NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · FAQ - dla początkujących · Wpis #6983422
sq6ade 12.01.2021 00:01:35


QTH: Wrocław (Breslau) Party-n

Posty: 15563 #6983422
    sq9cwn pisze:

    Zrobiłem kilka poprawek jako propozycję, zrobiłem ticket, nie umiem zrobić diffa/pull requestu.

    Jest trochę rzeczy do poprawy globalnie. Np., czy pisać RTLSDR, czy RTL-SDR.
    Jest trochę cudzysłowów amerykańskich, trochę drukarskich UTF/Unicode, trochę dwóch przecinków i dwóch apostrofów udających drukarskie. Albo wręcz apostrofów.
    Fajne ogólnie, trochę haseł do przeredagowania, kilka by się przydało dodać.
    Kilka zapisów może kłuć niektórych kolegów w oczy.
    Ja też w '92 (chyba) zaczynałem od CB, a do egzaminu w '95 przygotowałem się sam, to jednak część zwrotów też mnie "kłuje". Niektóre pozwoliłem sobie zmienić.
    Część wygląda na napisane przez osobę nie do końca wiedzącą o czym pisze.
    Trochę miejscami wygląda też na nieco poprawiony efekt działania automatycznego translatora z np. "Ham Radio For Dummies".

    Ale lepsze to niż nic.


    I w tej postaci nie nadaje się do Świata Radio. Tam mimo wszystko treść jest lepszej jakości w większości przypadków.

    Jak znajdę czas to jeszcze spróbuję coś "dodać". Bo na dziś miałem zaplanowane pomiary mocy HS2 i "straciłem" ten czas na coś innego. Nic to, to tylko hobby.
    W tej chwili uważam, że LaTeX to armata na wróbla w tym przypadku.
    Ale są źródła, to da się żyć. ,)



Nowy dekalog jest pisany. Źródła jakieś &#128518,&#127817,
_________________
"Panta rej" jak mawiał Demokles z Akwirynu

SR6MA w mobilku 145.350 home



Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl