Forum Krótkofalarskie PKI

SP8LBK
26.10.2017 08:52:57
QTH: Kraśnik KO10CX
Posty: 5396 #2480914
    sp3mil pisze:

      SP6IX pisze:

      Koledzy przestańcie mieszać bo ja już nie wiem o czym ten wątek jest czy o SN0HQ czy serwerach i certyfikatach ,znając SP5ELA wiem że to człowiek który ma zawsze problemy by tylko utrzymać się na fali.Nie nabijajcie liczników i zapraszam do dyskusji a nie do narzekania .Krótkofalarstwo ma do zaoferowania dużo i dla każdego co innego.


    Składka PZK powinna być podzielona na grupy:
    1. Zagadnienia prawne ogólnie i reprezentacja (zwłaszcza dla władz RP), prowadzenie biura, profesjonalna kancelaria prawnicza, przedstawiciele, koordynacja na terenie kraju przemienników UHF/VHF/innych itp. I to ma działać perfect.
    2. Ubezpieczenia od szkód (anteny /etc),
    3. Karty/biuro QSL,
    4. Zawody i pozostałe w tym te o których jest wątek,
    5. inne których nie znam.

    Blok 1 jest OBOWIĄZKOWY bez dyskusji dla wszystkich należących, 2-5 dla zainteresowanych. Płatne co pół roku, blok 1 rzędu 100 zł resztę sobie wyliczacie sami i bez jęczenia. Kto chce to płaci kto chce to nie i nie korzysta. Kluby czy przemienniki oddzielnie. Proste.

    Dlaczego mam płacić składkę na pocztówki czy zawody a nie na konkrety co mają związek z licencją, uprawnieniami na świecie/ etc nawet pośrednio?


Ile razy trzeba ci pisać abyś nie mieszał w tym temacie.
Tu jest dyskusja o zespole SN0HQ a nie o składkach w PZK.
Vy 73
Andrzej SP8LBK
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!