Forum Krótkofalarskie PKI

canis_lupus
30.04.2016 21:48:52

QTH: Kraków
Posty: 8310 #2277324
    sp8mrd pisze:



    Szkoda, że większość zabierających do tej pory głos nie zamierza zaproponować dobrych rozwiązań tylko z lubością odreagowuje swoje żale, problemy, wykazując się brakiem wiedzy.
    Odwagi, kandydujcie w końcu do władz krajowych i pokażcie jak powinno być rządzony PZK w praktyce.

Ja mogę: Wystarczy przestrzegac prawa. Jeśli ktoś r=żąda dostępu do informacji i podaje podstawę prawną, to wystarczy ustawę przeczytac bo jest napisana tek, że zrozumie ja nawet młody jeż.
    sp8mrd pisze:


    Na koniec warto wspomnieć, że ten temat był już tu poruszany i znający trochę działania sądowe, wiedzący z kim w tematach prawnych współpracuje Fundacja OPOR, domyślali się takiego wyroku, więc to żadna sensacja i żaden powód, by wieszać psy na władzy i wypominać inne "grzechy".
    PZK nie ma dobrego prawnika i naiwnym był ten kto spodziewał się innego wyroku.

    Dobrej majówki wszystkim życzę - bez takich pseudo-sensacji. aniołek


Czy to prawnik decyduje o tym czy działalność CG PZK jest zgodna z prawem? Nie, to zadanie sądu. W tym przypadku FOPOR nawet nie musiało miec żadnego prawnika bo sprawa jest czysta i ewidentna. Jakby PZK miało jakiegokolwiek prawnika to by nie odstawiało takich jaj.
"Prezydium zapoznało się z wnioskiem Marka SP9UO, w którym domaga się podjęcia przez Prezydium działań przeciwko osobom szkalującym PZK, a szczególnie przeciwko członkom organizacji. Takie działania będą podjęte po zasięgnięciu opinii prawnej."

To mówiłem ja, "unlis i ukrywający coś, wstydzący się swojego znaku, człowiek z ulicy, losowa osoba z internetu, element, ignorant i darmozjad, anonimowy pirat, konfident, donosiciel, do d**y".
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!