Posty: 491 #1218508
|
Wg info ze strony są już na wyspie i jutro powinni zacząć nadawać. O dolne pasma jestem spokojny, przy takim wyposażeniu i czasie trwania wyprawy myślę, że z zasady każdy będzie miał szansę (podobnie jak w przyp. VP6DX), choć Koledze SQ6NDM pewnie będzie łatwiej podbijąc deko PWR 
Bardziej martwi mnie niski SFI, to jednak trudny dla nas rejon propagacyjnie i na górnych pasmach może być niełatwo. Wczoraj sygnał ze statku w trakcie rejsu na wyspę, a zatem niedaleko QTH nie był podobno za tęgi, a mówimy o 20m.
Jeśli chodzi o Romana US5WDX, to znam go o kilku lat, było parę wspólnych akcji, jest to naprawdę dobry operator i osoba biegła w wielu tematach technicznych - myślę, że każdy team może wyłącznie zyskać na jego obecności, a tym samym my po drugiej stronie - na pewno też.
Powodzenia w "TX5K slot contest" i do usłyszenia w pile up's 
Vy 73 de Maciej SP2XF |