
QTH:
KO00XC
Posty: 3627 #8150438
|
SO8FM pisze:
Mnie się ta inicjatywa podoba. Dla krótkofalarstwa (a nie znajomych królika) byłoby lepiej mieć jedną dużą organizację europejską, na miarę ARRL, niż rozsiane po całym kontynencie małe organizacje, z którymi nikt się nie liczy. Albo, które nie potrafią sprawić, żeby się ktoś z nimi liczył.
Pozdrawiam, Paweł
Cześć Pawle Czy mógłbyś rozwinąć powyższą treść? Nie wiem czy dobrze rozumiem to, co napisałeś o "jednej dużej organizacji europejskiej na miarę ARRL" i małych organizacjach, "z którymi nikt się nie liczy". Czy masz na myśli zastąpienie krajowych związków poprzez europejską organizację z oddziałami w krajach europejskich? Czy Twoim zdaniem z RSGB, DARC, UBA... PZK nikt się nie liczy i organizacja europejska mogłaby to zmienić?
PS
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
_________________ 73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, SP6KKE, SP6KGN, SP6KBR, nadal SP8POP, SP-22107-OP ------------------------------------------------------------------------------------ "Niebezpieczeństwo jest zawsze to samo: człowiek odłączony od miłości! Człowiek wykorzeniony z najgłębszego gruntu swej duchowej egzystencji; człowiek znowu skazany na „kamienne serce” – pozbawiony owego „serca z ciała”, które zdolne jest prawidłowo reagować na dobro i na zło." - Jan Paweł II - Paray-le-Monial, 5 X 1986 r. Świadectwo Andrzeja - sens życia: https://www.youtube.com/watch?v=dG4-NjcWwSo |