Co się dzieje w krakowskim OT-12 PZK?
  man103 pisze:  Na dzien dzisiejszy "zainteresowany canis_lupus" dalej odgraza sie i straszy sadem, ze zrobi porzadek w OT 12.


O czym jasno świadczy poniższy cytat:
  canis_lupus pisze:


  Tutaj działania na prośbę członków ZG PZK zostały przeze mnie wstrzymane. Chwilowo ryzyka kosztów nie ma.


I ten:
  canis_lupus pisze:


  Co do zakończenia się sukcesem - doszły mnie informacje, że OT-12 jest chętne do współpracy. Jeśli sprawa się rozwiąże pozytywnie nie omieszkam napisać.
  Co do obrazy - ja tam czuję sie młody i na pewno zaniżam średnią wieku na tym forum jęzor


I ten:

  canis_lupus pisze:


  Wstrzymane a nie zaniechane. Zapraszam do słownika. Jeśli sprawa się nie wyjaśni w rozsądnym terminie to papiery pójdą dalej. Jeśli PZK jest chętne rozwiązać problem bez użycia sądu to czemu mam to utrudniać? Wbrew temu co myśli część tutaj zgromadzonych - nie jestem wrogiem PZK. Co do lietry prawa - nie zapominajmy, że istnieje jeszcze duch prawa. Moim zdaniem ważniejszy.


A także ten:
  canis_lupus pisze:


  Tak, to właśnie jest duch prawa. kierowanie wszystkiego do sądu bez próby dogadania się nikomu nie służy. To tylko dodatkowe koszty, czas i nerwy.

...
Tak więc wygłupiasz się, nie czytasz postów, czy po prostu kłamiesz, żeby tylko obsmarkać canisa? Ja nie wiem, z twórczością canisa na PKI jestem na bieżąco. W styczniu było 3 lata jak się znamy. Jego posty wszędzie są do bólu merytoryczne, że czasem (z bólem przyznam) i mi to przeszkadza. Narosło jakieś takie przeświadczenie, że canis jest jakimś wandalem, co bezmyślnie na wszystkich podnosi rękę, ale jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby ktoś to poparł cytatem (albo nie pamiętam).

Strasznie mnie to wkurza.

  man103 pisze:


  Uwazam, ze jak na razie to jest "spalony" w OT12. Widac nie chca tam takiego "nawiedzonego" czlonka.


Zaręczyłem za niego. Będzie dobrze.

  man103 pisze:


  Najlepiej to w zasadzie powinien zalozyc wlasna organizacje, byc prezesem, skarbnikiem, czlonkiem i kim tylko zapragnie sie tytulowac.


Jest już przewodniczącym rady fundacji Hackerspace Kraków.


  PRZEJDŹ NA FORUM