Forum Krótkofalarskie PKI

sp2lqp
10.05.2015 10:38:06

Posty: 739 #2103051
    jacpr pisze:

    @sp2lqp - nie biore pod uwagę podsługiwania się do robienia protezy APRSu komórki. Po prostu - jakbym chciał wszystko robić na komórce to po co mi radia? Bez sensu.
    Sądząc z odpowiedzi które tutaj się pojawiają głównym pytaniem nie jest chyba "co wybrać" tylko co jest bardziej rozpowszechnione.
    A jeszcze przeciez dochodzi c4fm od Yaesu...


Pytałeś się cyt. Więc doradzcie co w SP się bardziej przyda - czy posiadanie APRS czy DStara, a zachowujesz się, otrzymując taką a nie inna odpowiedź, jak by Ci ktoś wyrządził osobistą przykrość (wytłuszczenie w cytowanym poście). To jest dla mnie dopiero bez sensu. Otrzymałeś odpowiedź pośrednią, od kogoś kto korzysta z APRS, i wie jak to wygląda w praktyce w różnych częściach kraju. Ale jeśli nie było to jasne, piszę jeszcze raz - wybierz D-Star.
Pozdrawiam Piotr SP2LQP
www.sp2lqp.pl

--------------------
Usłyszałem od Cezarego SP7UKL fajną opinię: Nie znam się, więc się wypowiem.

Genialna w swojej prostocie kwintesencja obecnych czasów. Smutne, ale prawdziwe.
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt - postaw kawę! · rss