Forum Krótkofalarskie PKI

SQ6XL
09.01.2009 00:00:13

QTH: JO81nd Wrocław
Posty: 396 #201974
Witam ponownie , już przywróciłem połączenie i serwer HRD jest widoczny z internetu zainteresowanych zapraszam na moją stronę z krótkim opisem konfiguracji połączenia .
Oczywiście nie gwarantuję pracy radia 24hn dobę ale dość często jest włączone w ciągu dnia.
Najprościej sprawdzić czy działa łącząc się ze skypem ic-7000.sq6xl, to konta działa tylko na laptopie który podpięty jest pod radio więc jak chodzi i jest audio z pasma ( szumy itp ) to można próbować połączenia z HRD.
Niestety HRD nie pozwala na połączenie kilku userów jednocześnie , to zrozumiałe dochodziło by do konfliktów w kręceni gałkami bardzo szczęśliwy.
Dlatego kto pierwszy ten lepszy.
Audio jest z demodulatora więc nie działają squelcze itp , jak ktoś chce bym przełączył na wyjście głośnikowe to niech się kontaktuje via gg 2124264 lub sq6xl-skype na skajpie.
Antena to inverted V 2x19,5m a na 2 i 70 DX50 Diamonda .
Jest też gp na 10m ale nie zrobiłem jeszcze automatycznego przełącznika anten więc jak by ktoś chciał na tym paśmie to niech też pisze.
No to narazie na tyle .
Pozdrawiam
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt - postaw kawę! · rss