| | | Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | Prowizja banku
| Zakupy sprzetu krótkofalarskiego | sp2hfh | 18 | 3 388 | 22.05.2011 20:08:22 |
 | | FTBasicMMO programowanie FT-817, 857, 897 [ 1 2 3 4 ]
| Programy dla Krótkofalowców | sp6lup | 61 | 13 346 | 22.05.2011 00:27:41 |
 | | FT-2000 zasilacz
| Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sq9ans | 3 | 1 166 | 19.05.2011 20:05:40 |
 | | Zakupy bezpośrednio w MFJ Enterprises w USA Czy ktoś już tam kupował? | Zakupy sprzetu krótkofalarskiego | sq5stz | 19 | 3 098 | 17.05.2011 09:11:12 |
 | | SP3UR Witam serdecznie | Przedstaw się | SP3UR | 13 | 1 880 | 13.05.2011 09:52:47 |
 | | Linia pomiarowa do reflektometra | Technika, konstrukcje amatorskie | SQ7PGO | 19 | 3 681 | 06.05.2011 08:21:33 |
 | | Chińskie radiotelefony [ 1 2 ] kiedy, co i jak? | Radia - Transceivery - Radiotelefony - ICOM, YAESU, KENWOOD | sp9wlc | 31 | 7 571 | 05.05.2011 21:28:10 |
 | | Witam Witam mam na imie Tomek rok tem zdałem licencje pracuje narazie na 2m. witam | Przedstaw się | SQ3KCK | 8 | 1 394 | 04.05.2011 12:48:45 |
 | | Podziękowania [ 1 2 ] za poświęcony bezinteresownie czas | Inne | sp8mrd | 38 | 4 460 | 20.04.2011 22:25:55 |
 | | Zatrzymywali pociągi Poznali się na forum KF | Inne | SP7TBU | 20 | 3 242 | 20.04.2011 00:05:48 |
 | | Zróbmy minimum dla przyszłych krótkofalowców [ 1 2 3 ]
| Obwieszczenia, Informacje dla Krótkofalowców | pl_radio | 56 | 6 739 | 19.04.2011 21:57:20 |
 | | Analizatory i symulatory anten linki do oprogramowania | Anteny | sp3myx | 13 | 3 121 | 14.04.2011 23:10:23 |
 | | LDG 200 Pro
| Anteny | SQ3OGP | 8 | 1 437 | 13.04.2011 20:32:30 |
 | | SQ9KFX [ 1 2 ] i problemy ze SM | Przedstaw się | SQ9KFX | 37 | 6 077 | 13.04.2011 18:15:53 |
 | | ALLEGRO [ 1 2 3 ] cennik | Inne | sq6ilc | 43 | 5 301 | 06.04.2011 18:55:14 |
 | | Użycie zasilacza ATX do zasilania TRXa
| Technika, konstrukcje amatorskie | ebc41 | 17 | 2 554 | 03.04.2011 16:40:24 |
 | | Co proponujecie na mój dach Na pasma KF chętnie kilka | Anteny | SP7TBU | 8 | 1 491 | 27.03.2011 17:50:19 |
 | | Praca z parapetu [ 1 2 3 4 5 ] Doświadczenia,pomysły,osiągniecia,zabawne | Anteny | sq5nwa | 82 | 17 082 | 14.03.2011 22:58:20 |
 | | APRS + TRX i to wszystko na jednej antenie [ 1 2 ] Jak i czym to pogodzić? | APRS | SP6MMM | 36 | 6 080 | 09.03.2011 18:59:43 |
 | | Tiny Trak a FT 8800 połączenie | Technika, konstrukcje amatorskie | Dami24 | 10 | 2 071 | 23.02.2011 10:32:16 |
 | | SQ9TBU Witam | Przedstaw się | SP7TBU | 17 | 1 856 | 09.02.2011 08:29:41 |
 | | Midland NR-770R
| Anteny | SQ3KCL | 11 | 2 678 | 08.02.2011 19:53:53 |