Okolicznościowa akcja dyplomowa OT-21 PZK.
HF35ZSEIT oraz SN35ZSEIT
Z przyjemnością informuję, iż w dniach od 1 września 2012 do 30 października 2012 będą aktywne dwie radiostacje okolicznościowe: HF35ZSEIT oraz SN35ZSEIT, pracujące z okazji obchodzonego w bieżącym roku jubileuszu trzydziestopięciolecia istnienia Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. Wszystkie łączności zostaną potwierdzone okolicznościową kartą QSL.
Jako krótkofalowiec zrzeszony w 21 Oddziale Terenowym PZK, absolwent i obecny pracownik ZSEiT, nie mogę pominąć tak ważnego wydarzenia w życiu Szkoły, gdyż właśnie w jej murach mieści się nasz Oddział oraz dwa kluby: SP4PIN i SP4PXX, prowadzone pod patronatem PZK.
Z okazji jubileuszu wydana zostanie limitowana seria trzydziestu pięciu, numerowanych dyplomów, których wydawcą będzie OT-21. Do uzyskania dyplomu konieczne będzie nawiązanie co najmniej po jednej łączności, dowolną emisją z trzema radiostacjami: HF35ZSEIT, SN35ZSEIT oraz SP4JKV.
Gorąco zapraszam do łączności, tym bardziej, że operatorami radiostacji będą oprócz licencjonowanych nadawców, uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.
Liczę także na łączności z absolwentami Szkoły - jeśli jesteś absolwentem, napisz to w zgłoszeniu do dyplomu, a dostaniesz specjalnie oznaczony dyplom.

Adam, SP4JKV

Zarząd Olsztyńskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców patronując okolicznościowej akcji dyplomowej przejął na siebie koszty związane z produkcją i wysyłką dyplomów na adresy krótkofalowców podane w zgłoszeniach. Szata graficzna dyplomów zostanie opracowana przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych. Zgłoszenia należy przysłać na adres: Olsztyński Oddział PZK, skrytka pocztowa 8, 10-001 Olsztyn 1.

Olsztyńskiego Oddziału PZK
Andrzej Korczin, SP4KA.