
QTH:
Gliwice n/Kłodnicą
Posty: 2808 #3962363
|
sp3qfe pisze:
[quote=sp6efy]Komu trzeba tym razem dowalić? Jak ktoś niezadowolony, niech weźmie się do pracy i pomoże związkowi poprawić bałagan (jeśli jest). Nie co związek, a co Ty możesz dla niego zrobić .
Brawo Janku! Też tak uwazam. PZK istnieje dla celów wypisanych w statucie. Jeśli coś z tych punktów interesuje krótkofalowca, to niech najlepiej jak potrafi to realizuje na rzecz PZK, wtedy organizacja będzie taka jaką chcemy. [/quote]
Brawo Armand! Też tak uważam.PZK istnieje dla celów wypisanych w statucie. I każdy z członków powinien ten statut przestrzegać. A co począć z tymi co nie chcą przestrzegać?
Jest jeden dobry i wypróbowany pragmatyczny polski sposób. Najlepiej sie z nimi zaprzyjaźnić /zwłaszcza jeśli to jest władza/i wspólnie z tego procederu korzystać. I wtedy organizacja faktycznie jest taka jak ONI chcą. Bo w demokracji typu polskiego większość i władza ma zawsze rację.
eno _________________ https://www.facebook.com/PZK-Gliwice-190266837719326 http://sp9pdf.polsl.pl/ Przed dodawaniem komentarzy, uprzejmie proszę o przeczytanie moich wpisów ze zrozumieniem.
Nawet jeżeli się to komuś nie podoba to w moich postach jest napisane tylko to co jest napisane, a nie to co się komuś wydaje, że jest napisane./J.N./ nie przejawia żadnej aktywności w PZK,nic nie robi i nigdy nic dla PZK nie zrobił, notoryczny krytykant władz PZK i fan nieporadnego janczara z Turka, SLU Jurka. |