednych z największych zawodów światowych WPX.


  PRZEJDŹ NA FORUM