NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook


HOME · Radio Solidarność · Wpis #1195661
sq8z 18.02.2013 11:50:02

Posty: 1211 #1195661
    wip pisze:

    [quote=sq8z]oj.. poloitycznie sie zaczyna robic...
    ja tam powiem tyle, nie znam sie na tym
    lol
    teraz po ponad 30 latach ... to sobie mozna pisac i mowic co sie chce ;-)
    ci co naprawde wiele ryzykowali i szli na calego, dzis zyja w nedzy i nikt o nich pamietac nie chce..
    tyle w temacie ciach , bo rzewnie sie robi...
    wracamy do hobby panowie ,
    pozdrawiam
    SQ8Z


Krzysiu na wiadomej ulicy na Saskiej Kępie przechowywne były nadajniki które podłączane były potem do "składaków" RM Kasprzaków i wystawiane na dach. Gdzieś jeden miałem ale po kolejnych przeprowadzkach się zawieruszył.
Pozdrawiam
Waniołek[/quote]

nie wiem czy zostalem dobrze zrozumiany...
na swoim koncie mialem kilkanascie i z roznym skutkiem robily chwilowe zameszanie w okolicy starego miasta w warszawie ;-), ale to raczej "chlopaki z podworka" to robily a nie jakies szeregi z Solidarnosci.
Jestem pacyfista z urodzenia. ale . hmm jak bija to sie bronie, wiec i gazu sie nawachalem i poganialem troche na Krakowskim przdmiesciu, czy Starowce .. slynne ulotki z ktorych dzis robi sie material zagrazajacy zyciu to byla codziennosc, a i moj sp. ojciec tez na swoj sposob robil swoje, dokumentujac "Zomowskie" akcje , nagrywajac na kasetach to co szlo na ich kanalach ;-), nawet nie mam pojecia komu kasety przekazal i czy jeszcze gdzies istnieja... z tego dopiero wychodzi ostrzejszy obraz tamtej rzeczywistosci.
Ja pamietam tak naprawde tylko lzy emerytow ktorzy wychodzili i dawali nam kanapki czy herbate jak tlulismy sie z ZOMO... dzis ktos powie ze to brednie i sciema..
coz , nie obrazcie sie kledzy, dzis mamy swiat i rzeczywistosc wycinana z dykty przy pomocy nozyc mediow
zapycha sie nas bzdurami, zsnuwajac prawdziwe problemy dymem sensacji.
A najwieksza zbrodnia stanu wojenego bylo to ze zapoczatkowane podzialy dopowadzily do obecnego dzis braku Solidarnosci... i to se ne wrati pene Hawranek
pozdrawiam
milego dnia
Krzysztof SQ8Z
p.s.
i tak nie ma na swiecie tyle wodki , aby mozna mnie bylo spic do tego stopnia abym powiedzial wszystko co wiem
( tym bardziej ze .... nie pije nawet piwa bardzo szczęśliwy

milego dnia
SQ8Z ( obecnie niezalezny wiesniak na podkarpaciu).
bardzo szczęśliwy
_________________
test II

moj sprzet:
25 kg drutu , srubek, tranzystorow etc, ulozych wlasnorecznie w TRX i PA
moje anteny:
250kg aluminium, okolo 600m drutu, troche fiberglasu, w zmienianych co jakis czas konfiguracjach.

Zobacz ten wpis w wątku


Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl