Forum Krótkofalarskie PKI

SP2ROB
24.03.2020 09:42:14
QTH: JO93AC Bydgoszcz
Posty: 1272 #5440048
    SP4SKN pisze:

    Panowie, przejście na srebrzankę da... bo to zrobilem i dało wesoły Natomiast bardzo dużym mankamentem tego rozwiązania są te kondensatory. Chylę czoła przed stroicielem... Zmieniają wartość skokowo (z uwagi na krzywiznę kształtu) i znalezienie tego minimum jest mega wyzwaniem. Polecam dobre kondki z demobilu od kolegi SP2JYR.


Nie ma żadnego problemu ze strojeniem w opisie są linki do filmów autora.Szukacie problemów gdzie ich nie ma .
To jest filtr dla Ździcha lub Kowalskiego a nie do LABOLATORIUM.
Ciekawy jestem skąd weźmiecie srebrzankę o grubości niecałych 3mm i za ile ? Pewnie przekroczy koszt Baofenga bo do tego i do sdr zbudował go autor.
Trochę luzu bo na razie budową czegokolwiek to zajmuje się 5 osób w polszy reszta się nieuzewnętrznia więc nic nie składa.
Filmy - YouTube - SP2ROB
Komunikator krótkofalarski - forum
https://t.me/joinchat/JRksRRVtER4mfwDrJihIjQ
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt - postaw kawę! · rss