
QTH:
Kraków
Posty: 8299 #2367658
|
sp5iou pisze:
Ostatnia darmowa wersja to chyba 5.2.4.38, przynajmniej taką mam ostatnią w kolekcji, ale używam obecnie 6.3.0.6.04 pod Windows. Ktoś może używa wersji 6.x.x.x.xx pod linuxem & wine, zwłaszcza tych po zmianie silnika HRD?
Zupełnie nie pamiętam jaki to był numerek. Zainstalowałem, pobawiłem się chwile i wywaliłem jako dla mnie zbędny. Bez problemu gadał z radiem po CAT zarówno po kablu jak i bluetooth.
sp5iou pisze:
To chyba stricte pod linuxa, bez emulatorów windows są: CQRLog, xlog, do cyfrówek fldigi, do sstf qsstv, do sdra gqrx, do programowania radia chirp, do sateliów gpredict. Czy tak?
Oraz wiele innych. _________________ "Prezydium zapoznało się z wnioskiem Marka SP9UO, w którym domaga się podjęcia przez Prezydium działań przeciwko osobom szkalującym PZK, a szczególnie przeciwko członkom organizacji. Takie działania będą podjęte po zasięgnięciu opinii prawnej."
To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, element, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, konfident, donosiciel, do d**y". |