Tez zrezygnuję bo po jaka cholere ma placic 50 PLN za to co mnie interesuje, a interesuje to co dobre TVN, Polsat i troche sportu w TVP! i2, skoro bedzie to za free i to w lepszej jakosci. A wiec jak w temacie "Żegnaj Kablówko"
Do SQ6IUV. No widzisz, nie musisz isc na kabaret , zaoszczedzisz kase, ale bezprzeczne jest , że jak potrzebujesz szybkiej, rzetelnej, prawdziwej informacji, to nie uzyskasz jej w TV Trwam, TVP-1, a dostaniesz ją co kilka minut odswieżana na TVN- i to nie jest promocja tego kanału z mojej strony- takie sa fakty Pzdr.
Nie kolego, tu nie moze byc mowy o zadnej dumie. Nie uraziles jej nawet w promilu, nie obwinaj się, a jezeli masz jakies udzialy w TV kablowej to szybko je wycofaj bo nadchodza chude lata Moc pozdrowien dla ciebie i twego QRA Pa , pa
No jasna sprawa - każdy coś tam lubi, preferuje... Nie jestem podatny na programowanie przez media, zwłaszcza TV Trwam,, a o reklamach nie wspomnę, (chociaż już to zrobiłem ),... ale pamiętam jak z "budy" na przerwach wyłaziłem do pobliskiego sklepu RTV, żeby je pooglądać. To były czasy, przynajmniej człowiek cieszył się z czegoś.
Z TV to tylko muza, wiadomości, ewentualnie fikołki (jakieś fajne babeczki pooglądać).
Dobrze zauważyłeś - nadchodzą chude lata, co wkrótce stanie się faktem.
Do tego TV nie jest potrzebna. W necie masz redtube i youjizz i inne jak żona nie wystarcza.
Za darmochę powinny być programy edukacyjne , informacyjne oraz te z filmami na "poziomie". Głupkowate amerykańskie filmy i inne dziadostwo gdzie krew się leje dla jej widoku niech sobie amatorzy takiego szajsu sami wykupią.
_________________ "Panta rej" jak mawiał Demokles z Akwirynu .
Hehe, już wiem, czemu to zacytowałeś. Twój "Awek" postukał. --> Ci co wiedzą o co chodzi to zatrybią.
Reszta - dokładnie jak piszesz.
Dlatego mało TV oglądam, chociaż mam sprzęt do komfortowego oglądania i słuchania. Świat się zmienia niby na lepsze dając nam komfort w wielu dziedzinach, tyle, że za wszystko musimy ponosić koszty.
http://www.polskacyfrowa.org/index.php?id=8 Nr Nazwa stacji Kanał Polaryzacja ERP [kW] 1 GDAŃSK /Chwaszczyno 35 H 100,0 2 PIŁA/Rusinowo 43 H 100,0 3 PŁOCK/Rachocin 57 H 100,0 4 POZNAŃ/Śrem 39 H 100,0 5 RZESZÓW/Sucha Góra 61 H 10,0 6 SIEDLCE/Łosice 43 H 50,0 7 SZCZECIN/Kołowo 34 H 100,0 8 WARSZAWA/Raszyn-Łazy 48 H 100,0 9 WARSZAWA PKIN 48 H 3,0 10 WISŁA/Skrzyczne 38 H 1,0 11 ZIELONA GÓRA/Jemiołów 46 H 100,0 12 ŻAGAŃ/Wichów 41 H 50,0 _________________ 73! Tom
Jako że i u nas załączyli właśnie te nowinki to se kupiłem na "drogo" dongla DVBT/HDTV - nawet działa choć antenkę trza dać na parapeta. W chałupie nie trybi dobrze nawet na antenie pokojowej na której czeską TV odbieram EXELENT na dużym TV.
Zrzutka z komóry podczas prób dongla na netbusiu :
_________________ "Panta rej" jak mawiał Demokles z Akwirynu .