NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · logsp.pzk.org.pl · Wpis #4892878
sp8mrd 21.09.2019 23:51:29


QTH: KO00XC

Posty: 3627 #4892878
    sp5xsl pisze:

    A czy nie powinno być tak,że jeśli ktoś ma problem,to należałoby się go wspierać,a nie rzucać jeszcze kłody pod nogi,a u nas to ma miejsce.Nie oszukujmy się ilu jest kolegów,którzy proszą na łamach czy to ŚR czy portalów o wykonanie prostych anten ich pomiar i pomoc w zawieszeniu bo ze względu na wiek, zdrowie już im nie pozwala.No ale niestety ani oddział, ani grupy tym się nie interesują mają ich w głębokim "D" bo komu jeszcze jest potrzemy (stary piernik) który będzie zajmował kawałek pasma.
    Tacy ludzie powinni się uderzyć w pierś i zadać sobie pytanie, do czego mi jest to hobby potrzebne naprawdę,skoro zatracili człowieczeństwo stracą i korespondentów,bo z kim będzie się rozmawiało,brało udział w zawodach,zbierało dyplomy jak braknie ludzi w których drzemie prawdziwa pasja.

Czy mógłbym prosić o konkrety?
Komu trzeba pomóc?
Komu odmówiono pomocy?
Mam wrażenie, że część tu narzekających opiera swoje opinie i osądy na plotkach, głupotach pisanych na forach oraz mijających się z prawdą listach do ŚR.
Jeśli prawdziwą pasją jest dowartościowywanie się w ww. miejscach poprzez pisanie ogólników i osądów, to takie zachowanie nie ma nic wspólnego z krótkofalarstwem.
_________________
73, Piotr SP8MRD ex SP6MRD, SP6KKE, SP6KGN, SP6KBR, nadal SP8POP, SP-22107-OP
------------------------------------------------------------------------------------
"Niebezpieczeństwo jest zawsze to samo: człowiek odłączony od miłości!
Człowiek wykorzeniony z najgłębszego gruntu swej duchowej egzystencji; człowiek znowu skazany na „kamienne serce” – pozbawiony owego „serca z ciała”, które zdolne jest prawidłowo reagować na dobro i na zło." - Jan Paweł II - Paray-le-Monial, 5 X 1986 r.
Świadectwo Andrzeja - sens życia: https://www.youtube.com/watch?v=dG4-NjcWwSo

Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl