NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · Zasilacz HP HSTNS-PL14 lub podobny · Wpis #8115245
sp9ds 14.09.2023 14:33:05
QTH: Kraków

Posty: 322 #8115245
    SP4UBW pisze:

    [quote=SQ1RES]
    OK. Czyli te 0,13V przy 20A jest w granicach normy. Dziękuję SP4UBW za tę informację, a SP9DS za cenne sugestie.


Zgadza się. Pisałem o tym już jakiś czas temu w tym wątku:





TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA




Tutaj masz ponownie link do PDFa z przeróbkami:



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA

[/quote]

Bardzo fajny PDF, natomiast ta procedura włączania… no, Tobie działa, ale te rezystory nie wzięły się z nikąd wesoły łączenie tych pinów, które wskazałeś to brudny hack, polegający na konkretnym układzie wewnętrznym napięcia odniesienia, układu wykrywania wpięcia zasilacza w serwer oraz wykrywania sygnału PSON. Układy te zmieniają się między seriami tego samego zasilacza i dlatego niektórym proste zwarcie nie startuje, niektórym rezystor nie startuje itd.
Aby poprawnie uruchomić ten zasilacz zgodnie ze specyfikacją należy zewrzeć dwa piny (aby zasilacz „myślał”, że jest włożony w serwer) oraz zewrzeć dwa kolejne, by aktywować sygnał PSON uruchamiający zasilacz, i są to dwie osobne pary pinów.
Szczegółów nie mam w tym momencie pod ręką, bo piszę w telefonie, odpowiedni link jeżeli się wypowiadałem we wspomnianym przez Ciebie wątku prawdopodobnie tam wrzuciłem, jak nie, gdy wrócę do domu mogę to odgrzebać.

Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl