NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · Józef SP9HRP SK · Wpis #7289146
sp8mrd 23.02.2021 18:00:59


QTH: KO00XC

Posty: 3627 #7289146
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 lutego 2021 r w wieku 88 lat odszedł od nas na zawsze Józef Gądkowski SP9HRP. Wspominamy Józka jako dobrego kolegę i przyjaciela zawsze uśmiechniętego i pełnego optymizmu. Józek był aktywny na pasmach amatorskich do ostatnich swych dni. Cześć jego pamięci.

Uroczystość pogrzebowa odbyły się w piątek 5 lutego 2021, o godzinie 14.00, w kościele Św. Mikołaja w Rzeszowie - Przybyszówka.



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA



Józef mieszkał ostatnie 3 lata w Rzeszowie. Wrócił do aktywności na UKF, brał udział w zawodach.
Jesienią postawił nową wieżę z antenami na 144/432 MHz...

Niech odpoczywa w pokoju i radości wiecznej.
Pamiętajmy w modlitwie o śp. Józefie SP9HRP.
_________________
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, SP6KKE, SP6KGN, SP6KBR, nadal SP8POP, SP-22107-OP
------------------------------------------------------------------------------------
"Niebezpieczeństwo jest zawsze to samo: człowiek odłączony od miłości!
Człowiek wykorzeniony z najgłębszego gruntu swej duchowej egzystencji; człowiek znowu skazany na „kamienne serce” – pozbawiony owego „serca z ciała”, które zdolne jest prawidłowo reagować na dobro i na zło." - Jan Paweł II - Paray-le-Monial, 5 X 1986 r.
Świadectwo Andrzeja - sens życia: https://www.youtube.com/watch?v=dG4-NjcWwSo

Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl