BTS - program live na PRW
    sq6ade pisze:

Następną razą jak się wybierzemy na Ślęzę zabiorę dipol z żaróweczką docięty na długość półfali nadajnika PRW.
    Taki jak w tym temacie:
    Ciekawe czy się gdzieś tam zaświeci.
    Może po wejściu na wieżę widokową albo na taras przy kościółku - tak aby znaleźć się w wiązce
    anten nadawczych PRW.

Koledzy, temat dotyczył szkodliwości promieniowania wytwarzanego przez stacje BTS, poruszono też temat urządzeń wytwarzających promieniowanie takich jak kuchenki mikrofalowe i inne, znajdujące się W BEZPOŚREDNIM ZASIĘGU czy wewnątrz naszych mieszkań. Dyskusja na tym forum po telefonie kolegi dotyczącym nadajnika radia Wrocław nagle przeniosła się na stacje znajdujące się kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia.
Jeden z kolegów chce nawet wybrać się w celu dokonania pomiaru bezpośrednio w wiązkę anten radia Wrocław.
Brawo! szkoda że nie wybierze się kolega do Solca Kujawskiego by przeprowadzić badanie natężenia tamtejszych nadajników pracujących megawatami, to by była dopiero atrakcja i satysfakcja!.
Sądzę że wpływ Soleckiego nadajnika na mózgi Wrocławian jest równie wielki i poważny jak praca telefonu komórkowego przy głowie, nadajników BTS pracujących mocą kilku lub kilkunastu watów, kuchenki mikrofalowej w mieszkaniu, jak i naszych nadajników na mózgi naszych sąsiadów.
Moim zdaniem chcąc pokazać jak szkodliwe na organizmy żywe jest takowe promieniowanie powinni koledzy zacząć od uświadomienia swoich sąsiadów czym ich częstują włączając swoje nadajniki, potem zastanowić się nad opromieniowywaniem swojej rodziny, by zakończyć na przemyśleniu po co zostali krótkofalowcami - nadawcami, skoro to promieniowanie jest tak szkodliwe. SAMOBÓJCY? czy tylko wymądrzacze?