Forum Krótkofalarskie PKI

canis_lupus
05.05.2016 23:30:00

QTH: Kraków
Posty: 8316 #2279688
    SP5LS pisze:



    Marcin, wg mojej oceny jest to inna sprawa. Tam środki z 1% wydano na zakup towarów i usług, skarżący miał więc prawo domagać się umów, faktur itd.
    Nie sądzę, aby środki z 1% w PZK, wydawano na opłacenie umowy z RF Poland, to jest raczej niemożliwe.


Nie da się stwierdzić na co zostały przeznaczone. 1% zasilił budżet. Jesli wlejesz do 100l beczki jeszcze jeden litr, to potem nie da się wyciągnąc tego konkretnego litra. Podobnie z kasą. Nawet jeśli się stwierdzi, ze ten 1% został przekazany na skolenia/sprzęt/sokolwiek a nie na umowę z RF to oznacza, że było więcej kasy ogólnie i umożliwiło to sfinansowanie umowy z RF.
"Prezydium zapoznało się z wnioskiem Marka SP9UO, w którym domaga się podjęcia przez Prezydium działań przeciwko osobom szkalującym PZK, a szczególnie przeciwko członkom organizacji. Takie działania będą podjęte po zasięgnięciu opinii prawnej."

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, element, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, konfident, donosiciel, do d**y".
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!