Yaesu FT857D - jak to jest z zakresami RX?
    SO6AFP pisze:

No u mnie to raczej minus. Jeśli WOUXUN zostanie to będę musiał dokupić przełącznik antenowy Yaesu / Wouxun. szkoda, szkoda.... myślę nad konwerterem, po prostu podczas skanowania 1 z banków będzie trzeba załączać pstryka i odjąć ze 20MHz do f odbieranego. Ale wpierw się uruchomię na 2m/70cm, bo jadą zasilacz, antena i kabladżio...
    Jakoś tak spontanicznie kupiłem tego FT857D - już byłęm napalony na ICOM E2820 - a tu trafił się taki kąsek wszystkomający więc go chapnąłem. Myślę, że da mi więcej radości od e2820 - chociażby SSB na 2m70cm bo KF to tylko z wypadów do drugiego QTH gdzie jestem w stanie rozwiesić jakieś W3DZZ.

A jak trafisz na "gumowe ucho" i doniesie że słuchasz na 174mhz? Zapewniam będziesz miał kłopoty!!