Forum Krótkofalarskie PKI

canis_lupus
23.06.2016 12:57:59

QTH: Kraków
Posty: 8316 #2299423
    EI2KK pisze:

      canis_lupus pisze:

      Czy możemy juz powiedzieć dość tematowi znaków i okręgów?


    Pewnie ze tak.. a na czym stanelo? Tylko informacyjnie pytam.. bez dalszych dyskysji w planie..


    Ponowie za to pytanie... co z "osiagnieciami" na 6m i 4m w kontekscie eirp.. dokument zamierza wyjasnic co eirp znaczy i ze dobrym obyczajem jest nie przekraczanie tych limitow..


Na razie stanęło na tym, że zaproponowałem pewne "dobre praktyki" dla mnie i nikt się do tego merytorycznie nie odniósł (http://sp7pki.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2299258). Co do EIRP to jest to po prostu podstawowa wiedza i przepisy a nie dobre praktyki.
"Prezydium zapoznało się z wnioskiem Marka SP9UO, w którym domaga się podjęcia przez Prezydium działań przeciwko osobom szkalującym PZK, a szczególnie przeciwko członkom organizacji. Takie działania będą podjęte po zasięgnięciu opinii prawnej."

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, element, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, konfident, donosiciel, do d**y".
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!