EI2KK pisze:
Do zmiennej? to w czym ty to piszesz??? COBOL???
spike_sp9nj pisze:
nie planuję wyrzucania każdego wyrazu do zmiennej, żeby można było to definiować. Bo nie.
nie planuję wyrzucania każdego wyrazu do zmiennej, żeby można było to definiować. Bo nie.
Do zmiennej? to w czym ty to piszesz??? COBOL???
Wiem, że każdy wyraz i tak jest zmienną, źle się wyraziłem. Zostało mi w pamięci to, że ktoś zaproponował zewnętrzne pliki z tłumaczeniami. Ale serio, nie jest priorytetem ani nawet posteriotetem robienie wersji dwujęzykowej w tym momencie.
@WA: A co do "do kosza" to zgadzam się. Jutro wróci animator gifów OT-50, wrzuci pliki/opis na stronkę. A ten temat, jeśli będzie się dało, wyrzucimy do kosza (pierwsze koty za płoty) i będziemy się awanturować od nowa, tym razem widząc o co. Bo ja tylko prosiłem o pomoc w związku z moim kalectwem ws. Y/K. Jak nie będzie się dało usunąć, to pojedziemy dalej i będziemy miło wspominać że na początku wątku to nawet miło było w porównaniu z tym co będzie.
Obrobiłem durnowaty 11m stół do durnowatej sali konferencyjnej. Fater mojej Grasi zakupił ośrodek wczasowy w Wiciach, muszę teraz myśleć jak tu V kolumnę umieścić między domkami, żeby odciągi nie przeszkadzały i vice versa.