NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · SP6LZA na Rysach · Wpis #2183260
SP6LZA 03.10.2015 22:36:37
QTH: Wroclaw

Posty: 100 #2183260
Niestety na Rysy nie udało się wejść... Z rana jak dotarłem pod szczyt okazało się że ostatni odcinek jest mega oblodzony i było duże ryzyko kontuzji lub czegoś gorszego więc zapadła decyzja że idziemy na inny szczyt - Niżne Rysy (2430m n.p.m)
Ten szczyt udało się zdobyć i na górze przeprowadziłem kilka łączności (niestety było kilka osób nie związanych z naszym hobby a ja nie wziąłem słuchawek i patrzyli na mnie co najmniej dziwnie - żeby im nie przeszkadzać nie nadawałem długo - tylko kilka łączności w tym:

SQ9KCX Łukasz
SQ9RNR/p Darek
OK8PKM/p Boguś
SP9WAI Henio
SQ9WTF Wiktor
SQ9OBS Wojtek
SQ9PBT Agata
SQ9PXA Leszek
SQ9KCN Eryk
SQ9KEK/p Adam

Podczas zchodzenia ze szczytu zaliczyłem jeszcze łączność ze stacją pracującą z Suchej Góry "Rajecka" w ramach SOTA SP/BZ-029 z Grzegorzem SO9AHM

Zaliczyłem jeszcze łączności na SR9P z Darkiem SQ8SEP z Kraśnika w woj. lubelskim oraz Irkiem SP9IVQ z Zakopanego.

Dziękuję wszystkim kolegom i koleżankom za łączność - do usłyszenia kolejnym razem - tym razem może z Rysów wesoły

73!


_________________
73!

Marcin - Wrocław

Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl