Forum Krótkofalarskie PKI

canis_lupus
23.04.2023 11:16:00

QTH: Kraków
Posty: 8310 #8075879
    SR1DMR pisze:

    Witam. Jestem właścicielem przemiennika SR1DMR.

    Nie wnioskowaliśmy o częstotliwości 145,200 i 145,800 - mamy pełną świadomość do czego służą.
    Takie częstotliwości nam przydzielono.
    Nie uruchomiliśmy przemiennika na tych częstotliwościach żeby nie zakłócać i dwa razy nie wchodzić na 35m komin do strojenia anten.
    Złożyliśmy pismo o korektę nadanych częstotliwości i czekamy na nowe.

    Amatorska Grupa Polanów

    Pozdrawiamy.


Z tego co się dowiedziałem, Urząd Komunikacji Elektronicznej sam z siebie NIE PRZYDZIELA częstotliwości. Przydziela te, któ©e się wpisało we wniosku. MOgli co najwyżej stwierdzić, że wpisane kolidują z jakimś okolicznym urządzeniem już istniejącym i zwrócić wniosek z prośbą o zmianę częstotliwości.
"Prezydium zapoznało się z wnioskiem Marka SP9UO, w którym domaga się podjęcia przez Prezydium działań przeciwko osobom szkalującym PZK, a szczególnie przeciwko członkom organizacji. Takie działania będą podjęte po zasięgnięciu opinii prawnej."

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, element, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, konfident, donosiciel, do d**y".
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!