NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · Budowa półprzewodnikowego wzmacniacza mocy na pasma KF · Wpis #7879683
sq1psb 08.11.2021 09:14:39

Posty: 16 #7879683
Witaj sp3nyi

Wiem, że dużo frajdy jest ze sprzętu zbudowanego samodzielnie, ale........ Zaproponowałby Tobie poszukanie końcówki mocy 80 wat, która oddawała spokojnie 130 wat przy idealnym obciążeniu. Zasilanie 28 volt. Sterowanie 4 waty. Konstrukcja militarna. Zapytaj na forum lub na giełdzie. Ludzie mają i nieraz odsprzedają. Cena była około 80 zł. Nie wiem, jak teraz. Super moduł. Resztę sam dorobisz (filtry, zabezpieczenia, itp....)
Tutaj masz link, jak taki moduł wygląda (na foto są cztery takie moduły po 80wat). Cena tutaj zaporowa, ale kto komu zabroni HI.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA



Tu na forum gdzieś jest poświęcony temat temu modułowi. Mam gdzieś kopię w domu, to mogę odszukać i podać link, chyba ze ktoś inny zapoda. Zdecydowanie polecam ten blok. Używałem, używam, to wiem.

Vy73! Sq1psb Robert.

Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl