NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · O krótkofalowcach w Polskim Radiu 4 · Wpis #2095022
SP7H 24.04.2015 08:36:13
QTH: SIERADZ

Posty: 571 #2095022
    sq8js pisze:

    hm... jak dla mnie to takie hamerykanske diskawery.. no i to "sucham" i "suw"... a 20m to nie długie fale. Jak na kilku minutową audycję to ujdzie. Kiedyś w RMF FM była audycja nadawana z domu ludzi robiących dx-y na 11m (27.555). Teraz już wiem, dlaczego Polskie Radio umiera.. 😈
    Ale chciało się im i chwała za to.


Kolego powiedział "długość fali" a nie długie fale oczko.
PS. dobrze że coś gdzieś czasem pójdzie w eter ten bardziej przystępny dla ogółu szkoda tylko że tak mało jest audycji na ten temat a jak już są to 5 minutowe.
Niestety w dzisiejszych czasach w mediach mówi się tylko o polityce. Propagowanie jakiegokolwiek hobby jest dzisiaj wyzwaniem a szkoda. Pamiętam czasy jak w TV i w radiu było masę programów na tematy hobbistyczne, naukowe np. TVP1 przez 5 dni w tygodniu od 12:30 do 16:30 czy jakoś tak prowadziła blok programów edukacyjnych a i wcześniej było sporo programów o fizyce, matematyce itp.
Teraz propaguje się tylko politykę lub tworzy się seriale tak idiotyczne że szkoda w ogóle włączać TV, jak tu zainteresować młodych czymkolwiek ??? Szkoła już też dawno w większości przypadków straciła moc promowania nauki tak aby zainteresować do niej młodych. SMUTNE smutny

Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl