SP7KIE pisze:
Tylko, czy warto zaplacic ponad 3 stówy za radio niewiele lepsze od pogardzanego bao za ok. 120zl by pokłapać na przemienniku? xD
Tylko, czy warto zaplacic ponad 3 stówy za radio niewiele lepsze od pogardzanego bao za ok. 120zl by pokłapać na przemienniku? xD
Ale ono jest zauważalnie lepsze. Vide wcześniejsze opisy. Nie musi być do przemienników, w direct też się sprawdza, przy terenowej pracy z teleskopową RH770 uzyskałem ładną, czytelną łączność simpleksową na ponad 40km ze stacją bazową, w dodatku na przestrzał przez całą stolicę. Jest OK.
Aha, jeszcze dodam że ma prawdziwy, działający tak jak trzeba segmentowy S-meter. Jak prawdziwe amatorskie radio.
Poza tym jest o jakąś 1/3 mniejszy od Baofenga. Zdjęcia są na początku tego wątku.
Najlepiej wziąć do ręki i się samemu przekonać, jak będzie okazja. Albo przynajmniej pooglądać recenzje i testy na yt, jak ten - tu masz podsumowanie że ma lepszy odbiornik, lepszą filtrację i mniejszą emisję sygnałów niepożądanych oraz lepszą konstrukcję od Baofenga i silny sąsiadujący sygnał nie zatyka odbiornika, co jest bolączką baofengów.
SQ5GLU, Radek local QRG 145.500 /DMR-ID: 2605021 /Echolink #483302 | SP5MASR | https://144800.xyz
## antennae humanum est ##
## antennae humanum est ##