Forum Krótkofalarskie PKI

SP7V
05.12.2022 23:16:08
QTH: Łódź
Posty: 1073 #8029871
To niech tak zostanie, że mi się nie podoba żenująco niski poziom członków różnych zarządów, brak pomysłów na rozwój PZK i klejenie kasy za różne kilometrówki.

Przez ostatnie lata Ty Janku SP7TOP nie byłeś w stanie zmienić mojego zdania w takim postrzeganiu funkcyjnych PZK. Ponoć podczas ostatniego zebrania zarządu OT-15 pytałeś co u mnie słychać, więc informuję, że DX-y się robią i dziękuję za zainteresowanie moją skromną osobą.

Z ciekawością wysłucham sprawozdania z działalności zarządu z Twoim udziałem, za te ostatnie prawie 5 lat kadencji. Mam nadzieję, że sprawozdanie będzie przepełnione rzetelnymi informacjami z jakże twórczej działalności zarządu, szczególnie zainteresuje mnie rozliczenie finansowe.
pozdrawiam

Tomek
SP7V
ex
SP7VS
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!