
QTH:
JO81IG
Posty: 283 #2251376
|
Bez przesady ze straszeniem starszyzną. Aby zaangażować się na całego w działalność na szczeblu centralnym trzeba mieć dużo czasu - praca więcej niż w pełnym wymiarze. Dlatego jest naturalnym że osoby w wieku "produkcyjnym" nie będą chciały w to wejść.
Moim zdaniem nie jest konieczne aby cały zarząd wymienić na 20 czy 30 latków. jest potrzeba aby : Przyszedł ktoś kto nie wie że "się nie da", będzie chciał poprawiać sytuację, będzie potrafił słuchać innych i nie boi się wytyczyć nowych ścieżek zamiast kroczyć przetartymi. To jedyne wymogi, przede wszystkim chodzi o chęci i motywację, wcale nie trzeba mieć do tego 20 lat, jestem przekonany że są tacy 60 latkowie.
PS.
@Canis_lups jak nie zapiszesz się do następnego piątku tj. 18 marca 2016 r. do PZK to wpłacę za Ciebie składki i zapiszę do losowo wybranego oddziału (ot01 nie bierze udziału w losowaniu)  _________________ 73,Kuba https://ot01.pzk.org.pl/ |